Forum - BOKSER.ORG
Ciekawostki sportowe - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Sport (/forum-20.html)
+---- Wątek: Ciekawostki sportowe (/thread-1296.html)



RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 19-08-2016 05:44 PM

Hiszpanie nie awansowali kosztem Słowenii.


RE: Ciekawostki sportowe - kubala1122331 - 19-08-2016 07:00 PM

Wietnam
W zasadzie wszystko napisałeś o tym meczu. Niemcy grają super handball i są spokojnie w stanie pokonać Francuzów. Myślę jednak, że Trojkolorowi są w dużo lepszej formie niż u nas na Euro, a Francuzi w formie zawsze będą faworytami. Jednak jeśli ktokolwiek ma ich tutaj pokonać to chyba tylko Niemcy. Grają świetny i bardzo urozmaicony handball, a co ważne robią to przez pełne 60 minut. Dla mnie 50/50, typ ostateczny kieruję minimalnie w stronę Francji, ale jeszcze wczoraj stawialem na Niemców Wink

Martin
Masz trochę racji z tym, że Polacy mogą wrócić bez medalu. Ja nie widzę w tej czwórce zespołu z którym moglibyśmy wygrać. Ale to TA drużyna, nie można jej skreślić nigdy. Natomiast sądzę, że Dania przyjedzie tylko ze srebrem, bez różnicy kto wygra pierwszy półfinał.


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 19-08-2016 07:19 PM

Po tie-breaku meczu śiatkowki USA - Italia rozpocznie się w tvp 2 studio przed spotkaniem Niemcy - Francja.
Zaćieram ręce, .

Jak i na noc Polska - Dania ,ale szykuje się spotkanie, wygramy jedną bramką Wink


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 19-08-2016 07:44 PM

http://sport.tvp.pl/rio/26617301/wlochy-usa-wielki-fart-italii-blad-w-przyjeciu-i-kluczowy-punkt

Makabra xD


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 19-08-2016 09:13 PM

Francuzi pierwszym finalistą turnieju piłki ręcznej w RIO.

29:28 rzut Narcissa w ostatnich sekundach meczu, wyborny wspaniały.
Inna sprawa że sędziowie też byli przychylni dla Francji w końcówce,
mogli odgwidać wcześniej grę pasywną. a Tak Narcisse zakończył marzenia
Niemców o Finale.

Super mecz , Francuzi przeważali całe spotkanie ale Niemcy jak to Niemcy
w każdej dyscyplinie, doszli na remis w 59 minucie spotkania.


RE: Ciekawostki sportowe - Wilczekstepowy - 19-08-2016 09:40 PM

(18-08-2016 09:10 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Kontrowersje w sztafecie 4x100 m. Amerykanki miały odpaść, ale złożyły protest i dostaną drugą szansę

Równi, równiejsi. Wink
Wie ktoś, jak pobiegły Amerykanki w tym powtórzonym biegu? Biegły z czwartku na piątek o 1 w nocy czasu polskiego. Może jest w sieci gdzieś te nagranie? Nigdy jeszcze nie widziałem sztafety biegnącej solo. Big Grin Tongue


RE: Ciekawostki sportowe - Wietnam - 19-08-2016 10:21 PM

Wiem tyle ze solo uzyskały najlepszy czas półfinałów.


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 19-08-2016 10:39 PM

http://sport.tvp.pl/rio/26604593/samotny-bieg-amerykanek-po-awans-do-finalu

Tutaj nagranie, faktycznie śmiesznie to wygląda.
Szacun dla nich, bo taki bieg bez konkurentek i punktu odniesienia jest bardzo ciężki.


RE: Ciekawostki sportowe - Gogolius - 20-08-2016 12:31 AM

Oglądałem drugą połowę półfinału Niemcy-Francja i trochę śmiałem się z komentatorów, którzy przy 5 golach różnicy twierdzili, że Niemcy są w stanie odrobić taką stratą z każdym tylko nie z Francuzami, a potem ewidentnie kibicowali naszym zachodnim sąsiadom.
Francuzi uciekli spod topora i mają finał, zgodnie z planem, ale zafundowali sobie niepotrzebną nerwówkę.

Widziałem też kobiecy finał w hokeju na trawie, Wielka Brytania zremisowała 3:3 z Holandią i wygrała w karnych 2:0.
Holenderki to złote medalistki igrzysk w Pekinie i Londynie, a więc absolutne hegemonki tej dyscypliny. Rok temu jednak przegrały mistrzostwa co mogło świadczyć o schyłku panowania.
W meczu dominacja Holenderek była bardzo duża, ciągle akcja toczyła się pod bramką Brytyjek, ale te miały dobrą bramkarkę. Jak w końcu po chyba czwartym z rzędu rożnym Holenderki wbiły na 2:1, tak nagle Brytyjki wyszły ze szczęśliwą kontrą i ukąsiły rywalki.

Karne były w ogóle kuriozalne bo przez pierwsze pięć prób nikomu nie udało się strzelić bramki. W końcu trzeciej tury Brytyjki wyszły na 1:0, potem Holenderka trafiła w słupek, 2:0 i do widzenia. Fajny mecz Wink


RE: Ciekawostki sportowe - Terminator - 20-08-2016 02:03 AM

O kurvva. Co za mecz. Co za bramka Daszka. Zobaczymy co przyniesie dogrywka