Forum - BOKSER.ORG
Adrien Broner - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Adrien Broner (/thread-1211.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 11-08-2015 05:18 PM

Jebać, przynajmniej zanosi się na zajebistą walkę :v.


RE: Adrien Broner - Wietnam - 08-10-2015 12:17 PM

Podpisanie kontraktów na walkę Adriena Bronera (31-2, 23 KO) z Ashleyem
Theophane'em (39-6-1, 11 KO) wydaje się być już tylko formalnością. Do pojedynku
dojdzie prawdopodobnie pod koniec tego lub na początku przyszłego roku.
Floyd Mayweather Jr , promotor Anglika, już kilka tygodni temu obiecał mu walkę z
Bronerem. Ten ostatni po pokonaniu w weekend Chabiba Allachwerdijewa
zapowiedział, że chętnie "zrobi z chłopaka Floyda dziewczynkę" i że będzie "jak z
Bruce'em Jennerem"
.
Wygląda na to, że negocjacje są już blisko finalizacji. Mayweather zamieścił na
swojej aplikacji Shots zdjęcie w towarzystwie Bronera, pod którym napisał, że walka
o pas WBA w wadze junior półśredniej odbędzie się wkrótce. Broner z kolei
stwierdził na Twitterze, że będzie na nią gotowy w grudniu lub styczniu. -
Wyru**am tego faceta. Żero gejostwa! - rzucił przy okazji w swoim stylu.

Widział ktoś w akcji tego Theophana??

widzę po boxrecu że z 6 porażek żadnej nie poniósł przed czasem, ,na 39 zwycięstw tylko 11 przez KO , czyli mocnym ciosem nie imponuje, ,przegrał z Cano dwa lata temu, z sukcesów można jako tako w jego karierze , jeżeli to w ogóle można nazwać sukcesami to minimalna porażka 2010 z Dannym Garcią,, i ostatnie jego 6 pojedynkòw to same wygrane, nad średnimi jednak zawodnikami, nigdy nie powąchał żadnego poważnego pasa,nie ma go nawet w pierszych 20dźiestkach rankingów super lekkiej, a teraz nagle w wieku 35 lat jest bardzo blisko takiej szansy, .


RE: Adrien Broner - Hugo - 08-10-2015 12:43 PM

Kpina, a nie obrona pasa. Theophane to schyłkowy bokser z watą w pięściach. Skoro jednak Bronerowi i tak zapłacą milion dolarów lub lepiej, to po co ma ryzykować z kimś lepszym. Przykład idzie z góry tj. np. z walki Floyda z Berto. To się nazywa zysk bez ryzyka.

Postoł zdobył wakujący pas i nie ma prawa do wyboru rywala, tylko dostaje od razu obowiązkowego przeciwnika i to chyba najlepszego w całej wadze Amira Imama. A Broner, który tego samego dnia zdobył inny wakujący pas wybiera sobie leszcza przy pełnej aprobacie federacji i rzekomo obiektywnych mediów. To są, k**** obowiązujące przepisy i reguły, czy ściema i pic na wodę dla naiwnych?


RE: Adrien Broner - Wietnam - 08-10-2015 12:46 PM

Do tego Floyd twierdzi iż jego zawodnik pokona jego "młodszego brata" Bronera,


RE: Adrien Broner - Metzger - 08-10-2015 01:55 PM

(08-10-2015 12:46 PM)Wietnam napisał(a):  Do tego Floyd twierdzi iż jego zawodnik pokona jego "młodszego brata" Bronera,
A co ma powiedzieć? Może coś takiego? Mam na sali podstarzałego anonima bez ciosu. Na sparingach podaje mi ręcznik i tyle z niego pożytku. Zestawimy go z Bronerem, aby mój młodszy brat znów nie dał dupy jak z Maidaną i Porterem, a jednocześnie zarobił easy money. Ludzie, kupujcie bilety!


RE: Adrien Broner - Wietnam - 08-10-2015 02:26 PM

Nie, Floyd nie powiedział tego publicznie tylko przez telefon, gdy dzwonił do Bronera, tak twierdzi Problem, .
Mam kogoś w swoim gymie Kto cię pokona, Broner na to:Dobra dawaj, ,.

wiadomo że publiczne Mayweather nie powiedziałby tego co napisałeś powyżej, .


