Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 26-01-2015 06:17 PM

24:20 , i Polska w 1/4 Finału mistrzostw świata, ! Smile Kapitalna druga połowa spotkania, po pierwszej przegrywaliśmy 10:11.
Fenomenalny Sławek Szmal, i to on moim zdaniem powinien dostać nagrodę mvp spotkania, ,sporo strat i błędów, ale Nieważne.
W środę z Chorwacją, o półfinał, Chorwaći mieli problem z Brazylią, wygrywając tylko jedną bramką.


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 26-01-2015 06:27 PM

WP racja Jurecki M. miał dużo strat, a Szmal dał nam bardzo dużo, zagrał naprawdę świetny mecz.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 26-01-2015 06:48 PM

Wiedział kiedy się odrodzić Kasa !Smile ciekawy mecz Bieleckiego również, w pierwszej połowie 3 bramki pod rząd z prędkością w granicach 100-110 km/h


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 26-01-2015 07:25 PM

My zagraliśmy trochę lepiej niż z Danią, zaś Szwedzi trochę gorzej niż z Francją i skończyło się świetnie dla nas. Decydującym momentem było chyba przerwanie przez Szmala kontry Szwedów świetnym przechwytem na naszej połowie po karygodnym błędzie Rojewskiego, jakich w tym meczy było zresztą dużo więcej. Kilka "świetnych" akcji Daszka na początku drugiej połowy też przywodziło na myśl mało parlamentarne określenie Żeby walczyć z Chorwatami, którzy strasznie nam nie leżą nasza gra musi jednak ulec znaczącej poprawie. Od 7 lat czyli Igrzysk w Pekinie nie wygraliśmy z nimi na żadnej znaczącej imprezie. Z reguły tracąc do nich dystans w drugich połowach. Z drugiej strony Chorwaci to nie jest już ten zespół z MŚ 2009, kiedy tylko przez brak respektu przegrali z Francuzami finał, a wcześniej grali nieziemskiego szczypiorniaka. W tej chwili już bez charyzmatycznego Ivano Balicia czy Blazenko Lackovicia nie są już takim kolektywem jaki kiedyś, ale cały czas w spotkaniu z Polską to oni są faworytem.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 26-01-2015 08:37 PM

Pakman
Napiszesz kiedyś coś dobrego o polskiej reprezentacji w cokolwiek? Tongue


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 26-01-2015 08:48 PM

Problem w tym, ze gdy atak pozycyjny nie Wychodzi, to próbując szybko strzelić gola decydujemy się na akcje indywidualne , popełniamy głupie błędy i kolo się zamyka. Bardzo brakuje mi Jaszki, gdy był w formie świetnie rozgrywał i Michał mógł grać jako boczny rozgrywający co mu lepiej wychodziło.

Bardzo denerwuje mnie to, że bardzo zaniedbujemy młodzież i nie chodzi tylko o piłkę ręczna, ale o wszystkie popularniejsze sporty w Polsce.


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 26-01-2015 08:48 PM

Jak widzicie szanse z Chorwacją? Z tego co pisze @Pakman to nie mamy z nimi ostatnio dobrego bilansu...


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 26-01-2015 09:23 PM

Krajewski to jest jakieś nieporozumienie. Błędy kroków, straty, niecelne rzuty - masakra co on dziś grał.


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 26-01-2015 10:36 PM

@Kubala

Przecież napisałem, ze zagrali lepiej Wink

A polskich sportowców to ja tutaj wychwalałem chyba jak mało kto.

Na plus dziś na pewno: Szmal, Michał Jurecki, Wiśniewski, Bielecki, Bartosz Jurecki, Syprzak
Na minus: Daszek, Szyba i Krajewski
Bez komentarza: Rojewski


RE: Ciekawostki sportowe - Joker - 26-01-2015 10:41 PM

A Biegler znowu przechlany Tongue