Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 11-03-2015 06:12 PM

Będą i to wielkie, już pierwsze piłki pierwszego meczu zapowiadają mega dzień z siatkówą Wink Żałuję nieco, że się do Atlas Areny nie wybrałem Smile


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 11-03-2015 08:15 PM

Dobra, Skra jest. Czas na Resovię!


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 11-03-2015 08:22 PM

Co Winiar dał zmianę, to nie mam pytań Smile. Szkoda Atanasijevicia, ten gość za rok - dwa może sam wygrywać mecze o najwyższe stawki.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 11-03-2015 09:15 PM

Winiar wielka klasa, ale mecz nam niestety wygrał Atanasijevic.. Ja co do niego optymistą nie jestem. Umiejętności ma na kosmicznym poziomie, ale jeszcze nie było sportowca, który bez głowy osiągnąłby sukces.
Resovia się strasznie męczy i tutaj może być jeszcze trudniej.
ZAKSA chyba swoje zrobiła.

Jest i Resovia! Jej, co za dzień Smile


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 11-03-2015 10:12 PM

@Kuba
To ciągle młody chłopak, gorąca krew, ale zobacz jaka moc w łapie. Resovia bez indywidualności, za to mocna jako drużyna - mamy dwa zespoły w czwórce, będzie co oglądać.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 11-03-2015 10:27 PM

On ma wszystko, ale nie ma głowy. Ja tam mu życzę jak najlepiej, bo poza boiskiem podobno całkiem sympatyczny chłopak, ale nie widzę, aby był geniuszem. Będzie - w fazie zasadniczej ligi włoskiej, w fazie grupowej LM, ale kiedy nadejdą decydujące mecze, on się będzie gotował.
Resovia bez indywidualności powiadasz? Może takiego Wlazłego nie mają, ale Nowakowski, Schoeps to ścisła światowa klasa.
W ogóle brawa dla Andrzeja Kowala. Widać, że wyciągnął wnioski z zeszłego sezonu, gdzie popadali w końcówce sezonu jak muchy Rzeszowianie. A teraz przy Skrze wyglądają jakby wchodzili w sezon. Ciekawe jak to się rozwiąże i PlusLidze i 28 marca w półfinale LM.

29 marca to będzie sztos, najpierw pl zespół o trzecie miejsce, potem finał LM z udziałem PL zespołu i szansa na pierwszy tytuł w historii i na deser Irlandia - Polska Smile Czego chcieć więcej od życia Smile


RE: Ciekawostki sportowe - Wilczekstepowy - 13-03-2015 09:21 PM

Gwizdoń, jaką dzisiaj szopkę na trasie odstawiła to głowa mała. Confused Po dobrym biegu Hojnisz spadliśmy z 1 na 19 miejsce. Gwizdoń nie może biegać po kimś, bo ona za bardzo się stresuje gdy nam idzie za dobrze to wtedy zawala. Powinna startować zawsze pierwsza, gdy nie ma takiego obciążenia psychicznego.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 28-03-2015 01:59 PM

Plan weekendu Smile Podejmuje ktoś wyzwanie? Big Grin
16:00 Kazachstan - Islandia
17:00 Berlin - Zenit
20:00 Skra - Resovia
23:00 Kell Brook - Ionut Dan Ion
4:00 Gary Russell Jr - Jhonny Gonzalez
5:00 Jermell Charlo - Vanes Martirosyan
13:00 mecz o 3 miejsce
15:45 finał
18:00 Gruzja - Niemcy
20:45 Irlandia - Polska


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 28-03-2015 03:14 PM

23:00 Kell Brook - Ionut Dan Ion
4:00 Gary Russell Jr - Jhonny Gonzalez
5:00 Jermell Charlo - Vanes Martirosyan
20:45 Irlandia - Polska

to mój plan Big Grin


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 11-04-2015 07:29 PM

Giorgi wygrała z Agnieszką Radwańską w półfinale turnieju w Katowicach w bardzo dobrym stylu.

Trochę szkoda mi tej całej oprawy, bo o ile przez cały czas trwania turnieju jakoś w mieście nie za bardzo czuć że on się tu rozgrywa, to dziś widać już spore zaangażowanie telewizji, radia, kibiców itd. bo w ten weekend mieliśmy półfinały i finał. A tu klops, Isia odpadła.

Aga nie zagrała tragicznie, ale Giorgi ma po prostu dobre dni, pasuje jej hala w Spodku i robi właściwie co chce Wink