Forum - BOKSER.ORG
Kto dla Moneya ? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Kto dla Moneya ? (/thread-1364.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Kto dla Moneya ? - KrychuTMT - 16-09-2013 09:18 PM

Khan mógłby być dobrym rywalem , jest dosyć widowiskowy , przyciąga kibiców, jest szybki , posiada przyzwoity cios ale jest strasznie szklany. Całkiem możliwe ,że Floyd go wybierze bo Khan to easy money dla Pretty Boy'a


RE: Kto dla Moneya ? - BESTIA - 16-09-2013 10:23 PM

Często przywołujecie walkę Mayweather Vs Cotto, że każdy kolejny rywal powinien walczyć tak samo itd.Problem w tym że to była najsłabsza wersja Floyda od lat.Mało się poruszał, dużo walczył w poldystansie i na linach.Floyd vs Guerqero to już inna walka, z Canelo to był jeden z lepszych występów Mayweathera.Widać że współpraca z Seniorem wyszła mu na dobre.


RE: Kto dla Moneya ? - KrychuTMT - 16-09-2013 10:27 PM

Podczas walki z Cotto odniosłem wrażenie ,że Floyd chciał pokazać kibicom ,że też potrafi dać widowiskową walkę . Może się mylę ,jednak bardzo się ciesze z powrotu starego dobrego Mayweathera w walce z Rudym.


RE: Kto dla Moneya ? - RoyJonesJr - 16-09-2013 10:32 PM

Taa.. Dawno nie widziałem Floyda walczącego tak ofensywnie. A walka dla oka była świetna.
A Rudego zabrał do szkoły i dał linjką po łapach.
Nie widzę nikogo z poważnym zagrożeniem dla Moneya oprócz Pacmana. ale o tej walce nie ma co spekulować nawet.


RE: Kto dla Moneya ? - KrychuTMT - 16-09-2013 10:36 PM

Jako wielki fan Floyda jestem pewny , że Manny zostałby bez problemowo wypunktowany,czy to teraz czy parę lat wcześniej. Styl Pacmana jest idealny dla kontrującego Moneya.


RE: Kto dla Moneya ? - RoyJonesJr - 16-09-2013 10:38 PM

Nigdy chyba nie będziemy mieli okazji sie o tym przekonać.
Zostają nam tylko spekulacje.


RE: Kto dla Moneya ? - kubala1122331 - 16-09-2013 10:40 PM

Ja może jestem naiwny, ale wciąż po cichu liczę, że jednak spotkają się w ringu ze sobą. Myśłę, że pomimo upływu lat, walka sprzedała by się kapitalnie.


RE: Kto dla Moneya ? - KrychuTMT - 16-09-2013 10:41 PM

Co racja to racja . Wielka strata dla boksu.


RE: Kto dla Moneya ? - Pakman - 17-09-2013 12:44 PM

Co do stylów reprezentowanych przez tych panów to sądzę, że właśnie styl prime Pacquiao był bardziej niewygodny dla Floyda, który lubi trzymać rywali na dystans kapitalnym kąśliwym lewym prostym. Manny wchodziłby w półdystans i lokował ciosy na tułów Mayweathera. Money to boxer-outside fighter. PacMan to swarmer/slugger. Pomijam, to, że prime Pacquiao byłby dużo szybszy.


RE: Kto dla Moneya ? - RedHawk - 17-09-2013 01:32 PM

Powiem krótko... prime Pacquiao vs prime Floyd - wygrana Pacquiao, może nawet przed czasem... obecnie w formach jakich prezentują obaj panowie stawiałbym 50/50 z lekkim wskazaniem na Floyda.