Forum - BOKSER.ORG
Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) (/thread-1288.html)



Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) - Splint3rPL - 09-08-2013 10:55 PM

Może i nie przepadam za Dańcem, ale ten standup jest naprawdę niezły, a do tego tematycznie idealnie pasuje do forum bokserskiego. Relacja z walki Gołota - Lewis : ).





RE: Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) - Sander - 10-08-2013 08:17 AM

Już za dzieciaka to widziałem, świetna robota Dańca.


RE: Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) - AdamekFightPL - 10-08-2013 10:47 AM

Daniec to był gość. Prawdziwe poczucie humoru, teraz na tych wszystkich kabaretach najbardziej śmieszy ludzi jak ktoś kurwa powie...


RE: Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) - Sander - 10-08-2013 10:50 AM

Ja uwielbiam Moralny Niepokój i Paranienormalnych. Wysoki poziom. Aaaaa no i Neonówka i skecze stricte polityczne Wink


RE: Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) - AdamekFightPL - 10-08-2013 10:53 AM

Ja lubię Kacpra Rucińskiego, Abelarda Gizę, Neonówkę, Paranienormalni (rządzą) no i Smile się wyrabia.


RE: Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) - Pakman - 10-08-2013 11:18 AM

Ja jakoś nie przepadam za współczesnymi kabaretami. Zupełnie to do mnie nie przemawia. Uwielbiam za to kalsykę, a oto mój absolutny number 1 P4P Big Grin





RE: Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) - kubala1122331 - 10-08-2013 01:03 PM

Tylko kilka kabaretów trzyma jakikolwiek poziom współcześnie. Mój ulubiony to KMN Górski jest fantastyczny, jego teksty powalają, paranienormalni są świetni (MakłowiczTongue) no i Neonówka. No i jeszcze Stand uperzy naprawde są u nas nieźli. Pazura, Grabowski, Giza - elegancja. Reszty jakoś strawić nie mogę, nawet tego okrzyczanego Ani Mru Mru.


RE: Stand-up - Gołota vs Lewis (Marcin Daniec) - Gregu - 11-07-2014 11:36 PM

Z Dańcem jest wszystko w porządku, tylko bardzo długo by się można zastanawiać, czy to co on robi to jest stand-up. Czym jest stand-up? Czym monolog kabaretowy?