Forum - BOKSER.ORG
Wasyl Łomaczenko - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Wasyl Łomaczenko (/thread-1284.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Wasyl Łomaczenko - BESTIA - 22-08-2013 01:56 PM

Łomaczenko zaboksuje z Jonathanem Oquendo 12 października, rywal na pierwszą walkę mocy oby nie okazało się że zbyt mocny.Faworytem starcia jest zdecydowanie Wasyl, ale nieraz już widzieliśmy jak świetni amatorzy nie sprawdzali się w zawodowstwie.Jednak uważam że Wasyl ma styl dzięki któremu szybko odnajdzie się w zawodowstwie.


RE: Wasyl Łomaczenko - kubala1122331 - 22-08-2013 03:28 PM

Jak ma w drugiej walce walczyć o MŚ to ta walka raczej na przetarcie. Mam nadzieję, że wygra Oquendo, bo za dużo Ukraińców w tym boksie zawodowymSmile Faworytem jednak Łomaczenko


RE: Wasyl Łomaczenko - terq - 22-08-2013 03:46 PM

Trochę to niesprawiedliwe dla innych,że przychodzi chłop,stacza pierwszą walkę zawodową z w miarę dobrym przeciwnikiem i w drugiej walce dostaje szanse walki o pas,przy czym nie ma go nigdzie w rankingach.No,ale Bob Arum i wszystko jasne Wink układy i jeszcze raz układy.Jakby się dopchał chociaż do pierwszej 10 danej federacji to jeszcze zrozumiem,ale w tym wypadku nie,bo to,że jest genialnym amatorem to nie ma w tym wypadku znaczenia.


RE: Wasyl Łomaczenko - BESTIA - 29-08-2013 11:06 PM

Łomaczenko o tytuł WBO w piórkowej, jeśli pokona Oquendo.Takie informacje podaje Bob Arum.


RE: Wasyl Łomaczenko - RedHawk - 30-08-2013 06:40 AM

@terq
Na pewnym poziomie liczy się kasa a nie miejsce w rankingu.


RE: Wasyl Łomaczenko - Krzych - 30-08-2013 01:08 PM

Potyczka o mistrzostwo w drugiej walce zawodowej to szaleństwo. Gdyby jeszcze miał walczyć z jakimś przeciętniakiem, który jakimś cudem jest mistrzem jak np. Roman Martinez to tak, ale wyjście do Salido w drugiej walce zawodowej to kompletne szaleństwo


RE: Wasyl Łomaczenko - kubala1122331 - 30-08-2013 04:31 PM

Szaleństwo szaleństwem, ale jeśli się uda, przejdzie do historii boksu na zawsze. Jeśli przegra dramatu i tragedii nie będzie. Spokojnie będzie mógł się odbudowywać i czekać na swoją szansę.
Dziwi mnie tylko promotor, który jednak daje mu tą walkę juz w drugim swoim pojedynku. Trochę to nieuczciwe wobec innych bokserów.


RE: Wasyl Łomaczenko - Metzger - 30-08-2013 04:56 PM

(22-08-2013 03:46 PM)terq napisał(a):  Trochę to niesprawiedliwe dla innych,że przychodzi chłop,stacza pierwszą walkę zawodową z w miarę dobrym przeciwnikiem i w drugiej walce dostaje szanse walki o pas,przy czym nie ma go nigdzie w rankingach.
A czy ktoś innym bokserom bronił być multimedalistami w amatorce?

Tak się zastanawiam, czy promotorzy Łomaczenki w pogoni za kasą nie zarżną złotej kury już na starcie.


RE: Wasyl Łomaczenko - Sander - 30-08-2013 05:07 PM

A czy jest sprawiedliwe, że David Tua nigdy nie walczył o pas a taki Gołota walczył i to 3 razy pod rząd?
Boks jak każda dziedzina życia nie jest zbyt sprawiedliwy. Masz kontakty, układy to masz duże walki.


RE: Wasyl Łomaczenko - Martin - 30-08-2013 06:50 PM

Szczerze mówiąc to nie widziałem jeszcze tego Łomaczenki w akcji....choć nie wiem jakim byłby dobrym bokserem to walka praktycznie w debiucie o pas to dla mnie dziwna sprawa...