Forum - BOKSER.ORG
Bernard Hopkins - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Bernard Hopkins (/thread-1197.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bernard Hopkins - Krzych - 22-02-2014 10:31 AM

Walka Hopkins-Shumenov oficjalnie 19 kwietnia. Szykuje się kolejny rekord w wykonaniu "Kosmity":D Super to zaczyna wyglądać, luty to straszny przestój ale wygląda na to, że kwiecień, maj i czerwiec będą, że tak powiem, urywać dupęSmile


RE: Bernard Hopkins - Tar-Ellendil - 22-02-2014 12:19 PM

Świetna informacja !


Przed nami znowu będzie tworzyć się historia i Hopkins w wieku 49 lat jest faworytem. Zwycięzca tej walki będzie pewnie walczył o wszystkie pasy co byłoby czymś co boks potrzebuje.


RE: Bernard Hopkins - Gogolius - 22-02-2014 01:35 PM

Hopkins ogrywa Szumenova i parcie na Kovalev-Stevenson rosnie.
Fajnie ze udalo sie dograc ten pojedynek. W mojej opinii Bernard moze dac lepsza walke z Szumenovem niz z Muratem.
No i super ze ta walka bedzie tak szybko.


RE: Bernard Hopkins - BMH - 22-02-2014 02:09 PM

Dobry wybor dla "dziadka" B-Hopa.. najlepszy rywal z tych z tych liczacych sie, a jednoczesnie duzo slabszy niz Kovalev, czy Stevenson.


RE: Bernard Hopkins - Krzych - 22-02-2014 07:31 PM

A jakby doszło do walki Kovalev-Stevenson i potem zwycięzca z Hopkinsem o wszystkie pasy, achh.... Chyba zbyt pięknie to by było


RE: Bernard Hopkins - Matys - 22-02-2014 07:44 PM

Zbyt pięknie. Będzie raczej tak - Hopkins z Szumenowem w kwietniu, Stevenson z Fonfarą w maju, a na jesieni - Hopkins vs Stevenson. Też pięknie Wink


RE: Bernard Hopkins - Metzger - 22-02-2014 08:51 PM

(22-02-2014 07:44 PM)Matys napisał(a):  a na jesieni - Hopkins vs Stevenson. Też pięknie Wink
Zależy dla kogo. Dla kibiców bardzo. Dla Stevensona też. Dla Hopkinsa już niekoniecznie. Choć nie wiem na czym mu bardziej zależy: na kasie czy na ładnej końcówce kariery.


RE: Bernard Hopkins - Tar-Ellendil - 22-02-2014 08:58 PM

Na pewno ma większe szanse na wygranie i dotrwanie do ostatniego gongu niż nasz Andrzej.

Może by tak założyć osobny temat dla walki Hopkins - Shumenov?


RE: Bernard Hopkins - Gogolius - 03-07-2014 11:24 AM

Hopkins wypowiedzial sie na temat walk unifikacyjnych i stwierdzil ze byc moze latwiej bedzie zrobic mu walke najpierw z Kovalevem a potem ze Stevensonem. Wychodzi na to ze cos w negocjacjach z Supermanem zgrzyta, a wydawalo sie ze pojedynek prawie pewny. Walka mialaby sie odbyc na HBO pod koniec tego roku. Na tekst Bernarda odpowiedziala od razu Kathy Duva ze jasne, ze spoko tylko musi sie zorientowac kto promuje Kata zeby wiedziec z kim gadac o kwestiach prawnych.Wink


RE: Bernard Hopkins - Krzych - 03-07-2014 11:57 AM

Ja jestem za. Już najwyższy czas obnażyć Koveleva, bo za chwilę urośnie nam kolejny "król wagi", który jeszcze z nikim nie walczył. Widocznie Hopkins nie ma kontraktu z SHO. Taki scenariusz, że najpierw pokonuje Kovaleva a potem Stevensona jest lepszy. Niech walczą, a Adonis niech się odkupi jakąś dobrą walką, bo z Fonfarą wypadł bardzo słabo.