Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 01-02-2015 04:22 PM

Djokovic z Murrayem wygral 7:6 6:7 6:3 6:0 po fajnym zywym meczu.

Polacy graja dogrywke z Hiszpanami, remisujac w ostatniej sekundzie regulaminowego czasu gry.

Komentarz na tvp maksymalnie zenujacy. Narzekajacym na duet HBO polecam obejrzec transmisje.
Zreszta gadajace glowy w studio przy skokach daja dobra probke i powod by Stocha ze spolka ogladac na Eurosport Wink

Polacy maja braz Wink


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 01-02-2015 05:54 PM

@kubala

Żyjesz ? Wink Bo ja ledwo Big Grin


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 01-02-2015 06:56 PM

Francja zlota, Katar pokazal sie z fajnej strony. Chyba wszyscy zadowoleni Wink


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 01-02-2015 07:57 PM

Gogolios
Ja czuję niedosyt. Często tak jest ,że sędziowie pomagają gospodarzą i jest to trend który trwa od dawna. Wszyscy o tym wiedzą i mówią otwarcie, a sędziowanie powinno być bezstronne.
Dobra dość użalania piękny mecz, piękna walka.


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 01-02-2015 08:00 PM

W 2016 roku w Polsce odbędą się mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Ciekawy jestem czy sędziowie nas (jak będzie trzeba) wspomogą...

Przed mistrzostwami w Katarze gdyby ktoś mi powiedział, że zdobędziemy brąz to bym chyba nie uwierzył.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 01-02-2015 09:07 PM

Pakman
Cięzko było Smile Boże, co się działo to ja nawet nie chcę tego pamiętać. Po zakończeniu musiałem wyjść na dwór, bo byłem tak gorący i czerwony, że bałem się wylewu Tongue

Piękny mecz naszych, kapitalna walka. Widać było po Hiszpanach, że im na tym medalu zależy, ale... nie tak jak nam. Co partię zagrał Szyba! Jego bramka na dwie sekundy przed końcem to mistrzostwo świata.
Szkoda, że znów macedoński obserwator rzucał nam kłody pod nogi, jednak tym razem nie udało mu się nas wykiwać.

Cieszy również to, że Francja ograła Katar. Patologia wreszcie dostała po mordzie. Czesi starali się jak mogli, ale różnica klasy była aż nadto widoczna. Kupione ciapki pokazały, że bez pomocy sędziów są gównem. Pzegrywali 13-6, dopóki sędziowie nie przypomnieli sobie, że mają drukować. Niech mają ten swój medal o kolorze gówna i się rozchodzą jak najszybciej. Sportowo to Polacy mają srebro, a Hiszpanie brąz.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 02-02-2015 01:53 PM

Dziewiąta lotka Darryla Fittona podczas Dutch Open! Niesamowite!






RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 03-02-2015 04:26 PM

http://www.sport.pl/reczna/1,78466,17351872,MS_w_pilce_recznej__Byly_szef_sedziow_IHF_oskarza.html#MT
NAJ BARDZIEJ KRYTYKOWANA IMPREZA SPORTOWA OSTATNICH LAT.


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 03-02-2015 04:54 PM

ale motyw z tymi nowymi przepisami...


Z innej beczki, kazdy reprezentant Kataru dostal za srebro dostal 200 tys. dolarow (pomijam samochody itd.).
Polacy dostali 500 tysiecy. Zlotych. Do podzialu Wink


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 08-02-2015 04:55 PM

to była prawdziwa wojna w ringu Roy Campbell vs.Dick Hyland 1913.r[Obrazek: 474625d1376421848-100-year-old-boxing-ph...9wvfgh.jpg]

walka 15 rundowa w wadze półśredniej, na punkty wygrał Campbell

Pierwsze zdjęcie w kolorze z meczu Bokserskiego.