Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - Wilczekstepowy - 06-08-2016 08:33 PM

(06-08-2016 08:29 PM)kubala1122331 napisał(a):  Boli za to porażka Agnieszki RadwańskiejSad
A nie powinna. U niej przecież to norma na Igrzyskach.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 06-08-2016 08:40 PM

Zgadza się ona zupełnie olewa ciepłym moczem Igrzyska.
Drugie z rzędu sobie poleciała z 64 rakietą świata tym razem, .

Majka za to wojownik!


RE: Ciekawostki sportowe - Wilczekstepowy - 06-08-2016 08:41 PM

Jest już gdzieś może wideo z końcówki tego wyścigu?


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 07-08-2016 12:38 AM

Usa - Chiny 91:47 , i została jeszcze jedna qwarta, zabawa kotka w myszkę to i nawet za mało
powiedziane, wystarczy napisać kogo brakuje w zespole USA, Curry, Lebron James, i tak dalej
i tak dalej Wink


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 07-08-2016 07:02 AM

Ja się spodziewałem więcej po Agnieszcze tym bardziej, że drabinka była taka łatwa! Bałem się trochę tego pierwszego meczu, Chinka ma nieprzyjemny tenis i potrafi zagrać na światowym poziomie. Wczoraj jej wyszło. Oczywiście żadne to usprawiedliwienie dla Agnieszki, jednak nie czepiałbym się zaangażowania, ale po prostu braku formy, umiejętności i głowy jak na turniej olimpijski. Wielka szkoda, tenis to jedna z dyscyplin, którą śledzę na igrzyskach dokładnie, szkoda, że w singlu już praktycznie bez polskich akcentów.

Ciekawie się wczoraj zaczęła piłka ręczna pań. Hiszpanki i Brazylijki wysoko i pewnie pokonały wyżej notowane Czarnogórzanki i Norweżki co mnie osobiście bardzo zaskoczyło. Jeszcze większą sensacją jest porażka Rumunek z Angolkami. Taki wynik nie śnił się nawet najstarszym góralom! Smile Dzisiaj do gry wkraczają panowie. Wieczorem będzie do pooglądania coś konkretnego.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 07-08-2016 11:44 AM

Dzisiaj fajny dzień na Igrzyskach. TVP jedyny raz na tych Igrzyskach woli pokazywać siatkówkę i piłkę ręczną niż piłkę wodną (swoją drogą nie potrafię zrozumieć tych decyzji...), więc zobaczymy Francja - Włochy i Polska - Egipt w siatę, Szwecja - Niemcy i Polska - Brazylia w handball Heart Do tego będę śledził meczyk Jurka Janowicza z Gillesem Muellerem w tenisa, występy naszych par w siatkówce plażowej oraz wyścig Katarzyny Niewiadomej, bo mówią, że jest szansa na medal, a dla mnie to duża... niewiadoma Wink


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 07-08-2016 12:06 PM

W wielkich szlemach rzadko odpadała Radwańska w pierwszych rundach, ja myślę
że to po prostu brak większej kasy za grę ją zniechęca w IO,
Aga ma Igrzyska w torebce i tyle , żadnego zmartwieńia w wywiadzie z nią nie
widziałem po tym meczu, . Taka prawda,
Wielki szlem ma wielo milionową oglądalność, mnóstwo kibiców na trybunach,
i tam ma głowę aby walczyć? bo tam są pieniądze i to za pierwszą runde
bardzo duże, .
Szkoda o niej gadać, zero zaangażowania, i walki, twardy kort i ble ble.

Majka pokazał jak się walczy do upadłego po 240 km., wzór.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 07-08-2016 12:18 PM

Być może masz rację, te tłumaczenia po meczu naprawdę bardzo słabe w jej wykonaniu. Ale jeszcze ma miksta, może w parze z Kubotem postara się zmyć tę kompromitację.


RE: Ciekawostki sportowe - Terminator - 07-08-2016 12:24 PM

Mi tak nie szkoda Radwańskiej, dla mnie to najbardziej przereklamowana polska sportsmenka ostatnich lat, której nigdy nie kibicowałem.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 07-08-2016 12:30 PM

Może nie aż tak bo w końcu to najlepsza polska teńiśistka od kilkudziesięciu lat,
nowych talentów nie widać, Masters wygrała, w szlemach pomimo braku warunków,
walczy gdzieś tam w półfinach, olewa niestety igrzyska i to jest niestety plama
na jej karierze, i z charakteru nie jest jakoś przystępna żeby dało ją się lubić.

O przereklamowaniu tutaj bym jednak aż tak nie mówił, bo to technicznie
bardzo dobra zawodniczka, traci wiele na warunkach i braku zaangażowania
i kompletnego olewania igrzysk oraz reprezentacji l

Za awans do drugiej rundy U.S Open można zarobić ponad 100 tysięcy dolarów,
Na Olimpiadzie Polski komitet Olimpijski daje premie tylko za medale i ewentualne
rekordy świata.