Forum - BOKSER.ORG
Ranking P4P forum Bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Ranking P4P forum Bokser.org (/thread-1250.html)



RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Wietnam - 18-09-2017 03:22 PM

Ja też tak na szybko, tłumaczenia później.

1.Crawford
2.Ward
3.Łomaczenko
4.Gołowkin
5.Alvarez
6.Joshua
7.Thurman
8.Usyk
9.Pacquiao
10.Lara


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Martin - 18-09-2017 04:45 PM

(18-09-2017 10:05 AM)Gogolius napisał(a):  Inoue? Serio?
Ja w ogóle nie widzę podstaw by go wrzucać do topki, szczególnie że piszesz o wygrywanych walkach a więc resume zawodnika, a nie o potencjale. On tu w ogóle nie ma startu. Mogłeś już zostawić kogoś z tych których wyrzuciłeś.

Serio.
No właśnie dlatego, że Inoue jest aktywny i wygrywa kolejne walki w końcu zameldował się w TOP10. Już od dłuższego czasu go tutaj widziałem, ale naprawdę ciężko jest zmieścić w tym elitarnym zestawieniu wszystkich, którzy na to zasługują. Długo myślałem np. nad Spencen Jr, ale niech jeszcze kogoś pokona to może zajmie miejsce właśnie Inoue, któremu faktycznie brak wielkich skalpów i jego miejsce jest powiedzmy niepewne. Jednak widzę w topce bardziej zawodników takich jak Inoue czy Spence Jr, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa niż Gonzalez czy Kowalow, którzy okazali się przegranymi w swoich ostatnich potyczkach.

(18-09-2017 03:22 PM)Wietnam napisał(a):  Ja też tak na szybko, tłumaczenia później.


9.Pacquiao
10.Lara

Wytłumacz się proszę z tych dwóch miejsc.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Hugo - 18-09-2017 05:35 PM

1. Crawford
2. Joshua
3. Usyk
4. Thurman
5. Spence
6. Gołowkin
7. Łomaczenko
8. Inoue
9. Alvarez
10. Briedis


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - KrychuTMT - 18-09-2017 06:12 PM

1.Crawford
2.Ward
3.Alvarez
4.GGG
5.Usyk
6.Joshua
7.Thurman
8.Łomaczenko
9.Gonzalez
10. Santa Cruz


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - szalonyAli - 19-09-2017 02:06 PM

1.Crawford
2.Ward
3.GGG
4.Alvarez
5.Łomaczenko
6.Thurman
7.Mickey Garcia
8.Rigo
9.Joshua
10. Santa Cruz

Crawford dokonał unifikacji w swojej kategorii wagowej i zrobił to w świetnym stylu. Patrząc na potknięcie Gołowkina (Remis) i niepewną przyszłość Warda zasłużył na pierwszą lokatę. Alvarez zdołał zremisować numerem 1. Obejrzałem włąsnie tą walke , u mnie wygrał Gołowkin 115:113. Ale remis jak najbardziej na miejscu, nawet zwycięstwo Alvareza 115:113 jest dopuszczalne.
Usuwam z listy Gonzaleza , gdyż zaliczył drugą wpadkę i tym razem przegrał zasłużenie przed czasem. Jego rywala nie umieszczam na liście bo zrobił jeszcze za mało aby się tutaj znalazł. Ale czekam na jego walki z Cudrasem , Inoue czy Estradą. Jeśli walkach z nimi udowodni klasę i wygra napewno się tutaj znajdzie. Zaś co do Gonzaleza to liczę , że się odbuduje. Musi się poważnie zastanowić czy chce kontynuować karierę w tej kategorii wagowej i czy jest w stanie zejśc niżej. Na 10 miejscu po długim namyśle wylądował Santa Cruz .


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 19-09-2017 08:29 PM

Cytat:No właśnie dlatego, że Inoue jest aktywny i wygrywa kolejne walki w końcu zameldował się w TOP10.
Wiesz, wygrywających swoje walki regularnie jest sporo bokserów. Na takiej zasadzie to można i Badou Jacka wcisnąć, a jak ktoś widział jego wygraną z DeGalem to w ogóle Wink

Cytat:Jednak widzę w topce bardziej zawodników takich jak Inoue czy Spence Jr, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa niż Gonzalez czy Kowalow, którzy okazali się przegranymi w swoich ostatnich potyczkach.
To mi pasuje Wink

Hugo, Wietnam, Krychu, Terminator- poopisujcie coś. Pociągnę Was za język.

Hugo:

Joshua z Kliczko w resume wyżej od Thurmana z Porterem i Garcią (Guerrero pewnie tak nie cenisz)?
Briedis?!
Inoue??

Krychu:
Santa Cruz? Dwie walki w ciągu ostatnich 14 miesięcy, jedna wygrana i jedna przegrana. Nie było lepszych kandydatów (Spence? M. Garcia?)

Wietnam: w sumie tak jak Martin, Pac i Lara nawet mnie nie pasują (mimo że obu bardzo lubię).

Terminator: Spence nad Joshuą? Why? Garcia nad Usykiem?

Swoją drogą widzę, że Kowaliow wypadł z gry u większości Wink

Koleś z top5 u większości osób wypada często poza top10 po równej walce z genialnym Wardem i porażce po ciosach w jaja Tongue


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - KrychuTMT - 19-09-2017 09:30 PM

@Gogolius
W 1 walce został z lekka zwałkowany, w rewanżu udowodnił swoją wyższość na Framptonem który przez niektórych był uznawany za TOP 10-15 P4P. Spence zapewne znajdzie się w moim top 10 jeżeli wygra następną dużą walkę. Co do Garcii, Broner (niestety) to już nie jest skalp który gwarantowałby 10 P4P.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Hugo - 19-09-2017 10:06 PM

Uzasadnienia dla Gogoliusa:
1. Joshua przed Thurmanem: Dla mnie zawsze kategorią królewską będzie ciężka, a nie półśrednia. Sam skalp Kliczki jest więcej wart od wszystkich rywali pokonanych przez Thurmana razem wziętych.
2. Inoue: Ktoś z najniższych kategorii powinien wejść do 10. na miejsce Gonzaleza. Wahałem się pomiędzy Inoue i Wisaksilem. Na korzyść Japończyka przeważył dłuższy staż mistrzowski.
3. Briedis: Bokser Nr 2 w silnie obsadzonej kategorii. Do tego niepokonany mistrz świata WBC.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Terminator - 20-09-2017 02:47 AM

Spence nad Joshuą - Dwóch bokserów znajdujących się na tych samych etapach kariery, niepokonani i obaj w ostatnich walkach odnieśli swoje największe zwycięstwo z klasowymi rywalami. Erroll uczynił to w nieco lepszym stylu, wygrywając bardzo pewnie i nie tocząc walki na śmierć i życie.

Garcia nad Usykiem. W tym przypadku zadecydowało to iż Amerykanin to bokser który wygrywa swoje walki w różnych kategoriach wagowych. Co prawda w LW i SLW nie walczył z absolutnym topem ale mimo wszystko docenić to trzeba


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Tar-Ellendil - 21-09-2017 03:54 PM

Po tym jak Ward ogłosił zakończenie kariery, Crawford umacnia swoją pozycję na szczycie P4P.