Forum - BOKSER.ORG
Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. (/thread-1261.html)

Strony: 1 2 3


Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - RoyJonesJr - 20-07-2013 10:49 PM

Punktował ktoś walke ?
Dla oka była dosyć miła, szkoda że nie miałem przy sobie długopisu i zeszytu.
Jestem ciekaw waszych punktacji . BMH pewnie coś nabazgrał.

Sędzia to przegiął pałe. Niezrozumiałem go kompletnie. Przerwał walke na 9tej sekundzie a Scott nie był nawet zamroczony i walka mogła by nawet potrwać cały dystans.
Szybki ten Malik , gdyby jeszcze bił mocno jak Haye to byłby realnym zagrożeniem dla braci -spodobał mi sie ale jednak za mało go oglądałem by coś więcej powiedzieć nawet z Glazkovem nie mialem okazji go zobaczyc.

Sędzia to przegiął pałe. Niezrozumiałem go kompletnie. Przerwał walke na 9tej sekundzie a Scott nie był nawet zamroczony i walka mogła by nawet potrwać cały dystans. SZKODA ŻE TEN BRZYDKI SĘDZIA POPSUŁ MI TO WIDOWISKO. PEWNIE NIE TYLKO MI.


RE: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - Splint3rPL - 20-07-2013 11:56 PM

Walkę oglądało mi się całkiem przyjemnie. Wysokie tempo, nie było przestojów. Malik to naprawdę szybki skubaniec jak na HW. Szkoda tylko, że cios ma bardzo przeciętny. A co do werdyktu... paranoja. Scottt nie przyjął nawet mocnego, czystego ciosu. Przyklęknął po jakiejś obcierce, uśmiechnął się i odpoczywał. Wstał bez żadnego problemu na 9, a sędzia... przerwał walkę. Przecież było widać, że nie jest zamroczony i jest w stanie walczyć dalej. Po to się liczy do 10, żeby przerwać walkę po 10. Nie po 9 (to taka informacja do sędziów, bo chyba nie wiedzą).
A co do Chisory... bez szału. Nie zawalczył najgorzej, ale jednak liczyłem, że będzie wywierał większą presję na Malika. Zostawiał mu jednak sporo miejsca. I teraz pojawia się pytanie... Czy to Chisora był tak dobry w walce o tytuł, czy Witek tak słaby.


RE: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - kubala1122331 - 21-07-2013 12:12 AM

Chisora walczył swoje, szedł do przodu, ciągle atakował. Nie widziałem ani żadnego postępu, ani regresu z walki z Kliczko. Ot, stary dobry Chisora, który jednak wybitnym bokserem nie jest. Za to zawiodłem się na Maliku. Koleś może i jest szybki, ale jego uderzenie i sama liczba wyprowadzonych ciosów są bardzo małe. Liczyłem, że Scott więcej pokaże, bo technicznie jest niezły i szybkość też jest, ale nie zachwycił mnie kompletnie.
Widowisko nie najgorsze, choć liczyłem na więcej. A co do decyzji sędziowskiej, się nie wypowiadam. Każdy widział sam...


RE: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - Adammobp - 21-07-2013 07:23 AM

U Ruskich walki trwają i trwają a na wyspach mają tę fazę, że wcześniej je kończą...


RE: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - Sander - 21-07-2013 08:56 AM

W rewanżu z Price'm Tony Thompson podnosił się niemal w tym samym momencie co Scott ale tam sędzia był bardziej opanowany a tutaj.. Chisora u mnie prowadził na punkty a po KD ta przewaga by jeszcze urosła ale szkoda takíego zakończenia. Z drugiej strony skoro Scott nie był naruszony to czemu tak długo zwlekał z powstaniem ?
Niesmak pozostał.


RE: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - AdamekFightPL - 21-07-2013 09:01 AM

NIE BYŁO ŻADNEGO ABSURDU!! Scott wstał dopiero na ''9'' gdzie na ''8'' powinien już stać! to nic innego jak błąd MALIKA. Nawet gdyby wstał na 6-7 to sędzia by go spokojnie wyliczył do 9 zapytał czy wszystko ok i dopuścił do walki. On wolał przeczekać jak najdłużej bo był zamroczony a wiedział, że za kilka sekund gong. Sędzie zachował się jak najbardziej dobrze! jeżeli ktoś tu może mieć do kogoś pretensje to Scott do siebie. Taki cios a on klęczał do 9...


RE: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - Martin - 21-07-2013 09:25 AM

Wydaje mi sie, że sędzia jednak postąpił źle.....a Scott tak długo się nie podnosił, że faktycznie sprawiał wrażenie, iż jest nieźle zamroczony........teraz możemy sobie gdybać, ale myślę, że nawet jakby o czasie powstał to Del Boy by szybko dokończył dzieła, poczuł krew a to jest wojownik. Malik wyglądał już niepewnie...


RE: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - BMH - 21-07-2013 09:26 AM

Dla mnie, to sedzia powinien puscic to dalej... Malik nie byl zamroczony, najnormalniej gral na czas.


RE: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - AdamekFightPL - 21-07-2013 09:28 AM

@BMH
I grał na czas o kilka sekund za długo. Nie wiem co on sobie myślał...


RE: Chisora - Scott czyli sędziowski asburd. - BMH - 21-07-2013 09:32 AM

Ja tam nie widzialem zadnego zamroczenia, walka mogla byc spokojnie puszczona dalej..