Forum - BOKSER.ORG
THOMPSON vs PULEW - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: THOMPSON vs PULEW (/thread-1269.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: THOMPSON vs PULEW - Sander - 26-08-2013 10:50 AM

Kasowych walk.. Za Guinna dostał około 30 tys. baksów.
Pulew oferował podobnie ale kurde - być o krok od wielkiej wypłaty a patrzeć na brak paru tysięcy za eliminator?
Nie, nie, nie to nie aspekt finansowy a sportowy odwiódł Adamka od pomysłu walki z Kubratem.


RE: THOMPSON vs PULEW - Metzger - 26-08-2013 10:59 AM

(26-08-2013 10:41 AM)terq napisał(a):  Góral miałby realne szanse z Pulevem Smile
Tyle, że Góral nie szuka walk, gdzie będzie miał realne szanse, a walk gdzie będzie faworytem.


RE: THOMPSON vs PULEW - kubala1122331 - 26-08-2013 11:12 AM

Metzger
Tylko niech nie wybiera takich pięściarzy jak np. Hastings RasaniTongue


RE: THOMPSON vs PULEW - RedHawk - 26-08-2013 12:37 PM

Sander
Skąd informacja, że Adamek dostał 30 tyś baksów za walkę z Guinnem? chodzi o te wypowiedź Amira Mansoura?


RE: THOMPSON vs PULEW - Sander - 26-08-2013 01:18 PM

Niee... Czytałem felieton jakiegoś dziennikarza z USA o tej kwocie.
Ale i w Polsce ktoś o tym mówił. Mati Borek chyba już nie pamiętam..
Czytałem o tym z pewnością.


RE: THOMPSON vs PULEW - Error - 27-08-2013 08:51 AM

Kurde sam nie wiem co myśleć o Pulewie. Zapowiadał się bardzo dobrze, a w tej walce jakoś mnie nie przekonał, ale nie wiem czy było to spowodowane tym, że Thompson jest takim niewygodnym przeciwnikiem czy tym, że Pulew był zwyczajnie przeceniany.


RE: THOMPSON vs PULEW - Martin - 27-08-2013 09:06 AM

A może też na jego formie odbiło się to, że dawno nie boksował, chyba 10 miesięcy......
Ja bym tak nie dyskredytował Pulewa, wygrał zdecydowanie na punkty z gościem, który 2 miesiące wcześniej odprawił z kwitkiem Price'a...


RE: THOMPSON vs PULEW - Sander - 27-08-2013 09:07 AM

Taka dyspozycja dnia akurat była, taka motywacja i dostosowanie się do rywala - dało to właśnie taki a nie inny efekt. Nie zawsze w ringu można pokazać pełnię możliwości i umiejętności a zależy to od ogromu czynników. W walce z Wladem możemy ujrzeć zupełnie innego Pulewa. Pulew ma świetny jab, chłodną głową, cios kumulujący się, nieźle się rusza, jest silny fizycznie. Walka z Thompsonem nic dla mnie nie zmienia jeśli chodzi o jego ocenę.


RE: THOMPSON vs PULEW - Error - 27-08-2013 10:46 AM

Wprawdzie sam Pulew powiedział, że potrafi walczyć o wiele lepiej niż w tej walce, ale nie wiem do końca na co go stać. Nie skreślam go. W sumie nawet po ewentualnej przegranej z Władem nie należałoby przestawać w niego wierzyć, bo to żaden wstyd i żadna nowość, że ktoś od Włada dostaje. Liczę, że da jeszcze nie jedną ciekawą walkę.


RE: THOMPSON vs PULEW - redd - 27-08-2013 11:19 AM

Walki jeszcze nie widziałem (poza pierwszą rundą, ale po jej oglądnięciu nie mam specjalnie wielkiej ochoty oglądać resztę ), ale z tego co czytałem to wszytko poszło zgodnie z przewidywaniami. Thompson dawał trudną walkę, ale pękł kondycyjnie i nie dał rady w końcówce.

Co do Pulewa, to muszę zgodzić się z tym, co ktoś napisał na głównej - To słabsza wersja Kliczki - mniejszy, mniej błyskotliwy i słabszym ciosie. Z Władimirem może dać dobrą walkę, bo nie spęka. Jednak ugranie 2-3 rund z Kliczką wydaje się być jego maksimum.