Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 07-09-2014 09:47 PM

My tu gadu gadu, a Włosi właśnie z siatkarskiego mundialu odpadli... Huh


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 07-09-2014 10:00 PM

Ja po pierwszym tygodniu US Open troszkę zraziłem się do turnieju. Lubię niespodzianki, ale jeśli 80% wyników to rezultaty z kosmosu, to człowiek zaczyna się zastanawiać się czy to w ogóle poważny turniej...

Pachnie jakimiś przegranymi u buka Big Grin

Janowicz też zawiódł. Znaczy się odpadnięcie z Andersonem to nie jakaś kompromitacja, ale styl pozostawił wiele do życzenia. Zero jakiegokolwiek poziomu, zawiodłem się, i to mocno. Obawiam się, że pozyca w rankingu oddaje teraz sumę jego umiejętności, potencjału, psychiki...

Nie żebym pisał w tym tonie 2 tygodnie temu Smile

Stracił ostatnią w życiu szansę na wygranie Szlema. Szkoda.

Takie teksty o Federerze to ja czytam od paru lat, nie zdziwię się jak ubije te 18-te trofeum w 2016 Big Grin

U pań sypało niespodziankami, odpadły Ivanović

Ale mi niespodzianka, ja wiem że ją lubisz, wiem że kiedyś była "jedynką" ale obecnie to jest po prostu solidna tenisistka na miarę 1/4 Wielkiego Szlema, ale nic więcej. I tak (IMO) jest od lat (nie licząc paru wyjątków).


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 07-09-2014 10:16 PM

Cytat:Pachnie jakimiś przegranymi u buka Big Grin

Każdy kto gra US Open zakończył na minusie, inaczej się nie dało. Ja na szczęście dość szybko się zreflektowałem i straciłem sporo, ale jednak nie wszystko. Później to na siatkówce odrobiłem, więc zły na ten aspekt akurat (już) nie jestem Smile

Cytat:Takie teksty o Federerze to ja czytam od paru lat, nie zdziwię się jak ubije te 18-te trofeum w 2016

Wiesz, chodzi o mi bardziej o sytuację jaką miał. Nadala nie ma, Djoković bez formy, Murray też nie stanowi zagrożenia... Sytuacja idealna, wystarczy zagrać na swoim dobrym poziomie... Ale się nie udało, więcej takie sytuacji mieć już nie będzie. Nadal wóci, Murray zapewne też, a i pewnie Serba w tak słabej dyspozycji długo nie zobaczymy.

Cytat:Ale mi niespodzianka, ja wiem że ją lubisz, wiem że kiedyś była "jedynką" ale obecnie to jest po prostu solidna tenisistka na miarę 1/4 Wielkiego Szlema, ale nic więcej.

No właśnie. Na 1/4, nie na 2. rundę. Odpadnięcie Serbki z Pliskovą jest jednak niespodzianką, prawda? Dla mnie większą niż porażka Agi z Peng. (kurs na Serbkę 1.10 Tongue )
Nie wiem czy widziałeś ostatnio Anę, ale ona wracała do formy, nie miała już takich wahań formy, że grała dwie fajne piłki i piętnaście tragicznych. Dla mnie teraz to ścisła czołówka światowa w żeńśkim tenisie.

Aha... Włosi jednak nie odpadli, weszli kilkoma małymi punktami. Szkoda Smile


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 11-09-2014 06:43 AM

Coraz ciekawiej na mś koszykarzy rozgrywanych w Hiszpanii.

W półfinałach zmierzą się Litwa z USA i Serbia z Francją. Sporą niespodzianką jest odpadnięcie gospodarzy turnieju. Wielu spodziewało się finału USA vs Hiszpania a tu nic z tego...

Amerykanie ogrywają dotąd wszystkich bez najmniejszych problemów i wydaje się, że nikt ich nie zatrzyma. Pasjonująco zapowiada się starcie Serbii z Francją. Niesamowicie mocne ekipy, ciężko przewidzieć kto awansuje do finału. Stawiam jednak na Serbię. Finał w niedzielę w Madrycie.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 11-09-2014 07:00 AM

Te mistrzostwa są o tyle nieciekawe, że można było przed rozpoczęciem wytypować mistrza Tongue Walka toczy się tylko o 2 i 3. miejsce. Hiszpanie faktycznie trochę zawiedli, ale z tak nieprzewidywalną ekipą jak Francja, można się poślizgnąć.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 13-09-2014 06:32 PM

Polscy siatkarze grają dziś najważniejszy mecz na mundialu, z Iranem. Jeśli wygramy za 3 pkt., przechodzimy do 3. fazy grupowej, jeśli przegramy za 0 pkt. pakujemy walizki i jutro gramy o honor.
Jeżeli zagramy jak z Włochami lecimy, jeśli choćby jak z USA gramy dalej - ja tak to widzę. Dla mnie dziś danie głowne, Money - Maidana to deser Smile


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 13-09-2014 06:41 PM

Czarno to widzę. Iran moim zdaniem zmierza po medal na tym turnieju, kto wie czy nie po złoto. Grają fantastyczną siatkówkę. Jedyny ich słaby punkt na jaki możemy liczyć to zmęczenie turniejem, bo grają praktycznie tą samą 6 od początku. Nie twierdzę, że mamy słabszych siatkarzy, ale już w meczu z USA było widać, że w każdym elemencie gry jesteśmy po prostu solidni co najwyżej. Przyzwoite przyjęcie, serwis, blok. Nie mamy jednak czym zaskoczyć najlepszych drużyn w formie. Chciałbym się mylić.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 13-09-2014 06:52 PM

Jeśli zagramy swoje imho damy radę. Oglądam sporo meczów tego turnieju i Iran z meczu na mecz gra gorzej.


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 13-09-2014 08:59 PM

Nie znam się na siatce, nie oglądam mistrzostw a i tak wiem, że turniej wygra nie żaden Iran tylko Rosja. Wink

Z kolei na MŚ w kosza gra się już o medale. O brąz zagra Litwa z Francją, a o złoto Serbia z USA. Tu już się troche znam i powiem Wam, że oczywiście poza USA to Serbia gra naprawdę świetny basket. Gdyby to były ME to by pewnie wygrali...


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 13-09-2014 09:03 PM

@Martin

Oczywiście, że Rosja jest faworytem, ale Iran prezentował świetną grę przez cały sezon i jest jednym z kandydatów do podium. Z tym, że za chwilę możemy ich pozbawić tych szans, bo gramy kapitalnie, a Iran w ogóle.


Wiadomo. Wrocław koszykarskie miasto przecież. Tradycja wiecznie żywa Wink