Forum - BOKSER.ORG
Ranking P4P forum Bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Ranking P4P forum Bokser.org (/thread-1250.html)



RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Hugo - 27-12-2017 03:59 PM

Gonzalez na 7 miejscu? Chodzi o Romana Gonzaleza? Nie zauważyłeś jego porażki przez KO, czy uważasz że został w jakiś sposób pokrzywdzony (cios po gongu, poniżej pasa itp itd)?


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 27-12-2017 05:40 PM

Moja tolerancja dla długoletnich dominatorów jest dość duża. Gonzalez dużo więcej zrobił niż nie zrobił. Bardziej cenię bokserów będących kilka lat na szczycie mających za sobą kilkanaście udanych walk i jedną wyraźną porażkę niż młodych mistrzów z kilkoma dobrymi występami (dobrym porównaniem jest Joshua).

Roman wyprzedza w obecnym momencie Alvareza (tendencja wzrostowa przy malejącej Nikaraguańczyka, ale jeszcze się nie rozminęli- w moich oczach Alvarez przegrał z Larą, nie wygrał z Cotto) i Larę (za rzadko występuje). W poczekalni jest Spence (jedna walka na wysokim poziomie), Garcia (sam nie wiem czy ten Broner to aż taki mega skalp, długa przerwa), Inoue obija ogórki, Pac-Man nie wrócił od porażki z Hornem, Estrada dopiero teraz ma walkę z Wagnekiem (i to może być wejście nawet na to siódme miejsce). Nie bardzo jest kto go wyprzedzić.
Spojrzałem na Twój ranking:
Briedis - Durodola to szeroka czołówka, Huck ma z górki, Perez debiutował w cruiser (a i tak nieźle się pokazał). Raczej nie.
Reszta się pokrywa. No dla mnie takie resume Gonzaleza jest lepsze od Kliczki+Takam czy Brooka, nawet jeśli to pierwsze jest splamione porażką.

Gonzalez to bokser jak GGG czy Kowaliow - wszyscy zaliczyli słabsze pojedynki, ale ten drugi garnitur bokserów nie jest na tyle dobry, żeby ich wyminąć a tych zostawić w zapomnienie.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - KrychuTMT - 27-12-2017 06:00 PM

1.Crawford
2.Lomachenko
3.Canelo
4.GGG
5.Usyk
6.Thurman
7. Joshua
8. Santa Cruz
9. Srisaket Sor Rungvisai
10. Inoue


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Wietnam - 27-12-2017 06:36 PM

1.Crawford
2.Łomaczenko
3.Gołowkin
4.Alvarez
5.Thurman
6.Joshua
7.Mickey Garcia
8.Spence jr
9.Olek Usyk
10.Billie Joe Saunders

Z rankingu wypadają Pacman oraz Lara. Kosztem BJS i Spenca


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Hugo - 27-12-2017 07:11 PM

@Gogolius
Rozumiem tolerancję dla długotrwałych mistrzów, ale jak bokser, który przegrał przez nokaut w 4 rundzie ma być przed tym, który go świeżo znokautował. To przecież absurd pozbawiony krzty logiki. Można walkę olać, jeśli odbyła się dawno lub nie uznać werdyktu, jeśli były jakieś wątpliwości, jak w pojedynkach Ward - Kowalow. Ale Gonzalez przegrał pod rząd 2 walki z Wisaksilem (Srisaketem). Pierwszą problematycznie, ale drugą na czysto przez KO4, będąc jednostronnie bity od 1 rundy. Nie ma prawa być przed Tajem.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - szalonyAli - 28-12-2017 12:49 AM

1.Crawford
2.Łomaczenko
3.Gołowkin
4.Alvarez
5.Thurman
6.Mickey Garcia
7.Joshua
8.Rigo
9. Santa Cruz
10.Srisaket Sor Rungvisai


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Hugo - 28-12-2017 07:34 AM

1. Crawford
2. Łomaczenko
3. Usyk
4. Thurman
5. Spence
6. Joshua
7. Gołowkin
8. Alvarez
9. Kowalow
10. Inoue


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Wietnam - 28-12-2017 02:07 PM

Srisaket Sor Rungvisai w dwóch rankingach, ja wiem że dwa razy pokonał Chocolatito
który walczył już w zbyt wysokiej wadze jak dla siebie, ale mniejsza z tym, też lubię
Wangeka, ale żeby był już top 10, hmm, no chyba nie... Srisaket kosztem Spenca jr
czy Usyka, @ szalonyAli, uzasadnij jego miejsce w top 10.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 28-12-2017 03:55 PM

Srisaket predzej niz Billy Joe - dwa zwyciestwa nad Gonzalezem to mniej niz okoloremisowa potyczka z Eubankiem i wygrana nad Lemieux? Wink


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Wietnam - 28-12-2017 04:04 PM

Pierwsze zwycięstwo Srisakieta z Gonzalezem też nie było jakieś przekonujące ...? Wink

Poza tym BJS przekonujące zwycięstwa nad dobrymi zawodnikami z topu
Monroe jr i Lemieux, patrzymy też obok resume na umiejętności zawodników.
Typ boksu Saundersa a tym czym posługuje się Wangek. Umiejętnościowo i technicznie
wyżej cenie w Saundersa, boksuje też w dużo lepiej obsadzonej kategorii.