Forum - BOKSER.ORG
Ranking P4P forum Bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Ranking P4P forum Bokser.org (/thread-1250.html)



RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Martin - 16-09-2015 06:34 AM

(15-09-2015 09:05 PM)BMH napisał(a):  W*jebalbym tego Crawforda Martin, albo chociaz dal nizej. Za co on jest nad Timem? Bradley mial znacznie lepszych rywali, od wielu lat jest w czolowce dywizji i P4P. Przemysl czym Terence sobie zasluzyl?

Szczerze to myślałem o zamianie miejsc między nimi, ale ostatecznie tak zostawiłem. Bradley oczywiście trzyma poziom i również uważam, że miejsce w TOP10 należy mu się bezsprzecznie, natomiast Crawford robi na mnie coraz większe wrażenie. Burns, Beltran, Gamboa - to nie byle jakie nazwiska, a styl zwycięstw naprawdę może zaimponować.

(15-09-2015 09:05 PM)BMH napisał(a):  Za Stevensona widzialbym Matthysse.

Bardzo lubię Matthysse, ale wydaje mi się, że to jednak Stevenson bardziej zasługuje na miejsce w dyszce choć ciekawa kandydatura BMH.

(15-09-2015 09:05 PM)BMH napisał(a):  Barku Cotto., nie jestem w stanie zrozumiec. Chyba ze, nie zwracasz uwagi jaki status mieli pokonani rywale przez Cotto, a oceniasz ich stan fizyczny heh.

Miguel wywindował sie w górę na wraku Martineza więc co do niego jestem ostrożny, ale powiem tak, jeśli Cotto (w co jednak powątpiewam) wygra z Alvarezem to miejsce w dziesiątce ma u mnie murowane, zastąpi Rigondeaux.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - BMH - 16-09-2015 09:02 AM

(16-09-2015 06:34 AM)Martin napisał(a):  Szczerze to myślałem o zamianie miejsc między nimi, ale ostatecznie tak zostawiłem. Bradley oczywiście trzyma poziom i również uważam, że miejsce w TOP10 należy mu się bezsprzecznie, natomiast Crawford robi na mnie coraz większe wrażenie. Burns, Beltran, Gamboa - to nie byle jakie nazwiska, a styl zwycięstw naprawdę może zaimponować.



Bardzo lubię Matthysse, ale wydaje mi się, że to jednak Stevenson bardziej zasługuje na miejsce w dyszce choć ciekawa kandydatura BMH.


Miguel wywindował sie w górę na wraku Martineza więc co do niego jestem ostrożny, ale powiem tak, jeśli Cotto (w co jednak powątpiewam) wygra z Alvarezem to miejsce w dziesiątce ma u mnie murowane, zastąpi Rigondeaux.

-Dla mnie wygrane Crawforda sa przereklamowane troche. Burns? Pompowany, nie walczacy reguralnie Gmaboa? Dulorme, ktory do chwli czasowki, chyba-co by nie gadac- bil mistrza. Jak widze Crawfordzie potencjal, tak za nic nie dalbym go nad Timem, ktory juz mial kilka walka z Iliga P4P, i od lat nie zszedl ponizej penego poziomu. To tylko moje zdanie, szanuje Twoj poglad.

-Moze teraz po walce z Postolem, i efektownej wygranej sie bardziej przekonasz do Lucasa?Smile

-Zgoda Martin, wywindowal sie na plecach top 4 P4P i na papierze nr.1 MW. czaje dystans do tej wygranej, ale po to byl ten Geale. Golovkin vs Gelae-super rywal, rutynowany i wysoko ceniony. Sam tak pisalem, choc szans Daniela nie widzialem. Cotto vs Gele-juz czytam o rozbicu Daniela, ze rywal z promocji etc. Nie pije do Ciebie, ale widze, ze wlasnie tak w wielu miejscach ludzie to widza.

