Forum - BOKSER.ORG
Mitchell vs Banks - II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mitchell vs Banks - II (/thread-1207.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Mitchell vs Banks - II - AdamekFightPL - 23-06-2013 01:13 PM

Oho, kolejne mądrości ManageraSilnego, o których każdy wie.


RE: Mitchell vs Banks - II - neQ - 23-06-2013 02:11 PM

Banks dla mnie nie był gościem, mogącym zamieszać w heavy. Nawet po pierwszej walce z Mitchellem. Gdy boksował na galach w Niemczech, był cieniem samego siebie. Lub inaczej - może zwyczajnie jest na takim poziomie? Mało brakowało i by przejechał się na policjancie Gavernie. Remis go trochę uratował od kompromitacji, bo wiemy, co się stało później z Jamesem i jak wyglądały jego kolejne pojedynki.

Szkoda, że nie doszło do starcia Adamek - Banks po nokaucie tego drugiego na Mitchellu. Wtedy JB był inaczej postrzegany, może byłoby to jeszcze w HBO... Kto wie. No trudno, zostaje Grano.


RE: Mitchell vs Banks - II - AdamekFightPL - 23-06-2013 02:45 PM

Ja tam wierzę w walkę Adamek-Mitchell.


RE: Mitchell vs Banks - II - Martin - 23-06-2013 04:47 PM

Czytałem gdzieś, że Banks chce walki nr 3...


RE: Mitchell vs Banks - II - BMH - 23-06-2013 05:04 PM

(23-06-2013 02:11 PM)neQ napisał(a):  Banks dla mnie nie był gościem, mogącym zamieszać w heavy.

Oczywiscie, pisalem nawet jakis czas temu, ze do pierwszej walki z Mitchellem, to Banks byl co najwyzej sredni, po pokoaniu mega ograniczonego Setha, nagle pojawily sie glosy, ze dobry, lepszy od Mitchella, a nawet, ze to solidniak, i moze namieszac... dobrze, ze odbyl sie rewanz, i dobrzez, ze Banks wypadl tak jak wypadl, drugi raz zanim ktos bedzie robil z niego czolowke, powinien sie dobrze zastanowic.


RE: Mitchell vs Banks - II - Pakman - 23-06-2013 06:44 PM

Broner po walce z MagicManem ogłosił, że jego fani będą mogli wybrać mu rywala biorąc udział w ankiecie na FB Big Grin


RE: Mitchell vs Banks - II - Metzger - 23-06-2013 06:51 PM

(23-06-2013 06:44 PM)Pakman napisał(a):  Broner po walce z MagicManem ogłosił, że jego fani będą mogli wybrać mu rywala biorąc udział w ankiecie na FB Big Grin
Takie tam gadanie dla rozgłosu. Wiadomo, że ludzie będą głosowali tylko na największe nazwiska i pewnie wytypują Flojda.


RE: Mitchell vs Banks - II - BMH - 23-06-2013 07:13 PM

Ploty mowia, ze Maidana.


RE: Mitchell vs Banks - II - Maynard - 23-06-2013 08:06 PM

Gorzej, jeśli w ankiecie będą opcje np:
a). Jorge Linares
b). Zab Judah
c). Shane Mosley

czy coś w tym stylu.

Wracając do tematu, walka Mitchella z Banksem była tak nudna, że trudno mi się dziwić, że z tych nudów niektórym przyszły do głowy teorie spiskowe...


RE: Mitchell vs Banks - II - Sander - 23-06-2013 08:57 PM

Styl słaby ale dobrze, że Mayhem wygrał. Przecież Banks to trzeci brat.. Może jakieś pozasportowe sprawy wpłynęły na Johnathona. Brat mu przecież zmarł..