Forum - BOKSER.ORG
Adrien Broner - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Adrien Broner (/thread-1211.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Adrien Broner - RoyJonesJr - 16-09-2013 10:36 PM

(16-09-2013 10:15 PM)KrychuTMT napisał(a):  Peterson spokojnie do znokautowania , jakoś Lamont nigdy nie robił na mnie wrażenia,bokser przyzwoity ale z tego co kojarzę to często witał się z deskami . Na junior średnią nie ma się co porywać , jeszcze niedawno boksował w kategorii lekkiej .

No ale lepszej opcji nie widze bo z Garcia raczej walki nie będzie.
Potem ewentualna obrona z Mathysse o ile ten sie pozbiera i ktoś zechce dać mu szanse.
Żeby tylko Broner w tym wieku nie dał sie pogrążyc z wagą.

Co do Junior średniej to pisałem że na pewno nie w tym czasie. Ale w przyszłości Smile czemu nie.


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 16-09-2013 10:39 PM

No póki co pozostaje Lamont , może jak Garcia przejdzie do 147 pojawią się jakieś ciekawe zestawienia w kolejce po wakujące pasy Wink


RE: Adrien Broner - RoyJonesJr - 28-01-2014 02:14 PM

Broner w kóncu bez pasa w lekkiej. Mistrzem został Figueoroa.

Szkoda że w lajtowej ani Vazquez ani Burns nie chcieli podjąc wyzwania. To by były ciekawsze zestawienia niż pas w półśredniej i na pewno lepsza reklama.
Ciężko teraz znalezc sposób na kariere Bronera bez rewanżu z Maidaną (oczywiscie który musi wygrać).


RE: Adrien Broner - Gogolius - 28-01-2014 03:26 PM

I ktory to jest przesadzony. Ja czytalem ze niezaleznie od wyniku walki z Maidana, Broner schodzi do nizszej dywizji. Ruch w dobrym kierunku, choc nie zdziwie sie jesli bedzie tam schodzil z dwiema porazkami na koncie. Ciekawe jak Maidana sie przygotuje na Bronera choc mam wrazenie ze skoro ma juz namacalny dowod jak Broner walczy, bedzie mu latwiej: szczegolnie chodzi mi o rozlozenie sil zeby w koncowce nie umieral.


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 15-03-2014 12:45 PM






RE: Adrien Broner - BMH - 15-03-2014 12:59 PM

Dla mnie taki Errol Spence, to wiekszy talent niz Broner. Lubie "Bronka", to kawal zawodnika, ale jestem realista.


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 19-04-2014 06:19 PM




http://www.bokser.org/content/2014/04/19/170421/index.jsp

Król powraca Big Grin.


RE: Adrien Broner - Metzger - 19-04-2014 07:36 PM

Jaka broda (pewnie dla amortyzacji ciosów na szczękę) Smile W pierwszej chwili pomyślałem, że to Rick Ross zszedł parę kategorii niżej.


RE: Adrien Broner - Krzych - 20-04-2014 10:31 AM

Temu znowu już zaczyna odpierdalać. "Odbiorę boks po Floydzie Mayweatherze" - powiedział Broner, który zszedł z płaczem z ringu podczas ostatniej walki. Zero pokory, to jest po prostu kompletny półgłówek. Umiejętności ma i to nieprzeciętne ale dopóki będzie się zachowywał jak niedorozwinięte psychicznie i rozpieszczone 10 letnie dziecko to nie dojdzie do niczego. To jest sport dla mężczyzn a nie dla rozpieszczonych mazgajów, którzy pajacują i są dobrzy gdy wszystko idzie po ich myśli a gdy coś idzie nie tak to pokładają się po ringu i wybiegają z płaczem. Jeden Argentyńczyk nie wystarczył żeby nauczyć go szacunku to proszę bardzo - Garcia po następnej walce idzie w górę, więc proponuję Matthysse-Broner o wakujący pas WBC. Maidana najwidoczniej niewystarczająco przestawił mu czaszkę i objawy wróciły, więc doktor Matthysse powinien teraz wdrożyć swoją kurację antykretynową.


RE: Adrien Broner - Joker - 20-04-2014 10:43 AM

Korba no to co ma mówić,że dostał po pipce i teraz spokorniał?To by się nie sprzedało tak dobrze jak mówienie że przejmie interes,najwięksi mieli porażki itp.Broner to rodzaj showmena i niech takim zostanie,przynajmniej jest śmiesznie Wink