Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 17-08-2016 07:29 PM

Nasi siatkarze (0-3, porażk)się spieszyli aby zobaczyć triumfalny marsz Legii po ligę mistrzów Wink Smile

Jak jest dobrze to jest dobrze, dwa medale w kajakch wczoraj, jak jest źle to jest źle.dzisiaj porażki Fajdka i śiatkarzy


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 17-08-2016 07:36 PM

Tego się bałem. Amerykanie to na dziś poziom wyżej od nas i udowodnili to w tym meczu. Zagraliśmy bardzo dobrze w dwóch pierwszych setach, trzeci był konsekwencją trochę frajersko przegranego drugiego. To zadecydowało, gdyby było 1:1 wydaje mi się, że wygralibyśmy.

Nawet nie można mieć do chłopaków większych pretensji. Zagrali przyzwoicie, dali z siebie wszystko, a przegrali sportowo z lepszymi zawodnikami będącymi w formie. Żyje się dalej, byle teraz bez żadnych nerwowych ruchów i może kiedyś wrócimy na szczyt.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 17-08-2016 07:43 PM

Nie ten skład i ta moc co była w 2014 roku na mś.

Winiar, Wlazły, Zagumny. brakuje ich.

A Amerykanie potężnie mocni.


RE: Ciekawostki sportowe - Wilczekstepowy - 17-08-2016 08:52 PM

A jeszcze jakiś czas temu słyszało się głosy, że nasi to murowani kandydaci do złota, a tymczasem wracamy bez żadnego medalu.


RE: Ciekawostki sportowe - Wit - 17-08-2016 09:52 PM

Ja nie widziałem tego meczu, ale ostatnie grupowe to tylko gra Kurka. Mika mnie po prostu dobijał. Naprawdę, chyba najgorszy zawodnik. I on miał grać z Kurkiem? Przecież to różnica co najmniej jednej, jak nie dwóch, klas... Sad


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 18-08-2016 06:42 AM

Ręczni co za serce, co za klasa!! Półfinał, Chorwacja pokonana!!


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 18-08-2016 10:26 AM

Ale ten regulamin jest glupi Chorwacja mieli rywali jak leci, wygrywa trudna grupe, a Polska gra padake i wychodzi jej jeden swietny mecz i Polska jest w fazie medalowej a Chorwacja jedzie do domu.
Bezsens.

I w ogole siatkarze odpadaja, a szczypiornisci graja dalej, widze ze IO dostosowaly swoj poziom irracjonalnosci do pilkarskiego euro.

Wink


dzis w nocy final kobiecego rzutu oszczepem! Big Grin


RE: Ciekawostki sportowe - Wilczekstepowy - 18-08-2016 11:22 AM

Tam gdzie kasa tam i gra idzie dobrze - łatwe zwycięstwo Radwańskiej.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 18-08-2016 11:23 AM

Chorwaci na pewno bardziej zasłużyli na półfinał, ale to jak pisałem, jeden mecz zawsze może potoczyć się różnie. Dobrze, że chociaż raz na naszą korzyśćHeart

Ciekawy jestem jak pójdzie tej Marcie ale jak sama mówiła, miejsce w ósemce będzie sukcesem!


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 18-08-2016 11:51 AM

To jest Marysia zwana Majka a nie Marta Wink
jak poprawi jeszcze raz rekord Polski to bede zadowolony niezaleznie od miejsca, ktore zajmie Wink