Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 18-01-2014 12:21 PM

(17-01-2014 10:21 PM)Pakman napisał(a):  Ach ci głupi Szwedzi. Nie chcą tego dobrodziejstwa
http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow/1,131704,15291292,Szwedzi_wycofuja_Sztokholm_z_walki_o_Zimowe_Igrzyska.html

@Pakman.
Wcześniej zrezygnowali też chyba Niemcy (Garmisch-Partenkirchen).
Nie bardzo wierzę, że Kraków okaże się zwycięzcą i to właśnie u nas odbędzie się zimowa olimpiada.......chociaż tak samo myślałem jak ogłaszali kto zorganizuje EURO 2012, to wydawało się tak nierealne (stawiałem na Włochy), że nie mogłem w to uwierzyć, radość była ogromna.


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 19-01-2014 08:11 PM

Za to uwielbiam reprezentację PR, zawsze walczą do końca.Myślę że Polacy troszkę zlekceważyli rywali i odbiło to się słabszą grą.Sander nadal uważasz że mamy bez jajeczną reprezentację?


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 19-01-2014 08:25 PM

W porównaniu z tym co było dawniej to tak.


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 19-01-2014 09:49 PM

A wyjaśnisz mi dlaczego tamta reprezentacja miała "większe jaja"??


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 19-01-2014 10:01 PM

Grupa z Jurasikiem, Tkaczykiem czy Siódmiakiem to byli herosi, prawdziwi gladiatorzy. Często wyrywali punkty rywalom z gardła. Było naprawdę widać, że jeden za drugiego jest gotów zginąć na tym boisku.

Obecnie jest paru młodych chłopaków i paru doświadczonych którzy już nie dają tej kadrze tyle co dawniej, brak im mobilizacji. Tracimy głupie, łatwe bramki a na twarzach naszych nawet wkurwienia nie widać.

Grupa Wenty była bardziej charakterna, twarda, była po prostu drużyną na boisku i poza nim. Na czasach czasami Wenta nie musiał nic mówić bo zawodnicy sami się nakręcali. Teraz to wszystko takie miękkie, grzeczne..

Takie jest moje zdanie.


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 19-01-2014 11:02 PM

Cytat:Grupa z Jurasikiem, Tkaczykiem czy Siódmiakiem to byli herosi, prawdziwi gladiatorzy. Często wyrywali punkty rywalom z gardła.
Nasza obecna repra też pokazuje że jest gotowa na walkę do końca.

Cytat:Było naprawdę widać, że jeden za drugiego jest gotów zginąć na tym boisku.

Chrapkowski któremu może brak takich umiejętności potrafi walczyć jak mało kto na świecie.Młody Łucak też bardzo waleczny mimo braków fizycznych i nasz tytan obrony Grabarczyk.Wszyscy pokazują jak bardzo im się chce i pisząc że mamy bezjajeczną repre trochę się ośmieszyłeś.Nigdy już chyba nie będziemy mieli takiego szajbusa w reprze jak Siódmiak(oczywiście w pozytywnym znaczeniu), ale dzisiejsza ekipa pokazuje serce do walki i nikt nie powinien jej tego odmówić.

Cytat:1.Obecnie jest paru młodych chłopaków i paru doświadczonych którzy już nie dają tej kadrze tyle co dawniej, brak im mobilizacji. 2.Tracimy głupie, łatwe bramki a na twarzach naszych nawet wkurwienia nie widać.

1.Jurkiewiczowi,Lijewskiemu, czy choćby Jureckim brak motywacji?Nie widziałem braku motywacji nawet u dzidziusia który gra mniej niż za Wenty, ale wchodzi i robi swoje.Jurkiewicz, Lijewski byli zmienikami za czasów Wenty więc nie mów że kiedyś dawali więcej.
2.Tak starsza repra po stracie bramki napieprzała się krzesełkami nawzajem z wkurwienia, a dzisiejsza się cieszy?

Po prostu przyzwyczaiłeś się do starszej ekipy i obecna wydaje ci się gorsza.Oczywiście w pewnych kwestach starsza ekipa jest lepsza, ale dajmy czas Bieglerowi , a może coś z naszej reprezentacji będzie.


RE: Ciekawostki sportowe - Joker - 19-01-2014 11:14 PM

Jeżeli moge wtrącić swoje 5centów to mi też bardziej podobała się reprezentacja za czasów Wenty.Miała to coś,to oko tygrysa była jak Frazier który wstawał po strasznych bombach Foremana to byli gladiatorzy którzy gdy tylko wbiegali na parkiet to wiedziałem że po zwycięstwo twarde chłopy o a teraz no cóż też nie jest źle ale to jednak nie to samo...


RE: Ciekawostki sportowe - Sander - 19-01-2014 11:33 PM

Cytat:pisząc że mamy bezjajeczną repre trochę się ośmieszyłeś

Szanuję Twoją opinię @BESTIA.
Nie wykluczam, że możesz mieć rację. Pozwoliłem sobie po prostu przedstawić swoje odczucia.


RE: Ciekawostki sportowe - BESTIA - 19-01-2014 11:53 PM

(19-01-2014 11:33 PM)Sander napisał(a):  
Cytat:pisząc że mamy bezjajeczną repre trochę się ośmieszyłeś

Szanuję Twoją opinię @BESTIA.
Nie wykluczam, że możesz mieć rację. Pozwoliłem sobie po prostu przedstawić swoje odczucia.

Przebudowa składu i zmiana trenera musiała odbić się na jakości drużyny, choć wątpię aby nie mieli motywacji i chęci do walki o każdy mecz.


RE: Ciekawostki sportowe - Pakman - 21-01-2014 10:58 AM

http://www.sport.pl/soczi2014/1,130061,15305556,Doping__Spowiedz_pozytecznego_idioty.html#BoxSportTxt