Forum - BOKSER.ORG
Chisora vs Gerber - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Chisora vs Gerber (/thread-1313.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Chisora vs Gerber - Logizz - 22-09-2013 01:20 PM

Gerber i tak w tej walce wyglądał lepiej niż w innych, ale nie zmienia to faktu ze nadal nic z niego nie będzie, zupełnie nie rozumiem czemu wdawał się w walkę w półdystansie z takim zawodnikiem jak Chisora, który czuje się doskonale w bliskim kontakcie. Chisora tez jakoś nie błyszczał specjalnie, w poprzednich walkach więcej ruszał głową, bardziej balansował a tutaj atak w linii prostej. Może to wina przeciwnika że pozwalał mu na to i nie zmuszał do pracy. Co do zbijania wagi, zgadzam się z wami, że to tak jak by zabierał sobie atuty. W tej walce nie błyszczał tak samo jak w poprzedniej z Malikiem. Potencjał ma, drzemie w nim coś co pozwala sądzić, że będzie robił zamieszanie w HW, nie mniej jednak nadal nie wypadł przekonująco.


RE: Chisora vs Gerber - RedHawk - 22-09-2013 01:24 PM

W sumie trochę szkoda mi tego rekordu Chisory... porażek z Furym i tym bardziej Heleniusem być nie powinno. Chociaż jeżeli chodzi o walkę z Furym to Dereck sam sobie zawinił.


RE: Chisora vs Gerber - KrychuTMT - 22-09-2013 04:05 PM

Ciekawe z kim Dereck stoczy pierwszą obronę pasa . Z Bojcowem czy Denis znowu wydyga Tongue ?


RE: Chisora vs Gerber - Crumb - 22-09-2013 05:41 PM

Ten pas jest mu zbędny. Może w ogóle nie będzie go bronił. Dostanie propozycję walki z Wilderem czy coś.


RE: Chisora vs Gerber - Sander - 22-09-2013 08:23 PM

Chisora zdaje się wracać na właściwe tory. O ile po porażce z Haye'm myślałem, że to go mocno zastopuje to teraz zdaje się, że sobie wiele rzeczy poukładał, ma jakiś plan na karierę i znów liczy się w HW. Liczę na Derecka. Tak trochę z tylnego siedzenia systematycznie buduje dyspozycję i umacnia pozycję.


RE: Chisora vs Gerber - Metzger - 22-09-2013 08:46 PM

(22-09-2013 05:41 PM)Crumb napisał(a):  Dostanie propozycję walki z Wilderem czy coś.
Dowcip miesiąca!


RE: Chisora vs Gerber - Sander - 22-09-2013 08:52 PM

Wilder ma walczyć z Mitchellem.
Papierowa szczęka vs Atomowy cios ( David jak łuk się goi? Tongue ).. Emocje sięgną zenitu.


RE: Chisora vs Gerber - Jerome - 23-09-2013 08:08 PM

Zajebiście. Kolejna bombowa walka a ja nie oglądałem. Uraczy ktoś linkiem czy na YT sobie poradzę?


RE: Chisora vs Gerber - KrychuTMT - 23-09-2013 08:10 PM

@Jerome





RE: Chisora vs Gerber - Sander - 23-09-2013 08:11 PM

YT to pada na ryja.
Ani tam Garcia vs Matthysse ani Floyd vs Canelo.