Forum - BOKSER.ORG
Fajne filmy, które polecacie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Film (/forum-23.html)
+---- Wątek: Fajne filmy, które polecacie (/thread-1297.html)



RE: Fajne filmy, które polecacie - Wietnam - 31-12-2015 02:34 AM

"Interstellar" Jest bardzo dobrym filmem ,
Grawitacja przy nim to romantyczny bełkot.


RE: Fajne filmy, które polecacie - Terminator - 01-01-2016 04:49 AM

Mnie Interstellar lekko rozczarował, jestem totalnym fanboyem twórczości Nolana, wiec oczekiwania miałem wygórowane, którym ten film niestety sprostał.


RE: Fajne filmy, które polecacie - rambo7003 - 02-01-2016 12:13 AM

Dzień próby polecam, świetna rola Washingtona
http://www.filmweb.pl/Dzien.Proby


RE: Fajne filmy, które polecacie - Gogolius - 02-01-2016 01:45 PM

Obejrzałem najnowsze Gwiezdne Wojny. Pozytywne zaskoczenie, byłem bardzo sceptycznie nastawiony, ale tak jak napisał Kubala, bardzo przyjemny film.

Daisy grająca Rey to mistrzostwo, podobnie jak czarnoskóry aktor grający Finna - młodzi i zdolni, fantastycznie udźwignęli presję.
Jedyne wady filmu to kalka kilku motywów ze starszych filmów, można było pójść w 100% w coś nowego, ale nie jest źle.
Dobra baza pod kolejne filmy.


RE: Fajne filmy, które polecacie - kubala1122331 - 03-01-2016 03:45 AM

W ogóle zapomniałem wspomnieć, a pewnie was to zainteresuje. W święta natknąłem się na rosyjski film z... Nikołajem Wałujewem w roli głównej. I co ciekawe, choć sama fabuła opowiadała o bokserze, to jednak ani razu Niko nie użył w filmie pięści, a raczej stworzył rolę dramatyczną.
Sama historia dość ciekawa, choć zachwytu nie ma i Wałujew Oskara raczej nigdy nie dostanie, to film trzyma taki poziom, że chyba warto go zobaczyć choćby z samej ciekawości dla roli Nikołaja.

http://www.filmweb.pl/film/Kamienna+g%C5%82owa-2008-394723


RE: Fajne filmy, które polecacie - KOXBOX - 04-01-2016 11:11 AM

Gwiezdne Wojny naprawdę bardzo udane!


RE: Fajne filmy, które polecacie - Wilczekstepowy - 04-01-2016 09:06 PM

Chyba faktycznie jestem już trochę "za stary" bo "Gwiezdne Wojny" totalnie mnie zawiodły. Zawiódł mnie scenariusz. Niewiele brakowało a mógłby to być po prostu remake mojego ulubionego epizodu z "Gwiezdnych Wojen" - "Powrót Jedi". Gra aktorów też mi się zupełnie nie podobała. Zabrakło mi tutaj kogoś takiego na poziomie Matthew McConaughey, który taki "Interstellar" podźwignął do góry i poniósł na plecach na wysokie miejsce. Ale kto wie, może po prostu szukam dziury w całym?


RE: Fajne filmy, które polecacie - Wietnam - 04-01-2016 09:25 PM

Nie oszukujmy się jest to film dla mega fanów i dzieci,,
nigdy nie interesowały mnie neonowe miecze czy plastikowe
ludki, . Wink


RE: Fajne filmy, które polecacie - kubala1122331 - 04-01-2016 09:49 PM

Wietnam
Nie jestem już dzieckiem! Big Grin

Wilczku
Może miałeś zbyt wygórowane oczekiwania? Ja poszedłem na zasadzie, bo każdy idzie to i ja se zobaczę, i byłem pozytywnie zaskoczony. Bo nie powiem, spodziewałem się kompletnego badziewia i skoku na kasę. Podejście do filmu jest chyba najważniejsze, często im większe oczekiwania tym większy zawód.


RE: Fajne filmy, które polecacie - Wietnam - 04-01-2016 10:11 PM

@Kubala ty należysz do neutralnych widzów, ani nie jesteś mega fanem GW ani, dzieckiem, .
Te dwie grupy oglądają wszystkie serie po 100 razy i chodzą w pelerynach,.
Tutaj widzę tylko neutralnych widzów, .
Z ciekawości można iść zobaczyć;, w skrócie.