Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 21-04-2017 01:04 AM

Odgłosy seksu z pobliskiego hotelu podczas meczu tenisowego Big Grin

Ta reakcja Tiafoe w 1:53 Tongue






RE: Ciekawostki sportowe - KOXBOX - 21-04-2017 11:49 AM

Myślę że to było ustawione, nie wierzę że to czysty przypadek Big Grin


RE: Ciekawostki sportowe - Martin - 23-04-2017 09:38 PM

Fatalne wiadomości dotyczące Tomka Golloba.

http://sport.dziennik.pl/f1/artykuly/548085,powazny-wypadek-tomasza-golloba-zuzlowiec-doznal-urazu-kregoslupa.html


RE: Ciekawostki sportowe - Wilczekstepowy - 24-04-2017 08:27 AM

Gollob powoli zbliża się do pięciu dych. Wiadomo, że już nie ta siła i nie ten refleks. Powinien dawno temu sobie odpuścić ściganie. Przestroga nie tylko dla żużlowców ale i dla innych sportowców niebezpiecznych sportów, że nie ma co przeciągać zejścia ze sceny. Ostrzeżenie również dla takiego Adamka.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 28-04-2017 05:18 PM

Polscy hokeiści dali dzisiaj popis na mistrzostwach świata zaplecza elity, przegrali z Austrią 0-11 .


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 28-04-2017 05:23 PM

Śmiechłem Big Grin Tak fajnie sobie radzili w tym turnieju, oglądałem dwa mecze, w defensywie radzili sobie naprawdę bardzo dobrze, a tu dzisiaj taka wpadka. A mieliśmy wygrać, co dałoby nam szansę awansu do elity. Może jednak dobrze, że tam nie zagramy Tongue


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 28-04-2017 05:53 PM

Kubala oglądasz beach soccer? Polska vs Japonia mistrzostwa świata, transmisja od 0:55 w nocy na tvp 1.

Oprócz tego nasi w grupie rywalizować będą z mistrzem świata z 2013 roku Tahiti oraz z Brazylią
która nie przegrała ostatnich 50 spotkań.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 28-04-2017 06:34 PM

Nie znam się na beach soccerze, ale na Bahamach ładnie słoneczko świeci to może popatrzę Tongue

Jeszcze mała uwaga, bo wczoraj plan transmisji z tego robiłem. Polacy grają dziś o 21:20, na TVP 1 tylko retransmisja.


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 28-04-2017 07:34 PM

Polska to taki Jennings hokeja. Niezła, ale absolutnie nie mająca startu do dywizji królewskiej. Osiągamy takie miejsce jakie powinniśmy (na miarę potencjału) - jesteśmy drugą-trzecią drużyną zaplecza i tak długo pozostanie. Porażka z Austrią wygląda nieprzyjemnie, ale niestety jest czymś normalnym.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 28-04-2017 07:42 PM

Dokładnie. W tym sezonie liga była bardzo mocna i ja się bałem nawet, że spadniemy. Nie zgodzę się natomiast, że porażka z Austrią 0:11 to coś normalnego. Austria nie jest nikim wybitnym, drużyna słabsza od Kazachstanu, z którym byliśmy tak blisko wygranej. Rok temu przecież pokonaliśmy tę samą drużynę 1:0. Ale takie mecze się zdarzają, tym bardziej tym przeciętnym zespołom jak nasza. Tragedii nie ma co jednak z tego robić.