Forum - BOKSER.ORG
Ranking P4P forum Bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Ranking P4P forum Bokser.org (/thread-1250.html)



RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Wietnam - 28-10-2015 06:25 PM

@Gogolius
Andre Warda nie ma nawet w poczekalni? ? 0^0

Ranking the ring 2 miejsce za Gonzalezem, wszyscy niemalże eksperci mają go w top 3, a u ciebie nawet nie ma go w poczekalni do przychodni


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 28-10-2015 07:10 PM

Wietnam, Ward jest tutaj:

Cytat:Sporo nazwisk na pewno jest.

Na śmierć o nim zapomniałem ale to nie dziwne, bo przecież Ward nie dba o to, żeby o nim pamiętać.

Top3 to wg mnie za wysoko, ma taki sam status jak Rigondeaux - jak zawalczy z kimś co najmniej solidnym, to wróci ale przez małą aktywność nie ma sensu go nagradzać za super six sprzed lat.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 09-11-2015 10:53 AM

1. Golovkin
2. Kovalev
3. Kliczko
4. Pacquaio
5. Lara
6. Cotto
7. Crawford
8. Timothy Bradley (+2)
9. Danny Garcia (-1)
10. Kell Brook (-1)

U mnie niewielka modyfikacja, forma Bradleya w walce z Riosem tak mi zaimponowała, że postanowiłem ustawić go wyżej niż Brook (spora nieaktywnośc, słabsze resume) i Garcia (czekam na kolejną walkę z kimś dobrym).

Jeżeli Kliczko wygra z Furym awansuje nad Kovaleva, a jak zrobi to w jakimś kapitalnym stylu to zostanie liderem.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - rambo7003 - 09-11-2015 11:42 AM

Gonzalez poza 10 O.O?


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 09-11-2015 01:03 PM

No nic się nie zmieniło w tej materii, dwie walki jego + po jednej Vilorii i Estrady to za mało Tongue


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Martin - 09-11-2015 01:37 PM

@Gogolius
Ja wiem, że każdy uważa swój ranking za powiedzmy jak najbardziej prawidłowy, ale brak Gonzaleza w dyszce + Lara na 5 miejscu (!) to naprawdę ciężko przełknąć Wink i nie skomentować.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 09-11-2015 02:10 PM

Pisałem, że długo nie robiłem rankingu dlatego własciwie 3/4 to nowe pozycje ułożone od nowa. Dla mnie formalnie Lara jest niepokonany i ma naprawdę imponujący rozkład, mając na tapecie prawie całą czołówkę limitu. Jedna ciężka przeprawa z Moliną oraz bliska walka z Alvarazem. "Wygrana" z Williamsem, wypykanie Smitha, czy zrobienie właściwie do zera takiego kocura jak Trout. Poza tym ja nie widzę kogoś kto mógłby mu w tej dominacji poprzeszkadzać.
Jedyny problem Lary to niska aktywność, jak będzie obijał Zavecków tego świata, a Garcia, Cotto czy Bradley będą walczyć z ciekawymi rywalami, to siłą rzeczy Kubańczyk będzie spadał.

O Gonzalezie pisałem...nadrobię jego walki, zrozumiem sytuację w najlżejszych kategoriach, nie będę hipsterem to Roman trafi spokojnie, choćby za same pasy i bycie niepokonanym w tylu walkach na szczycie.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Wietnam - 09-11-2015 02:19 PM

(09-11-2015 01:03 PM)Gogolius napisał(a):  No nic się nie zmieniło w tej materii, dwie walki jego + po jednej Vilorii i Estrady to za mało Tongue

hmm..Lara który pokonał Ishe Smitha , Delvina Rodrigueza a teraz będzie walczył
z genialnym Zaveckiem to wystarczy na piąte miejsce Wink

To ja nie wiem co musi zrobić Gonzalez, żeby mieć te 5 miejsce u ciebie ,znokautować Furego Wink
chyba.
Nie bądźmy hipokretynami,.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 09-11-2015 03:56 PM

Ale czego nie rozumiesz, Wietnam?
Lara wygrał wg mnie z Alvarezem kreowanym na mega gwiazdę, wygrał z bardzo mocnym Williamsem, wygrał z Troutem który po Cotto oscylował na granicy top 15 p4p, wygrał z zabijaką Angulo. Spotkał się z całą śmietanką swojego limitu prócz braci Charlo, z którymi się przyjaźni. I wygrał z każdym prócz Moliny, którego pokonał bezproblemowo dopiero ostatni walczący z nim bokser.

Jeżeli lider swojego limitu wygrywający z predysponujacymi do p4p bokserami takimi jak Alvarez i Trout nie zasługuje na top10 p4p, to nie wiem kto zasługuje.

Gonzaleza nie ma z prostego powodu: widziałem za małą ilość walk jego i jego rywali. Jak widziałem 20 walk Lary i jego rywali w różnych konfiguracjach tak Gonzaleza widziałem cztery...i to żadnej z tych najważniejszych. Jak go poznam, to go wrzucę, póki co jestem za cienki w uszach i dla mnie musze kategorie nie istnieją.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Wietnam - 09-11-2015 04:25 PM

oficjalnie nie wygrał ani z Williamsem ani z Alvarezem.
A jego ostatni rywale to zaledwie zaplecze topu,
Może nie jest sensacją to że Lara jest u ciebie w top 10, ale piąte miejsce
to przesada,.

A gdybyś nie widział żadnej walki Kowaliowa czy Gołowkina, to też być nie umieścił ich w top 10
bo po prostu ich nie widziałeś w akcji, .
Gonzalez będzie walczył z Estradą rewanż, wygra , może później o tytuł kolejnej kategorii z Inoue, wygra będzie mistrzem
w czterech kategoriach ale ty go nie zobaczysz i nie będzie u ciebie nawet w top 10, bo go kurde nie widziałeś, .