Forum - BOKSER.ORG
Działy forum - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Działy forum (/thread-1356.html)

Strony: 1 2 3


Działy forum - Metzger - 11-09-2013 02:14 PM

Zauważyłem pewne zamieszanie z działami "Nadchodzące pojedynki(gale)" i "aktualności". Chodzi o to, że o nadchodzących pojedynkach piszemy głównie w "Aktualnościach", a nie "W nadchodzących pojedynkach". Myślę, że coś z tym trzeba zrobić. Dział "Aktualności" powinien być przeznaczony do komentowania wszelkich wydarzeń ze świata boksu nie będących jednak zaplanowanymi walkami.

Dryga kwestia do mało aktywna część "Na luzie". Proponuję wszystkie 6 działów tej części forum zastąpić jednym o nazwie "Off-topic" lub "Hyde Park". Osobne działy o polityce, filmach, muzyce czy grach na forum typowo tematycznym to przesadne rozbudowanie. Zwłaszcza, że ruch w nich jest symboliczny.

W sumie chodzi mi o to, aby uczynić forum bardziej przejrzystym.


RE: Działy forum - RoyJonesJr - 11-09-2013 02:34 PM

Ja jak pomyślałem "Czemu o pojedynkach gadamy w aktualnościach a nie nadchodzących galach ?" to dosłownie z 10minut później wstawiłeś tam wątek Adamek-Glazkov.

Ale czy sens robić teraz zamieszanie skoro forum już dyskutuje o tym w aktualnościach ?


RE: Działy forum - Sander - 11-09-2013 02:54 PM

W aktualnościach powinny widnieć newsy z głównej.
O walkach tak jak Metzger pisze powinniśmy gadać w 'Nadchodzących pojedynkach' zaś faktycznie te działy muzyka,film itp powinno się wrzucić do jednego wora.


RE: Działy forum - Metzger - 11-09-2013 03:17 PM

(11-09-2013 02:34 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Ja jak pomyślałem "Czemu o pojedynkach gadamy w aktualnościach a nie nadchodzących galach ?" to dosłownie z 10minut później wstawiłeś tam wątek Adamek-Glazkov.
Temat Adamek-Głazkow wstawiłem do działu "Nadchodzące pojedynki (gale)", więc nie wiem gdzie bardziej by pasował.

(11-09-2013 02:34 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Ale czy sens robić teraz zamieszanie skoro forum już dyskutuje o tym w aktualnościach ?
Ale na potencjalnych nowych użytkownikach ten burdel dobrego wrażenia nie zrobi. Ordnung mus sein! Czarne ma być czarne, a białe - białe. A treść działów ma odpowiadać ich nazwom.


RE: Działy forum - RoyJonesJr - 11-09-2013 04:01 PM

Pomysł jest dobry. sprzeciwu absolutnie nie podałem. więc czemu go nie wprowadzić?


RE: Działy forum - Martin - 11-09-2013 04:08 PM

Pomysły Metzgera są dobre, aktualności to newsy a w dziale nadchodzące pojedynki (gale) niech będą tematy tyczące się walk.


RE: Działy forum - BESTIA - 11-09-2013 05:38 PM

Trzeba to ogarnąć, ostatnio rzadko wpadam mam trochę roboty.

Maynard
Masz jakiś kontakt z szakalem?? Czy mógłbyś stworzyć dział Wirtualny Bukmacher?


RE: Działy forum - Sander - 11-09-2013 05:54 PM

Aktywny admin potrzebny ale czy jest taki?

Poparlibyście moją kandydaturę na moderatora? Bo dostałem cynk, że byłaby szansa na jeszcze jedną taką osobę.

Lub Admina nawet.


RE: Działy forum - Maynard - 11-09-2013 06:30 PM

Jak teraz się podoba układ?


RE: Działy forum - BESTIA - 11-09-2013 06:35 PM

Sander
Pewnie że poparł bym twoją kandydaturę na moda, a na admina to ide ja hehhehe.Tak serio to przydał by się ktoś kto ogarnie uaktualni LPW, ja coś tam zaktualizowałem ale samemu ogarnąć tyle spraw i jeszcze się udzielać a czasu brak...