Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn (/thread-1188.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - BESTIA - 19-07-2013 09:50 AM

38-letni emeryt, świetny rywal na przetarcieBig Grin


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - Martin - 19-07-2013 10:21 AM

W sumie czy Grano czy Guinn - chyba nie ma większej różnicy....ale chciałbym żeby Dominick był w formie. Inaczej taka "walka" Adamkowi kompletnie nic nie da.


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - Sander - 19-07-2013 10:23 AM

W formie nie będzie na pewno. 38 lat, ponad rok nieaktywny a do walki dwa tygodnie.


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - RoyJonesJr - 19-07-2013 10:45 AM

A idzcie w cholere z tym Janosikiem Big Grin.

Ja to czasami odnoszę wrażenie że ten jego żałosny poziom rywali i hipokryzja przed kamerami to jest jakiś rodzaj pokuty za wypadek po pijaku.

Mam dosyć tego człowieka a jeszcze pare lat wstecz go tak bardzo podziwiałem.


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - kubala1122331 - 19-07-2013 11:03 AM

adammobp
Ja jakoś bardziej z ringów kojarzę jednak Grano. Jednak jak patrzę to Guinn walczył z wieloma ciekawymi pięściarzami i kilka tych walk na pewno oglądałem, ale nie zapisały mi się one w pamięci. Może tak: więcej walk oglądałem zapewnie Guinna, ale w pamięci bardziej utkwił mi Grano.


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - Adammobp - 19-07-2013 03:31 PM

(19-07-2013 09:50 AM)BESTIA napisał(a):  38-letni emeryt, świetny rywal na przetarcieBig Grin

Adamek to rocznik 1976, Guinn - 1975. Ja tam bym go emerytem nie nazywał, ale problemem jest właśnie to, o czym pisali poprzednicy, a więc aktualna dyspozycja Guinna.


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - Splint3rPL - 19-07-2013 08:46 PM

Stawiam na nudną 12-rundową walkę. Adamek będzie punktował schowanego za podwójną gardą Guinna, a ten prawie nie będzie odpowiadał na ataki. Grano był jednak dużo ciekawszą propozycją. Można było liczyć na jakieś fajerwerki.


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - redd - 19-07-2013 10:30 PM

(19-07-2013 08:46 PM)Splint3rPL napisał(a):  Stawiam na nudną 12-rundową walkę. Adamek będzie punktował schowanego za podwójną gardą Guinna, a ten prawie nie będzie odpowiadał na ataki. Grano był jednak dużo ciekawszą propozycją. Można była liczyć na jakieś fajerwerki.

W 3 zdaniach napisałeś całą prawdę o tej walce.

Grano byłby dużo ciekawszym rywalem, bo na pewno ostro by zaatakował i otworzył się. Wtedy byłaby nawet szansa na KO. Mogła by być walka podobna do tej z Walkerem.

Guinn cierpi już na kompleks journeymana. On wychodzi do ringu nie dać sobie zrobić krzywdy i jak najmniej boleśnie przetrwać dystans z wymagającym rywalem.
Będzie nudne 12 rund, bez momentów, walka bez historii.


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - Sander - 19-07-2013 10:35 PM

Kto by to nie był to przynajmniej żeby wyszedł z wolą wygranej.
A Guinn tego nie gwarantuje a wręcz przeciwnie. Co lepsi rywale punktowali go do jednej bramki i teraz będzie podobnie. Bardzo, bardzo kiepski wybór.


RE: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn - Sander - 20-07-2013 07:33 AM

Już myślałem, że ta magiczna formułka nie padnie z ust Tomasza :
-Dla mnie Guinn umie więcej niż Grano. Na pewno jest
lepszym pięściarzem - komentuje
zmianę przeciwnika, na zaledwie
14 dni przed walką, Tomasz
Adamek.