Forum - BOKSER.ORG
Ranking P4P forum Bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Ranking P4P forum Bokser.org (/thread-1250.html)



RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Metzger - 04-12-2015 06:12 PM

(04-12-2015 05:38 PM)BMH napisał(a):  Czekam na te rankingi, bo przyznam, ze nakreciles mnie. Szkoda, ze tak malo robisz tych rankow bo chcialbym wiedziec kto najlepiej sie trzaska w danej wadze.
No przeca wrzucam czasami w odpowiednich tematach. A kto najlepiej się trzaska w danej wadze wiesz lepiej ode mnie.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 04-12-2015 07:54 PM

Slodziaki z Was Wink

Mi Metzger Twoja metoda nie pasuje z tego wzgledu ze utrzymywanie takiego AJ na szczycie HW bez konfrontacji z topem to jakis blad logiczny. Ranking ma wg Ciebie pokazywac kto na dana chwile jest najlepszy, ale jak to udowodnic skoro owy numer uno z topem w ogole nie walczyl?
Tak to mozna kazdemu goracemu prospektowi dac miejsce w czolowce, weteranow trzymac nizej i w miare weryfikacji ich usuwac z rankingu.

A przeciez wymeczone zwyciestwo Glazkowa z USS jest wiecej warte niz wszystkie demolki Joshuy. I nie wiadomo czy AJ na takim Glazkowie by sie nie zacial. Przewidywania powinny miec jakies podstawy np "uwazam ze Fury rozwali Glazkowa bo latwiej rozprawil sie z USS mimo desek, do tego ma przewage warunkow fizycznych".

A na jakiej podstawie uznac ze Joshua jest TERAZ lepszy od Glazkowa? Na podstawie walk AJ z journeymanami?

Swoja droga jesli wrzucac teraz AJ do top5 HW to czemu nie wrzucic tam Whyte'a i Parkera? Przeciez robia to samo co AJ, rozwalaja na kawalki trzecia o czwarta dziesiatke HW Smile


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Metzger - 04-12-2015 08:43 PM

(04-12-2015 07:54 PM)Gogolius napisał(a):  Swoja droga jesli wrzucac teraz AJ do top5 HW to czemu nie wrzucic tam Whyte'a i Parkera?
Nie widzę przeszkód. Jeżeli ktoś uważa, że Whyte należy do Top5, to niech go tam umieszcza. Ja akurat go tam nie widzę, ale jeżeli ktoś widzi, to nie mam nic przeciwko. Jedyne co mi się nie podoba, to sytuacje typu "uważam, że bokser nr 4 byłby faworytem z nr 3, ale daję go niżej, bo ma słabszy rekord".


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - BMH - 05-12-2015 12:09 PM

(04-12-2015 06:12 PM)Metzger napisał(a):  A kto najlepiej się trzaska w danej wadze wiesz lepiej ode mnie.

Byc moze tak, nie mnie to oceniac Metzi.Wink Jak pisalem bede sie bacznie przygladal tym bez osiagnac, ale za to wyrozniajacych sie wyjatkowymi umiejetnosciami.
Np. Co do Joshuy(pomijam ze top5HW to smiech na sali na zdrowych zasadach) to nie moge wykluczyc, ze pobilby on niejednego z czolowki. Tak wiec widzimy pewne rzeczy podobnie, mi jednak daleko do fetyszyzmu wzgledem niesprawdzonych gosci.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Metzger - 05-12-2015 02:03 PM

Dobra, mądrale. Załóżmy, że dzisiejszy Joshua mierzy się z czołówką wagi ciężkiej. Z kim nie byłby faworytem? Z Kliczką, z Powietkinem, może z Furym. Ale z resztą? Z Pulewem, Głazkowem, Cunninghamem, Jenningsem? Proszę was.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - BMH - 05-12-2015 02:19 PM

Masz swoje zasady tworzenia rankingu Metz, polegajace na namierzaniu tego co jeszcze nie zmierzone- ok. Mozesz miec Joshue nawet top1, top3, czy 5. Przeciez nie mozna wykluczyc(polegajac na przeczuciu i niczym wiecej), ze Joshua ma kondycje na rund 15, szczeke z tytanu i serce jak Gatti.Smile Gorzej jak przyjdzie jakis pierwszy solidniak i zrobi z Joshua to co Durodola z Kudriaszowem. Nie widze tego, ale... wrozka nie jestem.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - kubala1122331 - 05-12-2015 02:20 PM

Ja się ogólnie nie wpierdzielam do was, ale... odwrócmy pytanie. Z kim Kudriaszow nie byłby faworytem? Może z Drozdem, Głowackim, Lebiediewem, ale z Włodarczykiem, Masternakiem czy Huckiem? Proszę was.
A co dopiero mówić o DurodoliBig Grin


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Terminator - 06-12-2015 03:03 AM

Na ESPN niedawno aktualizowali ranking p4p.

http://espn.go.com/boxing/story/_/id/14271911/wladimir-klitschko-top-10

Bardziej mi się podoba niż ten na Boxrec
Wygląda jakby stawiali większą uwagę zwracali na potencjał i formę boksera niż na resume.
To co zaskakuje to wysoka lokata Bradleya i obecność Łomaczenki. Reszta miejsc raczej standardowa ale i zasłużona.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 31-01-2016 11:08 PM

1. Kovalev
2. Golovkin (-1)
3. Gonzalez
4. Kliczko
5. Cotto
6. Pacquaio
7. Lara
8. Crawford
9. Timothy Bradley
10. Tyson Fury

Symboliczna zmiana na szczycie, zwycięstwo nad Pascalem (rywal porównywalny dla mnie z Lemieux, nawet lepszy) odniesiony w fantastyczny sposób, w fantastycznej dyspozycji i fantastycznymi umiejętnościami.
Tak walczy lider (mojego) rankingu p4p Big Grin


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - rambo7003 - 01-02-2016 11:47 AM

Ja widze to tak:

1 Gonzalez
2 Kovalev
3 Golovkin
4 Kliczko
5 Pac
6 Cotto
7 Lara
8 Bradley
9 Estrada
10 Fury/ Uchiyama/ Crawford

Poczekalnia- Inoue, Frampton/Quigg, Thurman/Porter, Moreno