Tak jak w przypadku rankingu HW Redda, tak i tu, to wszystko tylko sugestie, a nie atak na Twoja dyszke, czy proba wymuszenia zmiany miejsc.Wink Pzdr


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 16-09-2015 07:17 PM

P4P magazynu The Ring - Top 10, po odejściu Floyda na emeryturę wygląda tak:

1. Roman Gonzalez
2. Andre Ward
3. Sergey Kovalev
4. Gennady Golovkin
5. Guillermo Rigondeaux
6. Wladimir Klitschko
7. Terence Crawford
8. Manny Pacquiao
9. Shinsuke Yamanaka
10. Kell Brook

Nie licząc Yamanaki, którego prawie wcale nie znam to spokojnie umieściłbym taką topkę w ciemno.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Martin - 04-10-2015 08:31 AM

(16-09-2015 09:02 AM)BMH napisał(a):  -Moze teraz po walce z Postolem, i efektownej wygranej sie bardziej przekonasz do Lucasa?Smile

No i co @BMH z tym Lucasem? Ja jestem zaskoczony wynikiem walki z Postolem - od TOP10 P4P Matthysse oddalił się o jakieś lata świetlne...


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - KrychuTMT - 04-10-2015 11:47 AM

TOP 1 Broner, pozdrawiam


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Wietnam - 04-10-2015 02:37 PM

Pierwszy jest #Bomb Squad


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - RoyJonesJr - 04-10-2015 06:01 PM

Oreintuje sie ktoś jak długo boxrec już trzyma Włada na 1wszym miejscu p4p? to było od razu po odejsciu Floyda?


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Wilczekstepowy - 04-10-2015 06:40 PM

Chyba tak, bo tam liczą się punkty a on do tej pory był przez cały czas drugi za Moneyem.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - kubala1122331 - 24-10-2015 08:35 PM

Cytat:1. Floyd Mayweather Jr
2. Manny Pacquiao (+1)
3. Sergey Kovalev (+2)
4. Guillermo Rigondeaux (-2)
5. Giennadij Gołovkin (-1)
6. Władimir Kliczko
7. Roman Gonzalez
8, Terrence Crawford (!)
9. Erislandy Lara (+1)
10. Nicholas Walters (!)

Poczekalnia
Miguel Cotto
Adonis Stevenson
Keith Thurman
Nicholas Walters
Wasyl Łomaczenko
Juan Manuel Marquez
Tim Bradley

1. Sergey Kovalev (+2)
2. Giennadij Gołowkin (+3)
3. Roman Gonzalez (+4)
4. Manny Pacquiao (-2)
5. Władimir Kliczko (+1)
6. Guillermo Rigondeaux (-2)
7. Terrence Crawford (+1)
8. Nicholas Walters (+2)
9. Erislandy Lara
10. Tim Bradley (!)

Bardzo bliska poczekalnia (kolejność przypadkowa)
Miguel Cotto
Kell Brook
Andre Ward
Danny Garcia

Poczekalnia (kolejność przypadkowa)
Adonis Stevenson
Keith Thurman
Wasyl Łomaczenko
Wiktor Postol
Carl Frampton
Alexander Powietkin
Leo Santa Cruz
Jermall Charlo
James DeGeale
Shawn Porter
Krzysztof Głowacki

Od ostatniego rankingu minęło sporo czasu, więc i zmian jest bardzo dużo. Myślę, że nie ma co na zaś wyjaśniać poszczególnych pozycji i miejsca w poczekalni, więc jeśli będziecie mieli jakieś wątpliwości/pytania, chętnie podyskutuję Wink


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - rambo7003 - 25-10-2015 12:34 AM

Walters az na 8. a Garcii w top 10 brak ?
Toz danny ma duzo lepsze resume od jamajczyka.
Garcia- khan, morales, lucas, peterson, judah.
Walters- malutki vic(roznica w rozmiarach byla w tej walce przerazajaca), donaire i marriaga.
Do poczekalni dodalbym Estrade i Inoue, blisko dychy widzialbym uchiyame.