Forum - BOKSER.ORG
Anthony Joshua - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Anthony Joshua (/thread-1267.html)



RE: Anthony Joshua - Joker - 05-04-2015 04:02 PM

BMH
No tak.
Szpilka nie ma żadnych aspiracji mistrzowskich,jedyne co osiągnie/czego nie przeskoczy to szeroka czołowka(top20?).Dlatego jest poza grą,dajesz przykład dominatorów więc gdy goście zmiatają kolejnych z ringu i nie mają zagrożenia to w takim razie czołówka gra w jakiej grze?o co?O lizaka,title-shota,złote kalesony? Dla mnie w grze są tylko Ci którzy potrafią/mogą zagrozić mistrzowi a Szpulka do nich nie nalezy.


RE: Anthony Joshua - Wietnam - 05-04-2015 04:04 PM

Szpili minusem, są warunki, nie jest to Tyson, Warunki na CW, na tle Furego, Wildera czy Kliczki, , dość widoczna roznica niestety, narazie jest dość sztywny technicznie , , widzę jego szansę z takimi zawodnikami jak Aguilera, Browne czy Chisora, ale z czołówką praktycznie "0" szansę, Perez, Haye, Wilder, , Fury, Joshua, blado bardzo to widzę, a przecież z tymi zawodnikami będzie się musiał zmierzyć, prędzej czy później, jeżeli chce coś zdobyć w HW,,


RE: Anthony Joshua - KrychuTMT - 05-04-2015 04:54 PM

Dla mnie Artur jest w grze, ale o wielką kasę. W autopromocji jest w czołówce P4P, wyboksował odchodzącą legendę polskiego boksu, w niedalekiej przyszłości dopcha się do dobrych wypłat z Włodarczykiem oraz Wachem. Jeżeli Artur będzie wygrywał z drugą ligą oraz wygra polskie walki to może dopcha się do title shota od któregoś z pokliczkowych mistrzów. Patrząc na potencjał medialny Artura taka walka zagwarantuję mu kosmiczny hajs.
Podsumowując, boks to nie tylko MŚ. Gra toczy się o hajs.


RE: Anthony Joshua - Wilczekstepowy - 05-04-2015 05:45 PM

Uważam, że po odejściu Kliczki Szpilka będzie miał szansę na jakiś pas ale do Anthonego Joshuy ciężko jest go w czymkolwiek porównać. Jedynie jakieś nieoczekiwane lenistwo (Odlanier Solis) bądź groźna kontuzja mogą Anthonego wyeliminować z walki o tytuł.


RE: Anthony Joshua - BMH - 05-04-2015 06:33 PM

(05-04-2015 04:02 PM)Joker napisał(a):  Szpilka nie ma żadnych aspiracji mistrzowskich,jedyne co osiągnie/czego nie przeskoczy to szeroka czołowka(top20?).
Dlatego jest poza grą,dajesz przykład dominatorów więc gdy goście zmiatają kolejnych z ringu i nie mają zagrożenia to w takim razie czołówka gra w jakiej grze?o co?O lizaka,title-shota,złote kalesony? Dla mnie w grze są tylko Ci którzy potrafią/mogą zagrozić mistrzowi a Szpulka do nich nie nalezy.


Z tego co napisales "bycie w grze" zalezy od tego czy komus dajesz szase na realne zagrozenie mistrzowi, czy je mu odbierasz. Nie wazne czy ktos ustawi sie dozywotnio, lub czy bedzie czolowym graczem swojej kategorii kilka lat, liczy sie tylko to czy mialby szanse pokonac mistrza. Tak, dobrze rozumiem..? Idac tym tropem, ktos moze sobie napisac, ze w MW nie ma w grze nikogo poza Golovkinem, bo realnie nie widzi nikogo kto moglby mu realnie zagrozic?
Joker zapytam sie. Ilu reprezentantom MW dajesz realne szanse na pokonanie Golovkina? Komu w LHW dajesz realne szanse na pokonanie Kovaleva? Kto Twoim zdaniem w HW mogl przez ostatnie 5lat(do czasu odejcia Vitka) realnie pokonac Kliczkow?
Dla mnie bycie w grze to szansa dobrze platnych walk, lub szansy mistrzowskiej, ale przede wszystkim bycie w rankingu i walki z czolowka.


(05-04-2015 04:02 PM)Joker napisał(a):  Dla mnie w grze są tylko Ci którzy potrafią/mogą zagrozić mistrzowi a Szpulka do nich nie nalezy.

Rozumiem co masz na mysli, choc uwazam to za krzywdzace dla calej reszty czolowych graczy, ktorzy po prostu na papierze nie miali szans pokonac takiego Tysona, Monzona, czy innych Hopkinsa.

Ostatnie pytanie. Adamek, odkad przeszedl do HW byl dla Ciebie tez poza gra? Ewentualnie czy Mateusz Masternak jest w grze w CW?


RE: Anthony Joshua - Joker - 05-04-2015 07:38 PM

Żebym nic nie pominął
1.Tak dobrze mnie rozumiesz,w grze są tylko Ci którzy mogą cos ugrać,reszta to... Czołówka
2.Jeżeli chodzi o Gołowkina to w grze widziałem Martineza,Geale'a,Stevensa,Murraya.Tak jak widziałem dla Kovaleva-Hopkinsa,Pascala,Stevensona,Beterbijewa
3.Nie Adamek nigdy nie był w grze,miał mozliwosci ale na czolowke.
4.Masternak jest poza gra,co pokazaly wcyesniejsze walki.Czolowka-tak,bycie w grze-nie #sprytnie


RE: Anthony Joshua - RSC-2 - 05-04-2015 07:59 PM

Bez jasnego zdefiniowania co oznacza "być w grze" ta rozmowa jest bez sensu.

Bo każdy z was inaczej interpretuje to określenie i sprzeczacie się nie wiadomo o co.


RE: Anthony Joshua - Joker - 05-04-2015 08:11 PM

Tak Rsc-2 miałem to napisać,siedzę w innym rzędzie niż BMH.


RE: Anthony Joshua - Calaf - 07-04-2015 10:36 AM

Przecież nie chodzi tylko o braną na poważnie szansę wywalczenia pasa, gdyby tak do tego podchodzić to Szpila i mnóstwo bokserów musiałoby kariery kończyć. Jestem pewien że Szpilka dostanie titleshota i przegra, to max. tego co osiągnie. Ale może dawać fajne walki, zostać gatekeeperem, krążyć koło 1 dziesiątki. Mnie to wystarczy bo przecież wiadomo że z takim Furym czy innym dryblasem szans mieć nie będzie.


RE: Anthony Joshua - Joker - 07-04-2015 11:27 AM

Calaf
Tu chodzi o zrozumienie mojej definicji ,bycia w grze'.Szpilka tak jak i inni,niech walczy,boks to dochodowy sport.