Forum - BOKSER.ORG
Chisora vs Gerber - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Chisora vs Gerber (/thread-1313.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Chisora vs Gerber - Jerome - 23-09-2013 08:12 PM

O! Dzięki Ci bardzo dobry człowieku Wink

Sander - jakiś kompromis? Masz alternatywe? Sypnij linkiem, zawsze to kilka leniuchów zaspokojonych ;]


RE: Chisora vs Gerber - Sander - 23-09-2013 08:26 PM

Alternatyw brak Tongue
Choć pewnie gdzieś tam te walki da się pobrać to jednak ja preferuję YouTube a tam tego nie ma.


RE: Chisora vs Gerber - Matys - 23-09-2013 08:26 PM

Nie mówcie chłopaki, że nie macie konta na jakichś bokserskich torrentach. Zresztą Floyd-Canelo to można nawet na piratebayu znaleźć.


RE: Chisora vs Gerber - Jerome - 23-09-2013 08:49 PM

No ja nie mam ;]
Widzę, że to błąd...


RE: Chisora vs Gerber - Gogolius - 01-10-2013 12:03 PM

Po obejrzeniu walki ( w jakosc sredniej ale ujdzie) stwierdzam ze Dereck nie przyjmuje wszystkiego co sie da na twarz. Tak sie naczytalem komentarzy po walce i nastawilem na zbieranie kilkunastu ciosow na runde a tutaj Gerber wcale tak nie trafial. Oczywiscie bierzemy pod uwage styl Derecka czyli ide do przodu i nic mnie nie zatrzyma. Dla mnie w defensywie nie jest tak tragiczny jak go maluja: chyba ta porazka z Davidem wiele mu dala, faktycznie lepszy Del Boy. Poza tym dobra walka, bez przeblyskow, systematycznie robil swoje: na takiego rywala w zupelnosci starczylo.
Gerber raz trafil, Chisora potanczyl kilkadziesiat sekund ale doszedl do siebie: jest okej. Jak na niego to duzo lepiej niz zakladalem.