RE: Adrien Broner - Gogolius - 10-11-2015 02:33 PM

Starszy brat o Bronerze: - Mówię szczerze, ja i Al Haymon czasami za bardzo rozpieszczamy naszych zawodników. Wielu okazuje wdzięczność, ale nie wszyscy. Kiedy Broner przegrał z Maidaną, wspierałem go. Mówiłem, żeby trzymał głowę wysoko, żeby był skupiony i wrócił do gry. A potem ten sam facet, którego broniłem i za którego szedłem na wojnę, mówi: "Wiecie co? Kocham mojego większego brata, Floyda Mayweathera, ale je**ć The Money Team!". Powinien być wdzięczny The Money Team, Alowi Haymonowi. Gdybym ja przegrał, nie byłoby mowy, abym w kolejnej walce boksował o pas. Nie byłbym w stanie nazywać siebie mistrzem. Przed Bronerem jeszcze dużo pracy, zanim dorośnie - powiedział Mayweather.


RE: Adrien Broner - Metzger - 10-11-2015 03:44 PM

Czyżby już szykowali grunt pod walkę Floyd-Bronek?


RE: Adrien Broner - BMH - 10-11-2015 04:20 PM

Ja bylbym zainteresowany. Broner, Garcia i na koniec Manny II(o ile Filipino wygralby teraz wszystkie walki). Perspektywa dobicia do 52-0-0 i dodatkowe 300mln$ moga skusic kazdego.Wink


RE: Adrien Broner - Wietnam - 12-11-2015 02:54 PM

Kryzys braterstwa. Po tym, jak Floyd Mayweather Jr
skrytykował Adriena Bronera (31-2, 23 KO), zarzucając mu niewdzięczność i brak szacunku, młodszy z Amerykanów odpowiedział 11-minutową tyradą, którą opublikował w sieci. - To bez sensu, mam twój numer, ty masz mój, ale jak dzwonię, to nie odbierasz, więc to jedyny sposób, abym zdobył twoją uwagę - wyjaśnił.
Mayweather ma do 26-latka pretensje o to, że powiedział "je**ć The Money Team". Najlepszy bokser ostatnich lat stwierdził, że to zniewaga dla niego i Ala Haymona , jego wieloletniego współpracownika i menedżera samego Bronera, który pomimo niedawnej porażki zawodnika z Cincinnati już w powrotnej walce dał mu szansę zdobycia mistrzostwa świata.
- Przecież to Al Haymon załatwił mi ten pie*****ny pojedynek. Nie chodzę i nie szukam sobie tych je**nych rywali. Nie znam tych skur***li z Rosji. Kiedy mówisz, że byłoby ci wstyd, gdybyś nazywał się mistrzem świata, znieważasz tak naprawdę Al Haymona. Mówisz, że jeżeli znieważam jego, znieważam też ciebie, więc w ten sposób znieważasz samego siebie, czarnuchu. Jak ktoś ma cię szanować? Daj spokój, Floyd. To słabe gówno, brachu. Weź telefon i do mnie zadzwoń - mówi Broner.
- Nigdy bym cię nie znieważył, bo jeżeli chodzi o boks, jesteś niesamowity. Może już nigdy nie będzie drugiego Floyda Mayweathera, może już żaden skur****n nie zrobi tego, co ty zrobiłeś. Jako osoba jednak zje**łeś, człowieku. Zj**łeś po całości. Ja chciałem się od ciebie tylko uczyć. Mogę pójść i samemu robić hajs, samemu kupować fury. Próbujesz z tego zrobić coś personalnego, jakbym z tobą walczył. Nie walczę z tobą, czarnuchu. Przestań ze mną pogrywać, czarnuchu. Ja się nie je**ę z żadnymi tymi czarnuchami, je**ę się tylko z tobą, jak sam to powiedziałeś przez telefon, czarnuchu: "Wszystko cool, je**ć wszystkich, ja i ty, tak?". Więc o ch**a chodzi z całą tą zje**ną wiadomością, Floyd? - dodaje.
Na koniec "Problem" ponownie poprosił Mayweathera o bezpośredni kontakt. Podkreślił, że popiera "w stu procentach" TMT.
- Chcę, aby bokserzy TMT odnosili sukcesy i zostawali mistrzami świata. Nie tylko dlatego, że boksuje tam wielu Afroamerykanów, ale dlatego, że dużo ludzi z TMT dorastało tak samo ja ja. Chcę, aby każdy, kto dorastał w hoodzie, odnosił sukcesy. Z twojej strony płynie jednak dużo nienawiści. Nie podoba mi się to, jestem naprawdę zły. Koniec końców jesteśmy ponad całym tym gównem, brachu. Zarabiamy zbyt dużo kasy, aby się zajmować taką dziecinadą. Przestań pogrywać, zadzwoń do mnie - stwierdził.

Może Mayweather wróci mu wpierdolić Wink
Broner zapewnia jak to wyglośił to nie mógł powstrzymać placzu Big Grin