Forum - BOKSER.ORG
Fonfara vs Campillo - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Fonfara vs Campillo (/thread-1232.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Fonfara vs Campillo - Sander - 08-08-2013 06:24 AM

Podczas wczorajszego meczu przypomniano o walce Andrzeja
http://www.ringpolska.pl/images/stories/2013/duze_5/fonfara_le.jpg


RE: Fonfara vs Campillo - Pakman - 16-08-2013 06:57 AM

Fonfara - 77,4 kg
Campillo - 79,3 kg


RE: Fonfara vs Campillo - Sander - 16-08-2013 08:39 AM

Liczę na tego drania Tongue
Zawalczy jak prawdziwy Legionista - ten Rzymski jak i Warszawski i otworzy sobie furtkę do wielkiej kariery. Obok Adamka i Szpili to właśnie Fonfarę lubię najbardziej jeśli chodzi o Polski boks.


RE: Fonfara vs Campillo - Martin - 16-08-2013 08:51 AM

Oby wygrał. Wówczas przed nim wielkie walki. Ja do wspomnianej przez Ciebie trójki dodałbym jeszcze Diablo i Mastera.


RE: Fonfara vs Campillo - kubala1122331 - 16-08-2013 09:52 AM

Musi Andrzej wygrać, bo, mam nadzieję, że w karierze będzie się mierzył z lepszymi urwisami niż Campillo i też będzie musiał dać radę. Tak sądząc po wadze, to wszyscy czterej interesujący nas dzisiaj pięściarze są chyba dobrze przygotowani. I dobrze, bo być może czekają nas dzięki temu wielkie walki.
Ja kibicuję wszystkim polskim bokserom bez wyjątku, ale oczywiście mam swoje preferencje. Nie przepadam np. za Masterem, a tacy bokserzy, którym kibicuje szczególnie to: Adamek, Szpilka, Fonfara, Jonak, Diablo.


RE: Fonfara vs Campillo - Sander - 16-08-2013 09:57 AM

Swoją drogą widać wyraźną dysproporcję w klasie rywali i rozwoju karier rodaków boksujących w Polsce a tych walczących za granicami.
Fonfara to najlepszy przykład. 25 lat a jakie duże walki ma. Porównajmy teraz rywali Kosteckiego np...


RE: Fonfara vs Campillo - kubala1122331 - 16-08-2013 10:18 AM

Sander
Żeby za ten transparent stadionu wam UEFA nie zamknęła.


RE: Fonfara vs Campillo - BMH - 16-08-2013 11:10 AM

Byly juz przypadki(gdzies na Slasku), ze za transparenty z pozdrowianiemi dla chlopka ktory bral slub, przerywano mecz i grozono calkowitym przerwaniem, czy cos takiego. Ogolnie absurdow na stadionach jest tak wiele, ze nawet nie staram sie tego poruszac, bo mozna by tak pisac i pisac... bez konca. Komuna pelna geba


RE: Fonfara vs Campillo - Pakman - 16-08-2013 11:11 AM

Andrzej na ważeniu wyglądał na bardzo wycieniowanego. Widać, że na treningach hardkor był i to niezły. Oby nie okazał się przetrenowany, to będzie dobrze. Campillo też zaprezentował się dobrze i stawi solidny opór.


RE: Fonfara vs Campillo - Metzger - 17-08-2013 05:09 AM

Nie wiem co powiedzieć. Jakoś nie potrafię się cieszyć. Nie po takim przebiegu walki. Campillo dał Fonfarze lekcję boksu. Na dzień dzisiejszy absolutnie nie widzę Andrew w walce o pas.