Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 06-01-2016 02:32 PM

Belgia - Włochy 2:1, a więc Polki już na 100% obejrzą Igrzyska w telewizji.

Co do Polaków wczoraj zagrali kapitalne zawody. Chyba jesteśmy w lepszej formie niż myślałem. Półfinał to formalność. A grając tak dobry volleyball możemy powalczyć o 1. miejsce.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 06-01-2016 03:44 PM

Jednak, wg TVP, Polki wciąż są w grze!
http://sport.tvp.pl/23466433/ankara-zagraly-dla-polek-wloszki-wygraly-z-belgia


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 09-01-2016 09:34 PM

Polacy właśnie przegrali w półfinale z francuzami po kosmicznym momentami meczu. Byliśmy bez szans, ale zachowanie kolorowych to dla mnie najgorsze dno moralne. Można być wybitnym sportowcem, ale jeśli jest się chamskim cwaniaczkiem bez klasy, to ja szacunku do takich ludzi nie mam. francuzi to dla mnie zbieranina takich śmieci. Mam nadzieję, że Alekno coś jutro wymyślić, żeby to jebane chamstwo wyplenić. Nie trawię buraków. A już obecność w samej kadrze Ngapetha, który w listopadzie zabił osobę to dla mnie rzecz nie pojęta. Niedorozwinięty bambus powinien gnić do końca życia w pudle.
Nas czeka mecz o 3. miejsce, ale z taką grą jak dziś powinniśmy ogarnąć.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 09-01-2016 09:55 PM

Kuba popieram w 100 % post
Sport to też dyscyplina,kultura
Francuscy Volleybaliśći nie znają
tych określeń.


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 10-01-2016 10:47 AM

Nie byliśmy bez szans. Trochę zimnej krwi u Miki i prowadzilibyśmy 2-0. W pierwszym secie mieliśmy Francuzów 2 razy na talerzu i 2 razy sami rzuciliśmy im koło ratunkowe. Fajnie, że o III miejsce zagramy z Niemcami, ponieważ:

a) Jeśli zaprezentujemy taki poziom jak wczoraj w pierwszych dwóch setach, to Niemcy nie znajdą odpowiedzi na taką grę.

b) Gyorgy Grozer puchnie w oczach.

c) Jeśli przegramy z Niemcami po raz drugi w ciągu 3 dni to będzie oznaczało, że na igrzyskach po prostu nie mieliśmy czego szukać. Po porażce z Rosją byłby uzasadniony płacz.

d) Mam dość Heynena i nie chcę go widzieć w TV w sierpniu.

Co do zachowania Francuzów to oczywiste dno, ale też żadna nowość. Z podobnej strony dali się poznać swego czasu Brazylijczycy, Włosi czy Serbowie.


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 10-01-2016 12:22 PM

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakie są w ogóle zasady kwalifikacji na IO w siatkówce? I czy Polska ma jeszcze choćby teoretyczne szanse na wyjazd do Rio? Jak to w ogóle możliwe, że na olimpiadzie może nie zagrać mistrz świata? Takie głupoty to chyba tylko w siatkówce...Confused.


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 10-01-2016 12:37 PM

@Martin

Wystarczy, że dziś wygramy z Niemcami i mamy kwalifikację do turnieju kontynentalnego, gdzie będzie paru ogórków do ogrania. W praktyce dzisiejszy mecz jest już o igrzyska.

Zasady głupie, ale są dyscypliny, gdzie wygląda to jeszcze gorzej.


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 10-01-2016 12:52 PM

Wygramy z Niemcami jedziemy do Rio...


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 10-01-2016 02:08 PM

Aaa to znaczy, że nie jest tak źle jak myślałem, ale zasad dalej nie kumam. Słyszę, że co chwila gramy jakiś turniej i z każdego awansuje tylko zwycięzca...to na c*uj tyle tych turniejów zamiast zrobić konkretne eliminacje.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 10-01-2016 03:30 PM

Dostaliśmy dziśiaj od Hiszpanòw
w Finale turnieju u nich,12:26
bardzo słaba skuteczność,w ataku
troche martwi, mam nadzieje
że Biegler to poprawi, .

(10-01-2016 12:37 PM)Pakman napisał(a):  @Martin

Wystarczy, że dziś wygramy z Niemcami i mamy kwalifikację do turnieju kontynentalnego, gdzie będzie paru ogórków do ogrania. W praktyce dzisiejszy mecz jest już o igrzyska.

Zasady głupie, ale są dyscypliny, gdzie wygląda to jeszcze gorzej.

Przegrany z Finału Francja -Rosja
też tam zagra,a więc nie tak hop śiup jeszcze.

P.s i Iran z Lozano