Forum - BOKSER.ORG
Adrien Broner - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Adrien Broner (/thread-1211.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Adrien Broner - Metzger - 14-09-2013 09:52 PM

Ciekawostka. Wg Garczarczyka Broner waży w tej chwili jakieś 80 kg. Patrząc na poniższe zdjęcie, wydaje się to możliwe.
[Obrazek: broner2221.jpg?resize=405%2C244]


RE: Adrien Broner - Sander - 14-09-2013 09:55 PM

Toney II Big Grin


RE: Adrien Broner - Sander - 14-09-2013 10:16 PM

Co za typ. Nawet tego żelastwa nosi na szyi tyle co młody Floyd.. Jak cwel Mayweathera się prezentuje.


RE: Adrien Broner - Metzger - 14-09-2013 10:17 PM

Może jeszcze nie Toney II, ale na tym zdjęciu jest większy niż Alvarez. Bronek stara się być kopią Floyda, ale zdaje się nie zauważać najważniejszej rzeczy, która przesądziła o jego sukcesie. Mam na myśli sportowy perfekcjonizm. Wyobrażacie sobie Floyda chodzącego z wywalonym bębnem?

Zresztą genów nie oszukasz. Spójrzcie na starego Bronka:
[Obrazek: Broner-Max-Brush.jpg]


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 16-09-2013 09:28 PM

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują , że Broner nie będzie potrafił w pełni wykorzystać swojego talentu przez brak dyscypliny treningowej i żywieniowej.Szkoda chłopak może nie będzie drugim Floydem, ale mógłby zaliczać się do czołówki P4P (3-5 miejsce).Cóż nie zmienia to faktu , że Maidane zdeklasuje lub znokautuję


RE: Adrien Broner - RoyJonesJr - 16-09-2013 09:57 PM

Ja w to ciągle wierze że on w przyłości zostanie nawet NAMBER ŁAN P4P!
Tylko jego zachowanie czasami bywa żenujące i jak to mówi Metzger typowy ''bambus".
Jedank nie swoimi błazenadami on walczy w ringu. Przed Adrienem jet więcej niż za nim on ma dopiero 24 lata a za sobą już mistrzostwa w 3 kategoriach a to sporo ! jednak nie każdy tutaj to docenia. Pewnie przez to jak on sie zachowuje.

Nie ukrywam że aktualnie to mój ulubiony bokser i chłopaki stąd o tym wiedzą ale on imponuje mi każdą walką , jest jednocześnie szybki , silny i mobilny. Zdaje sie być kompletny choć na pewno nie tak genialny jak Floyd. Jego szczęka hmm? moim zdaniem wciąż niesprawdzona ale dowiemy sie co jest wart po walce z Maidaną bo z takim puncherem jeszcze nie walczył.


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 16-09-2013 10:03 PM

Racja ,Adrien zachowuje się idiotycznie ( filmik jak robi kupę,zaleciało straszną wiochą ) imo rapuje też słabo .Ale wierze ,że stać go na wiele więcej niż pasy w 3 kategoriach wagowych . Jak uważacie , Broner zdecyduje się na zaatakowanie pasów w kategorii 140 funtów ?


RE: Adrien Broner - RoyJonesJr - 16-09-2013 10:07 PM

Ja tylko na to czekam. I jestem nawet pewien że zaatakuje junior półśrednią bo szkoda by było ją pominąc w swojej kolekcji.
Może walka z Petersonem o IBF ? bo do tej z Garcia raczej nie dojdzie i szkoda troche.

Może teraz trochę przesadze, ale w ewentualne potyczce w JUNiOR ŚREDNEJ z Moliną też bym go widział w roli faworyta. Ale to na pewno nie w tym czasie ,bo myślę że on dopiero sie próbuje sie zaaklimatyzować w półśredniej.


RE: Adrien Broner - Sander - 16-09-2013 10:11 PM

Zanim Broner będzie junior średnim to Molina będzie długo po utracie pasa i takiej walki nie będzie.


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 16-09-2013 10:15 PM

Peterson spokojnie do znokautowania , jakoś Lamont nigdy nie robił na mnie wrażenia,bokser przyzwoity ale z tego co kojarzę to często witał się z deskami . Na junior średnią nie ma się co porywać , jeszcze niedawno boksował w kategorii lekkiej . Ma chłopak czas , imo 140/147 są lepiej obsadzone więc wolałbym go oglądać w walkach z czołówką tych kategorii