Forum - BOKSER.ORG
Anthony Joshua - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Anthony Joshua (/thread-1267.html)



RE: Anthony Joshua - Wietnam - 15-12-2015 07:49 PM

“9 kwietnia to data, gdy Joshua wróci do hali O2 i szukamy obecnie dla niego trudnego przeciwnika. Nie ma mowy, aby w tym momencie Anthony Joshua miał robić krok w tył. On musi nadal się rozwijać. Myślę, że skupimy się na obronie brytyjskiego tytułu, a w tym przypadku na szczycie listy potencjalnych rywali jest Chisora. Jego promotorem jest Kalle Sauerland, z którym bardzo dobrze się znam. Chisora boksował w ostatnią sobotę na naszej gali." - powiedział skysports.com Eddie Hearn


Jeżeli Chisora nie poprawi jakoś swojej dyspozycji, to będzie mięsem armatńim dla Joshuy.


RE: Anthony Joshua - Wilczekstepowy - 15-12-2015 08:01 PM

Ale Chisora już się wypowiedział, że w najbliższej przyszłości nie jest zainteresowany walką z Joshuą.


RE: Anthony Joshua - Terminator - 15-12-2015 08:08 PM

Chisora? Bardzo dobra opcja ale dla Dilliana Whyte'a, w walce undercardowej ale nie dla AJ w walce wieczoru, bo w przeciwnym razie czeka nas kolejny jednorundowy mismatch


RE: Anthony Joshua - Wilczekstepowy - 16-12-2015 12:13 AM

Cytat:Mimo poniesionej w kiepskim stylu porażki z Aleksandrem Powietkinem Mariusz Wach (31-2, 17 KO) nadal uważany jest za atrakcyjnego rywala dla obiecujących zawodników wagi ciężkiej i może liczyć na dobrze płatne walki.

Polskiego "Wikinga" za odpowiedniego przeciwnika dla wschodzącej gwiazdy królewskiej dywizji Anthony'ego Joshuy (15-0, 15 KO) nadal uważają redaktorzy brytyjskiego Boxing News, którzy ponownie zaliczyli krakowianina do grona pięciu potencjalnych oponentów olbrzyma z Watford.

"Polaka już wcześniej próbowano zestawić z Joshuą. Przegrał dotąd tylko z Władimirem Kliczką i Aleksandrem Powietkinem. 36-letni Wach jest już coraz starszy, ale może dać Joshule tych parę rund więcej, których tak mu potrzeba. Z pewnością gdyby Joshua skończył Wacha szybciej niż Powietkin i Kliczko, jego akcje poszłyby w górę." - czytamy na boxingnewsonline.net.

Obok Mariusza Wacha na "liście życzeń dla Anthony'ego Joshuy" znaleźli się: Malik Scott, Joseph Parker, David Haye i Dereck Chisora. źródło
Do Brytyjczyków chyba jeszcze nie dotarło, że Wach został złapany na dopingu i że już sobie najprawdopodobniej nie poboksuje w najbliższym czasie, kto wie czy w ogóle.

Mnie najbardziej by zaciekawiła walka z Josephem Parkerem. Zaskoczony jestem, że taki groźny prospekt już teraz znalazł się w zainteresowaniu teamu AJ. Co do Malika Scotta to chyba trudno by było Anthony'emu pobić rekord Wildera na Maliku. Wink


RE: Anthony Joshua - Gogolius - 17-12-2015 09:07 AM

Walka z Whytem wyjdzie Antosiowi na dobre. Paradoksalnie "słaby" występ (ja jestem daleki od jakiegoś narzekania na niego) może mu bardzo pomóc w doborze przeciwnika. Jest Chisora na horyzoncie, a chęć przetestowania Brytyjczyka zgłosili już Kauffman oraz Duhaupas - szczególnie ten drugi wydaje się świetnym materiałem na testera bo to kawał twardziela.

Hearn chciał załatwić Anthonemu walkę o EBU, ale europejska federacja jest niewzruszona, najbardziej walka o wakat, potem walka mistrza z Teperem, potem zwycięzca z obowiązkowym Chisorą i dopiero miejsce dla Joshuy - najwcześniej za 8-10 miesięcy.


RE: Anthony Joshua - Krzych - 17-12-2015 01:37 PM

Chyba że Anthony zawalczy z Chisorą w najbliższym czasie, wtedy on będzie obowiązkowym rywalem dla zwycięzcy walki Teper-Helenius/Ktośtam


RE: Anthony Joshua - Wilczekstepowy - 17-12-2015 07:44 PM

Wow. Walkę Joshua vs Duhaupas biorę w ciemno. Byłby dobry pojedynek. Ale smaka mi Gogolius narobiłeś tymi nowinkami. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.


RE: Anthony Joshua - Krzych - 17-12-2015 08:12 PM

Joshua tylko takie walkie powinien teraz toczyć. Walka z Whytem najlepiej pokazała, że walki z bumami nic Anthony'emu nie dają i że potrzeba kogoś na jakimkolwiek poziomie żeby mógł się dalej rozwijać.


RE: Anthony Joshua - Wilczekstepowy - 06-01-2016 02:39 PM

Parker nie mówi NIE. Gdyby w tym roku jeszcze się spotkali to by było coś sensacyjnego, że dwóch tak młodych prospektów spotyka się ze sobą na tak wczesnym etapie kariery.


RE: Anthony Joshua - Krzych - 06-01-2016 02:59 PM

Nikt na to nie pójdzie. Tym bardziej że Joshua już jest mega gwiazdą w UK i wypełnia halę, więc taki przeciwnik nie jest mu do niczego potrzebny. Parker też sobie w swoim kraju dobrze radzi. Obaj są wysoko notowani i mogą zdobyć pas czy dostać walkę o pas znacznie łatwiejszymi drogami.