Forum - BOKSER.ORG
Adrien Broner - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Adrien Broner (/thread-1211.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Adrien Broner - Metzger - 21-06-2015 10:38 PM

Ciekawi mnie czy jego wędrówka do wyższych kategorii wynikała z czystego marketingu, czy się w niższych wagach już nie mieścił. Wszak jest to solidny kawał Murzyna. Może po prostu już wyrósł z juniorpółśredniej?


RE: Adrien Broner - Gogolius - 21-06-2015 11:06 PM

Problem w tym, że Broner przeskoczył dwie kategorie: wyszedł z lekkiej i zaatakował Pauliego w półśredniej. Zupełnie ominął junior półśrednią.
To tak jakby Crawford po wyjściu z lekkiej zaatakował Brooka.

Broner miał tyle szczęścia, że Paulie też był małym 147 i zabrał mu pas. Potem przyszedł Maidana i pokazał Bronerowi, co tzn. walka z kimś kto się dobrze czuje w półśredniej.
Kolejne walki Broner stoczył w limicie 140 funtów (a z Moliną ważył 141) i wypadł bardzo dobrze.

Atak na półśrednią wynikał ewidentnie z marketingu - pojawiła się okazja zdobyć pas w trzeciej kategorii, bo rywal był absolutnie w zasięgu.
Wagowo widać, że Broner może zbić do 140 jeśli się przyłoży.


RE: Adrien Broner - Hugo - 21-06-2015 11:40 PM

(21-06-2015 10:38 PM)Metzger napisał(a):  Ciekawi mnie czy jego wędrówka do wyższych kategorii wynikała z czystego marketingu, czy się w niższych wagach już nie mieścił. Wszak jest to solidny kawał Murzyna. Może po prostu już wyrósł z juniorpółśredniej?

Tylko i wyłącznie ze skoku na kasę. Broner jest nabitym i mocno zbudowanym kurduplem. Nawet w super piórkowej nie był wysoki. Wczoraj wyglądał wyjątkowo atletycznie, ale było to zapewne efektem tzw. pompowania lub nadmuchiwania. Efekt sportowy takich zabiegów to zazwyczaj duża strata na motoryce, co u Bronera widac gołym okiem. Optymalna kategoria dla niego na dziś to lekka, a docelowo super lekka. Do półśredniej zawsze będzie za mały.


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 21-06-2015 11:46 PM

Gdyby traktował boks poważniej, chociaż w 50% jak jego "brat" Floyd to spokojnie zmieściłby się w lekkiej. Jednak gdy gość trenuję jedynie na obozie przed walką, a resztę roku się obżera i imprezuje przy czym dobiją do 80kg + przy 169cm. Nie dziwię się, że mu ciężko zrobić limit 140, zgubić 16,5kg w +/- 2 miechy to nie jest łatwa sprawa.
Bronerowi się po prostu nie chce, Gość w wieku 25 lat miał tytuły w 3 kategoriach i zarobił sporo kasy, brakuję mu motywacji. Mimo wszystko liczę, że chłopak się ogarnie i wróci na wysoki poziom. Boks bez Bronera byłby nudny, wystarczy zobaczyć na liczbę komentarzy na różnych forach.


RE: Adrien Broner - Wietnam - 23-06-2015 12:39 PM

"Jeśli mam być szczery to typowałem zwycięstwo Bronera w tej walce. Byłem przekonany, że
Broner wygra to starcie. Nie można teraz szukać usprawiedliwienia tej porażki. Jeśli on ma
świadomość, że popełniał w tej walce błędy, to doskonale wie skąd te błędy się wzięły. Jeśli on
robi się coś źle, a potem ktoś skopie mu tyłek w ringu i to jest coś czego on mógł się
spodziewać. On nie jest pięściarzem należącym do czołówki. Broner wyglądał beznadziejnie. On
tylko klinczował i wieszał się na rywalu. To wszystko co robi on poza ringiem, czyli kobiety,
picie i całe to zachowanie ma przełożenie na walkę. On wyglądał w tej walce jak bum. On
najpierw powinien nauczyć się tego jak się walczy. Jeśli on chce się tego nauczyć, to powinien
najpierw przyjść na salę i zobaczyć jak się to robi, albo dać sobie spokój z boksem i o nim
zapomnieć. Wszystko to, co gadał Broner okazało się nieprawdą. Nie zrozumcie mnie źle, bo
widzę w nim możliwości do walki, ale z tym całym jego gów*ianym życiem playboya, tymi
dziewczynami i piciem on niczego nie osiągnie." - powiedział BoxingScene.com Mayweather Sr .


RE: Adrien Broner - Gogolius - 24-06-2015 12:55 PM

Broner podzielil rodzine Mayweathera. Money stoi murem za Adrienem i atakuje swojego ojca. Fajnie ze Floyd ma jakiegos przyjaciela, nawet jesli to problematyczna znajomosc Tongue


RE: Adrien Broner - Wietnam - 24-06-2015 01:07 PM

Toksyczna przyjaźń można tak powiedzieć, oczywiście ze względu na Bronera, Wink


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 24-06-2015 01:14 PM

Bez przesady, chłopaki dobrze się bawią.
https://instagram.com/p/4QqvsfO4c6/?taken-by=adrienbroner


RE: Adrien Broner - KrychuTMT - 25-06-2015 10:28 PM

https://instagram.com/p/4XLJ0xO4RQ/


RE: Adrien Broner - CCConeser2 - 28-07-2015 02:19 PM

Ktoś dzisiaj ma tutaj urodziny. Wszystkiego najlepszego dla Adriena Bronera Smile.