Forum - BOKSER.ORG
Adonis Stevenson - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Adonis Stevenson (/thread-1180.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Adonis Stevenson - Krzych - 31-07-2016 12:48 AM

Może Steveonson nie potraktował przeciwnika poważnie, w czym nie ma nic dziwnego bo Williams to zwykły cepiarz, ale jeżeli taki jest poziom obrony i reakcji na ciosy u Stevensona to niech dalej walczy z kim walczy i nawet nie wspomina o Kovalewie.


RE: Adonis Stevenson - Wilczekstepowy - 06-03-2017 12:43 PM

W innym temacie Metzger mnie zaskoczył swoim pytaniem:

(01-12-2013 02:39 PM)Metzger napisał(a):  Adonis karierę zawodową rozpoczął w wieku 29 lat. Amatorskich walk stoczył tylko 38. Co on robił wcześniej?

Faktycznie. Gdzie on tak dobrze nauczył się walczyć? Nawet na angielskojęzycznej Wikipedii za wiele o tym nie pisze. W 2001 wyszedł z więzienia a w 2004 roku był już mistrzem w Quebec. Najwidoczniej gość posiada talent do boksu przeogromny, co by się działo gdyby ktoś go odkrył, powiedzmy w wieku 17 lat? Gdybanie.


RE: Adonis Stevenson - Hugo - 06-03-2017 01:17 PM

Z tego, co słyszałem (i gdzieś czytałem) to za młodu był alfonsem, potem siedział 4 lata w więzieniu, a dopiero potem zaczął boksować. Stąd kariera z opóźnieniem.


RE: Adonis Stevenson - Wilczekstepowy - 06-03-2017 02:02 PM

Tak, wiem. Tylko dziwi mnie, że nie mając właściwie jakichś poważnych podstaw za młodu tak szybko został mistrzem na amatorce, a później na zawodowstwie.


RE: Adonis Stevenson - Hugo - 07-03-2017 12:20 PM

Jak to nie miał podstaw? Trafił na ring z zawodu, który w przeszłości dostarczył na zawodowe ringi mnóstwo doskonałych pięściarzy, z takimi championami, jak Jack Johnson i Jack Dempsey na czele. Żaden inny fach nie stwarza tylu możliwości podnoszenia umiejętności bokserskich w czasie pracy (napier...... się z pijanymi klientami i alfonsami z konkurencji). To dopiero hipokryzja i poprawność polityczna naszych czasów doprowadziły do tego, że bokserzy zawodowi na dorobku muszą pracować na budowach, a byli mistrzowie boksują do 50 lat, bo niczego innego nie umieją. Kiedyś chłopaki mieli przynajmniej fach w ręku i jak nie mieli już perspektyw na ringu, to wracali tam, skąd przyszli.


RE: Adonis Stevenson - RSC-2 - 07-03-2017 07:23 PM

To dobrze że wracali tam skąd przyszli czy źle?

Jaki ma związek poprawność polityczna z pracą na budowie?


RE: Adonis Stevenson - Hugo - 07-03-2017 09:10 PM

Poprawność polityczna (i pod jej obłudnym naciskiem od niedawna prawo wielu państw) uznaje sutenerstwo za przestępstwo, co jest sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem (ktoś powinien zapewniać prostytutkom bezpieczeństwo przy pracy z rozmaitymi psycholami) i tradycją historyczną. Ponieważ bokser nie może sobie legalnie dorobić jako alfons (co kiedyś było dość powszechne wśród bokserów na dorobku, zwłaszcza na kontynencie amerykańskim), więc musi np. pracować na budowie lub wykonywać inną pracę zawodową niekoniecznie sprzyjającą utrzymaniu formy sportowej.


RE: Adonis Stevenson - RSC-2 - 08-03-2017 05:43 AM

Miałbyś rację gdyby sutenerstwo było tylko formą ochrony.

Natomiast sutenerstwo ma wiele innych cech i powiązań.
To zmuszanie, nakłanianie, czerpanie korzyści majątkowych [często za wysokich i kosztem ofiary, ] oraz wiele innych pokrewnych czynności jak handel ludźmi, niewolnictwo, przemoc itp.

Zgadzam się ,że państwo powinno zalegalizować prostytucję [podatki] i zapewnić państwową policyjną ochronę.
Skoro jest popyt to należy zapewnić podaż
Ale prostytucja dobrowolna bez zmuszania.


RE: Adonis Stevenson - Hugo - 08-03-2017 08:17 AM

Zgadzam się, że zmuszanie i fizyczna przemoc powinny być karane. Jednak przepisy są celowo tak nieprecyzyjne, że można pociągnąć do odpowiedzialności każdego, kto "czerpie korzyść z nierządu" według widzimisię prokuratora. Miałem kiedyś małe mieszkanie po babci w mieście odległym o 60 km o od mojego miejsca zamieszkania. Wynajmowałem je każdemu, z kim dogadałem się co do ceny. Pewnego razu wynajął je elegancko prezentujący się młody mężczyzna. Wpłacił kaucję, czynsz płacił terminowo, wszystko było O.K. Jednak po paru miesiącach zadzwonili do mnie byli sąsiedzi babci i poinformowali mnie, ze w moim mieszkaniu działa regularny ukraiński burdel. Pojechałem, odkręciłem wszystko, a następnie sprzedałem to mieszkanie w cholerę. Gdybym się spóźnił, a melinę wcześniej nakryła policja, to mógłbym trafić do pierdla jak Kostecki.

Tą walkę z sutenerstwem to wymusiły feministki pod hasłem, że mężczyźni żerują na kobietach. Tylko tam, gdzie prostytutki działają samodzielnie, ilość przestępstw których ofiarą padają (morderstw, pobić, okaleczeń, rozbojów) wzrosła kilkudziesięciokrotnie.

No, ale trochę odbiegliśmy od tematu.


RE: Adonis Stevenson - RSC-2 - 10-03-2017 05:50 AM

Trzeba zaprzestać tu o prostytucji bo Gogolius czuwa jak ORMO