Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 28-01-2015 06:18 PM

Świetny Mecz ależ emocje, z takimi brakami potrafimy walczyć z najlepszymi, gdyby był Jaszka i Krzysiek to nikt by nas nie Powstrzymał. Pokonaliśmy brutalnych Chorwatów, sędziów to pokonamy to i katar.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 28-01-2015 06:21 PM

ja się Kubali nie dziwię już mam kilka siwych włosów, i wiem do kiedy to się dzieje, od Mistrzostw świata w Niemczech, gdzie nasi
zdobyli srebro, od tych dogrywek z Danią w półfinale. Big Grin
Dziś na początku drugiej połowy też zwatpilem, ale zauważyłem że Chorwacja niesamowićie nerwowa, a to co dzisiaj robił Igor Vori
to szczyt chamstwa z Bałkanów.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 28-01-2015 06:24 PM

Gogolius
No ja jestem ogólnie mega spokojny, ale sportowe emocje działają na mnie jak płachta na byka. Chciałbym przeprosić krzesło za to, co mu zrobiłem, kiedy Chrapkowski dostał dwie minuty za nic Big Grin


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 28-01-2015 06:32 PM

Fenomenalny mecz naszego zespołu. Najlepszy mecz chyba od wygranej z Duńczykami na ME w Serbii. Choć muszę przyznać, że jak Duvnjak zaczął strzelać jak na zawołanie to myślałem, że już po nas. Wynik wskazuje na to, że to my narzuciliśmy swój styl gry Chorwatom. Padło tylko 46 bramek, to obrona decydowała o zwycięstwie. Kompletnie unicestwiliśmy największą broń Chorwatów, czyli skrzydła. Cupić i Horvat mieli okresy po 6-7 minut bez kontaktu z piłką w strefie 9-10 metra (!) Mimo, że teoretycznie jesteśmy indywidualnie gorsi, to w grze 1-1 radziliśmy sobie nawet trochę lepiej od nich (Krajewski !!!). Nie zabrakło oczywiście interwencji Szmala pod koniec, które wprowadziły panikę w szeregach Chorwatów. Brawo Polacy ! Teraz czas wywalić z walki o złoto HC Quatari Petrol.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 28-01-2015 06:37 PM

Tak w ogóle. Kuba jasnowidz Big Grin
http://scr.hu/2fdt/30bsw


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 28-01-2015 06:46 PM

Dobra panowie ale czy my jesteśmy w stanie pokonać Katar? Zauważyłem, że w ME czy MŚ w piłce ręcznej bardzo często wszystko robione jest pod gospodarza (przekonamy się o tym za rok...Wink) i często dochodzą aż do finału. Może zadam pytanie inaczej: czy przy wyrównanym meczu, a takiego należy się spodziewać, oprócz Katarczyków pokonamy również sędziów?

Aha i jeszcze jedna sprawa, ilu Katarczyków gra w reprezentacji Kataru? Smile


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 28-01-2015 06:52 PM

Martin
Dwóch Katarczyków gra w reprezentacji. Znaczy gra... ktoś musi podawać piłki Smile

O sędziów boję się najgorzej, bo wiadomo jak to jest. Jednak oglądałem w tych mistrzostwach mecze Kataru z Brazylią, Słowenią, Hiszpanią i Austrią. Sędziowie im nie pomagali... bo po prostu nie musieli. A jak się zachowają, jak będzie trzeba ratować gospodarzy? Nie wiem.
Przede wszystkim. Te mistrzostwa nie są robione pod Katar. Wydaje się, że mają słabszą drabinkę, ale to ich wina, że Niemcy zajęli pierwsze miejsce w grupie, a nie Dania? Gdyby nie to, dziś graliby z najlepszym zespołem na świecie o półfinał. Mają znakomitego trenera, który poprowadził dwa lata temu Hiszpanię do mistrzostwa świata. Właśnie Valero Rivera jest największym atutem Kataru. Zawodników mają dobrych, ale nie wybitnych. Jednak to, jak ich Hiszpan poskładał i zgrał robi wrażenie. To tak po krótce Oczywiście, są w naszym zasięgu, ale nie można myśleć, że będą mniej groźni niż Szwedzi czy Chorwaci. Trzeba będzie zagrać na 110% i ja jestem dobrej myśli.


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 28-01-2015 07:01 PM

Teraz na Polaków spada dodatkowa odpowiedzialność. Muszą uratować mistrzostwa przed zwycięstwem HCQP. Nie wiem jak Wy, ale ja sobie takiej drużyny nie wyobrażam ze złotym medalem. To byłby absurd.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 28-01-2015 07:20 PM

Racja @Pakman, Naturalizowany absurd


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 28-01-2015 07:20 PM

To prawda, ale najważniejsze, że pokonali dziś Szwabów, ktorych medal byłby jeszcze większą parodią: