Forum - BOKSER.ORG
Ranking P4P forum Bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Ranking P4P forum Bokser.org (/thread-1250.html)



RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Martin - 09-06-2014 06:34 PM

(17-04-2014 05:13 PM)Martin napisał(a):  Kwiecień 2014

1. Mayweather - opis zbędny...
2. Kliczko - spadnie jeśli przegra z Leapaiem, czyli nie spadnie
3. Ward - razi słaba aktywność, ale wciąż na pudle
4. Pacquiao - o jego awansie zadecydowało zwycięstwo nad Bradleyem
5. Martinez - póki co jest w 5-tce
6. Gołowkin - w potencjalnej walce z Martinezem widze go jako zwycięzcę, zresztą z każdym w średniej...
7. D. Garcia - ciężka walka z Herrerą, ale wygrał i utrzymał swoją pozycję
8. Bradley - największy spadek, choć to wciąż czołowa dziesiątka
9. Rigondeaux - i tak chyba za wysoko...
10. Marquez - jeśli pokona Alvarado to bedzie przed Rigondeaux


Czerwiec 2014

1. Mayweather
2. Kliczko
3. Ward
4. Pacquiao
5. Gołowkin
6. D. Garcia
7. Bradley
8. Marquez
9. Rigondeaux
10. Froch


Z rankingu wypadł oczywiście Martinez, za to pojawił się Froch.
Do rankingu coraz bliżej mają liderzy kat. półciężkiej Stevenson i Kowaliew.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Gogolius - 14-07-2014 04:07 PM

Obecny ranking
1. Mayweather
2. Pacquaio
3. Ward
4. Rigondeaux
5. Kliczko
6. Froch
7. Hopkins
8. Bradley
9. Marquez
10. Lara (!)

Delikatna korekta rankingu, subiektywnie sobie oleję oficjalną wersję potyczki sprzed dwóch dni. Gdyby nie remis z Moliną to Larę miałbym w topce od dawna, bo jednym z głównych czynników w moim p4p jest wymiatanie we własnej kategorii wagowej. Ostatnią potyczkę widziałem (minimalnie, ale wyraźnie) dla Lary, który ma na rozkładzie Alvareza, Trouta, Angulo i Williamsa - dobre nazwiska i przy okazji dwóch bokserów z czołówki junior średniej. Jednocześnie wskakuje za Cotto, który przegrał z Troutem, pokonanym wyraźnie przez Kubańczyka.
Jest to jednak zmiana chwilowa -> Cotto będzie miał walkę w grudniu, mówi się o Bradleyu - będzie się działo. Do tego Lara po walce z Alvarezem prawdopodobnie spuści z tonu pod kątem jakości przeciwników (oczywiście nie z jego winy) i siłą rzeczy wyleci.

Kolejna zmiana przy kolejnych walkach czołówki (pewnie po pojedynku GGG).
W poczekalni tradycyjnie: trójka mistrzów z półciężkiej, dwójka Garcii(ów), GGG a więc lada moment to się pozmienia.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - BESTIA - 12-08-2014 09:44 AM

Wrzucajcie swoja rankingi, a pierwsza 10 może trafi na Bokser.orgWink.Ja swoją podam wieczorem, liczę na dużo rankingówDodgy.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - redd - 12-08-2014 10:50 AM

1. Floyd Mayweather Jr
2. Manny Pacquiao
3. Andre Ward
4. Guillermo Rigondeaux
5. Juan Manuel Marquez
6. Carl Froch
7. Władimir Kliczko
8. Nonito Donaire
9. Timothy Bradley
10.Bernard Hopkins


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - kubala1122331 - 12-08-2014 11:20 AM

Stary ranking

Cytat:1. Mayweather - król. Nie ma co dyskutować.
2. Rigondeaux - awans o dwa miejsca nie wynika z jego wspaniałej ringowej postawy, ale z dwóch powodów. Będący na trzecim miejscu Bradley przegrał swoją walkę, więc musi zanotować spadek, a ostatnio ogladając walkę Ward - Froch widziałem ją zupełnie inaczej niż live. Z kolei zwycięstwo Rigo z Donaire wciąż błyszczy bardzo jasnym światłem.
3. Ward - świetny pięściarz, ale bardziej cenię Rigo. Oglądanie Kubańczyka sprawia mi większą frajdę i przyjemność.
4. Pacquiao - niby nie zachwycił w rewanżu z Bradleyem, ale jednak dwukrotnie go pokonał. Nie widzę nikogo innego, kto mógłby zabrać mu to miejsce
5. Bradley - co prawda przegrał swoją ostatnią potyczkę, jednak tyle cennych nazwisk co on ma w rekordzie trzeba docenić.
6. Władimir Kliczko - kiedyś dla mnie numer 1, dziś już nie. "Zwycięstwo" z Povetkinem i dobór Leapaia nie pozwalał mi na postawienie go wyżej niż Bradleya, który co walkę walczy z naprawdę mocnym rywalem. Ogólnie, bardzo duży spadek wizerunkowy zaliczył Władek u mojej osoby. Niby dominator, król wagi ciężkiej, ale...
7 \. Gołovkin - rywale GGG zostawiają wiele do życzenia, ale za styl tych wygranych należy mu się ta "10"
8. Mickey Garcia - Świetny pięściarz, ale w ostatniej walce z Burgosem nie przekonał mnie do końca. Liczyłem na więcej z jego strony. Czekam na kolejne walki, ale raczej drastycznie nigdy nie podskoczy.
9. Roman Gonzalez - totalny dominator wag lekkich. Bije każdego rywala jaki mu się nawinie pod rękę. Wspaniały bokser. Szkoda, że nie ma warunków, by podskoczyć kilka kategorii wyżej, bo byłbym ciekaw bezpośrednich starć Nikaraguańczyka z zawodnikami pokroju choćby Donaire czy Bradleya.
10. Stevenson - jedyny zawodnik, który wskoczył do rankingu kosztem Danny'ego Garcii, którego swoją drogą nie wiem jak kategoryzować. Po wspaniałej walce z Mathysse byłem pewny, że na dłużej zagości w mojej "10", jednak nie mogę w niej trzymać zawodnika, który wyraźnie przegrywa z tylko solidnym Herrerą. Na razie czekam na jego następne walki. Wracając do Adnonisa. Jeszcze nie do końca udowodnił, że zasługuje na "10", jednak nie miałem tu kogo wrzucić. Zwycięstwo z Fonfarą niewiele zmieni. Jeśli Garcia wygra wyraźnie swoją następną walkę z jakimś naprawdę dobrym rywalem, wskakuje na miejsce Adonisa.

