Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 30-01-2015 06:18 PM

Pakman
No wiem, że sędziowie im nie pomagali. Co tam, że Karol prawie oko stracił, co tam, że Marković stanął przy rzucie dwiema nogami w polu bramkowym i gol uznany, co tam, że kary w jedną stronę - sędziowanie było dobre (y)
Nie mogliśmy zagrać agresywniej w obronie, bo każde dotknięcie kozojebców kończyło się karą.

Polacy pięknie na TVP Sport Smile
B. Jurecki "Z sędziami nie da się wygrać. I z dolarami, które dostali"
Chrapkowski "Sędziowie od początku kontrolowali wynik, od początki wiedzieli kto ma wygrać mecz. Na tych mistrzostwach na 10 meczów z Katarem, wygralibyśmy 0" Smile

https://vine.co/v/OtimdjHKqZh


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 30-01-2015 06:46 PM

Szczera Prawda, niestety. ..Ale my też duża nieskutecznosc w ataku, w drugiej połowie. ..A to co robił w bramce Sarić, ,Ile on wybronił przecież. .


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 30-01-2015 06:49 PM

Potworna niemoc, jak powiedział Jurecki "Z sędziami nie da się wygrać"
Moment kulminacyjny to ta akcja Markovicia co opisał kabala, gdyby sędziowie zdecydowali inaczej to Katar prowadził by tylko jedna bramka, bo Jurkiewicz rzucił szybka bramkę, a wtedy mecz byłby otwarty.


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 30-01-2015 06:53 PM

Sędziowie może się nie popisali, ale my zagraliśmy słabo. Zrzucanie wszystkiego na sędziów? Dajcie spokój..


RE: Ciekawostki sportowe - Joker - 30-01-2015 06:57 PM

Na kogoś cza...
To był średni mecz Polaków.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 30-01-2015 06:59 PM

Trzeba się zgodzić z tym co napisał Sander, Sędziowie bramek nie rzucali,Marković i Capote, byli nie do powstrzymania dzisiaj. .


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 30-01-2015 07:22 PM

Nom, a najbardziej byli nie do powstrzymania jak stali bezczelnie w polu bramkowym. Ale rozumiem, niedługo się zapewne dowiem, że dzięki sędziom przegraliśmy tylko dwoma golami. Taka już nasza mentalność. Świnie nam plują w twarz, a my udajemy, że jest ok.
Dla mnie nie jest.


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 30-01-2015 08:17 PM

Ten turniej może niestety przynieść nieodwracalne konsekwencje dla sportu na całym świecie. Jeśli HCQP zdobędzie złoto, to szejkowie poczują wiatr w żagle i pójdą po kolejne gry zespołowe. Co jest w następnej kolejności ? Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, a może nawet hokej na lodzie Big Grin Jeszcze jak wygrywają u siebie mistrzostwa to z jakimś bólem idzie to przełknąć, ale wyobrażacie sobie ich złoto na Igrzyskach olimpijskich ?


RE: Ciekawostki sportowe - KrychuTMT - 30-01-2015 08:25 PM

@kuba
Krytyka gry Polaków nie jest równoznaczna z usprawiedliwianiem sędziów.


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 30-01-2015 08:34 PM

Sędziowie może dołożyli swoją cegiełkę od siebie, ale nie było tu wielkiego drukowania, w każdym razie ja widziałem już w swoim życiu zdecydowanie większe. Co by nie mówić to Katar kupił sobie bardzo dobrą drużynę i zagrali dobry mecz zarówno w ataku jak i obronie. Mam nadzieję, że w finale ....... przegrają.