Forum - BOKSER.ORG
Adamek - Głazkow - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Adamek - Głazkow (/thread-1350.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Adamek - Głazkow - RedHawk - 29-12-2013 11:32 AM

@Calaf
Ale dlaczego nie? bo zareagowałem na Twój tekst, że Adamek chwiał się po ciosach Cunninghama?


RE: Adamek - Głazkow - Sander - 29-12-2013 01:09 PM

Jeśli chodzi o I walkę Adamek vs USS to Polak wówczas chwiał się po ciosach Cunninghama. W II chyba nie było takiej sytuacji mimo wielu przyjętych ciosów.


RE: Adamek - Głazkow - Krzych - 29-12-2013 09:48 PM

Walka Adamek-Glazkov... no nie jest walką, na którą się czeka. Niestety ale nazwisko Glazkov nie mówi wiele więcej niż średniak jakich tysiąc. W dodatku z wałkiem ze Scottem za plecami. To jest po prostu typowa walka, która ma zachować największy stosunek zysku do ryzyka. Zysk będzie bo 2 miejsce w IBF "na ziemi nie leży", choć swoją drogą niewiele do tego brakuje, a ryzyko w tej walce jest minimalne. W obecnej formie Adamek musi iść taką drogą bo walki z takimi zawodnikami jak Pulev, których jeszcze jakiś czas temu nauczył by boksu teraz stają się ryzykowne. Jedyna szansa Adamka jest taka, że Arreola pokona Stiverne i potem zapragnie rewanżu z Góralem. Sama wygrana Chrisa jest niemożliwa a gdzie tu myśleć o tym co zrobi po rzekomym zdobyciu pasa. Inne jakieś opcje "dopadania" Wladimira to jest tylko mydlenie oczu, w które ani on sam ani nikt z jego teamu po prostu nie wierzy. Zakładając, że wszyscy są pełnosprawni umysłowo. Jeżeli Adamkowi nie uda się jakoś dobić do WBC to pozostaje tylko wypłata z Wladimira o ile po takiej kompromitacji z Vitalijem jego brat w ogóle będzie chciał walczyć z Góralem. W innym kraju niż Niemcy by to nie przeszło ale na szczęście to nie jest zbyt inteligentny naród i wypełnią stadion nawet jakby Wladimir miał walczyć z obojętnie kim. Na WBC swoją drogą są duże szanse. Nawet jak wygra Stiverne. Przecież Adamek jest już dawno poza dobrą formą i jest do pokonania a do tego gwarantuje pieniądze. Jak Stiverne będzie chciał potrzymać ten pas chociaż trochę dłużej to powinien się dobrze zastanowić nad taką opcją. A Adamek też jest jeszcze w stanie wygrać z zawodnikiem tej klasy. Czas przyniesie wiele odpowiedzi, ale moim zdaniem Adamek i jego team powinni teraz rękami i nogami dobijać się do pasa WBC. Nie ważne za jakie pieniądze, niech nawet oddadzą gażę Adamka dla Stiverne. Takiej szansy może już nie być a celowanie w IBF i walkę z Wladimirem jest po prostu ostatnim skokiem na kasę. A walka o WBC nie zamyka drogi do Wladimira a wręcz może ją szerzej otworzyć i w przypadku zwycięstwa Adamka gaża z walkę z Wladimirem rośnie o 1000%.


RE: Adamek - Głazkow - Martin - 29-12-2013 10:16 PM

Dlaczego wielu z Was uważa że z Adamka już nic nie będzie? Poza kontrowersyjną wygraną z Cunninghamem dał powody do traktowania go jak emeryta? Jak przegra z Głazkowem to będą głosy, że Adamek się już skończył, a jak wygra to że Głazkow to leszcz...
Ja bym jeszcze Adamka nie spisywał na straty...


RE: Adamek - Głazkow - Krzych - 29-12-2013 10:21 PM

Nikt tu nie spisał Adamka na straty. Przynajmniej nie ja. Po prostu walka z Vitalijem i Cunninghamem trochę sprowadziła na ziemię. Nie uważam jak co poniektórzy, że Adamek już nie ma szans ani z Pulevem, ani z Wilderem(kto to jest Wilder?) ale realizmu też trochę potrzeba i nie ma co pompować balona, że Adamek idzie po Kliczkę... Teraz gdy nie ma Haye i Vitalija to cała czołowka po za Wladimirem jest w zasięgu Adamka i jak najbardziej może coś osiągnąć ale jego szanse znacznie zmalały bo wielu zawodników się rozwinęło podczas gdy Tomek na pewno jest już na równi pochyłej.


RE: Adamek - Głazkow - kubala1122331 - 29-12-2013 10:23 PM

Martin
No właśnie dał walką z Cunnem. Ano pewnie dlatego, że to jego ostatni poważny pojedynek i nie wypadł w nim jakoś genialnie Tongue Niech odzyska nasze zaufanie, moje jeszcze może.


RE: Adamek - Głazkow - Martin - 11-03-2014 09:02 PM

Czy to prawda, że pojedynek Adamka z Głazkowem ma być eliminatorem do Kliczki???


RE: Adamek - Głazkow - redd - 11-03-2014 09:10 PM

Słyszałem, że zwycięzca tego pojedynku zdobędzie drugie miejsce w rankingu IBF.

Jak panowie typujecie? Dla mnie walka bez wyraźnego faworyta.


RE: Adamek - Głazkow - Sander - 11-03-2014 09:12 PM

Robi się duże zamieszanie bo eliminator IBF już się odbył. Pulev pokonał w nim Thompsona. A co do walki Adamek vs Glazkov to myślę, że nie będzie to ostateczny eliminator (w sumie dosyć słabe zestawienie). Będzie to być może półfinał eliminacyjny, dopełni go walka Pulev vs Chisora.


RE: Adamek - Głazkow - TomaszX - 11-03-2014 09:26 PM

Myślę że Adamek po zaciętej walce minimalnie przegra.Spodziewam się efektownej walk bo w pykaniu to Adamek będzie zjadał lewe proste i długie prawe nad opuszczoną lewą .Będzie zmuszony podkręcić tępo żeby coś ugrać a myślę że Głazkow nie będzie miał zamiaru się cofać.Drugi scenariusz czyli Adamek okazuje się wyraźnie szybszy i może sobie pozwolić na to co lubi czyli doskok seria odskok wydaje mi się nieco mniej prawdopodobny.