Za wiele zmian nie ma. Ward spada na 4. pozycję, za Manny'ego Pacquiao. Ward to fantastyczny pięściarz, ale przez ostatnie kilka lat stoczył jedną walkę... Średnio to mi u niego wygląda. Władimir Kliczko spada na ósmą pozycję, a o miejsce wyżej wskakują GGG i o dwa Roman Gonzalez. GGG podobnie jak i Gonzalez udowodnili już swoją wartość nieraz w niedalekiej przyszłości. Kliczko walczy z przeciętniakami. Nie można cenić wyżej zwycięstwa nad Leapaiem niż wyczynów Gienka i Romka. Z rankingu wylatuje też Adonis Stevenson. Nie najlepiej zaprezentował się w ostatniej walce i oglądając go mam coraz większe wątpliwości. Wypada również Mickey Garcia, a za niego wskakuje JMM. Garcia ostatnią walkę miał bardzo średnią, a o następnej ani widu ani słychu. Myślałem, kogo by tu dobrać za niego. Wahałem się między Carlem Frochem i Erislandym Larą. I może będzie to niezrozumiałe dla wielu, ale wybieram tego drugiego. Kobra jest jednak bardzo blisko mojego P4P.

"Poczekalnia"
Sergey Kovalev
Miguel Cotto
Adonis Stevenson
Carl Froch
Nonito Donaire
Danny Garcia
Juan Manuel Marquez
Nonito Donaire

A więc ranking:
1. Floyd Mayweather Jr
2. Guillermo Rigondeaux
3. Manny Pacquiao
4. Andre Ward
5. Giennadij Gołovkin
6. Tim Bradley
7. Roman Gonzalez
8. Władimir Kliczko
9. Juan Manuel Marquez
10. Erislandy Lara

Jeszcze jedno. GGG wskakuje na piąte miejsce i zrzuca z niego Tima Bradleya.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Sander - 12-08-2014 11:25 AM

1. Floyd Mayweather
2. Manny Pacquiao
3. Andre Ward
4. Guillermo Rigondeaux
5. Juan Manuel Marquez
6. Władimir Kliczko
7. Carl Froch
8. Timothy Bradley
9. Bernard Hopkins
10. Nonito Donaire


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Martin - 12-08-2014 01:04 PM

Ranking bez zmian.

Sierpień 2014

1. Mayweather
2. Kliczko
3. Ward
4. Pacquiao
5. Gołowkin
6. D. Garcia
7. Bradley
8. Marquez
9. Rigondeaux
10. Froch


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - kubala1122331 - 12-08-2014 01:55 PM

Tak patrzę na mój ranking i mi się on w ogóle nie podoba Smile Muszę jeszcze nad nim pomyślec Tongue


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Sander - 12-08-2014 01:57 PM

A ja to bym chyba wolał żeby ten ranking nie pojawiał się na głównej. Nie jest to żadna reklama forum, a raczej miejsce w którym pan na "c" będzie krytykował i jechał po forumowiczach - po co to? Kto z głównej chce tu się zalogować, to zrobi to bez żadnych rankingów prezentowanych na stronie.


RE: Ranking P4P forum Bokser.org - Krzych - 12-08-2014 02:42 PM

1. Floyd Mayweather Jr.
2. Andre Ward
3. Manny Pacquiao
4. Guillermo Rigondeaux
5. Wladimir Klitschko(+1)
6. Bernard Hopkins(+1)
7. Juan Manuel Marquez(+1)
8. Carl Froch(+1)
9. Miguel Angel Cotto(+1)
10. Danny Garcia(-5)

Garcia spada na 10 miejsce za kpinę z kibiców i boksu jaką niewątpliwie była walka z Salką.