Forum - BOKSER.ORG
Adonis Stevenson - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Adonis Stevenson (/thread-1180.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Adonis Stevenson - Martin - 29-09-2013 08:08 AM

Stevenson potwierdził, że nie przez przypadek jest mistrzem. W swojej pierwszej obronie mistrzowskiego pasa znokautował w siódmej rundzie Tavorisa Clouda i nie pozostawił złudzeń kto jest lepszy.
Marzy mi się pojedynek Stevenson-Kowaliew...


RE: Adonis Stevenson - BESTIA - 29-09-2013 08:45 AM

Deklasacja Clouda, Adonis kontrolował pojedynek i z czasem rozbijał Clouda.Świetnie operował lewym prostym, mi marzy się walka Hopkins vs Stevenson.


RE: Adonis Stevenson - KrychuTMT - 29-09-2013 08:59 AM

Stevenson zdeklasował Clouda , nieźle . Następny w kolejce(po lanie) jest Bellew i jeżeli wszystko dobrze się potoczy to w następnym roku dojdzie do unifikacji między dwoma największymi puncherami w 175. Nie mogę się doczekać , Adonis ma zadatki(przyzwoity jab,mocny cios,szybki i dynamiczny,niestety jest trochę dziurawy) na zdominowanie półciężkiej.


RE: Adonis Stevenson - RedHawk - 29-09-2013 11:03 AM

Do walki z Kowalievem nie dojdzie... za duże ryzyko dla Adonisa i za mała kasa do zarobienia. Sergei jest mało rozpoznawalny, prędzej dojdzie do walki Stevenson - Hopkins.


RE: Adonis Stevenson - KrychuTMT - 29-09-2013 11:16 AM

Walka ze Stevensonem może być brutalnym zakończeniem wspaniałej kariery Hopkinsa.


RE: Adonis Stevenson - RedHawk - 29-09-2013 11:22 AM

@KrychuTMT
A gdzie tam, Hopkinsa się nie da znokautować. No chyba, że poszedłby do ciężkiej Big Grin (raz już miał walczyć z Povetkinem)


RE: Adonis Stevenson - KrychuTMT - 29-09-2013 11:27 AM

@RedHawk
Każdego da się znokautować , Hopkinsowi zdarzyły się deski . Wierze w Adonisa , to mój faworyt w light heavyweight .


RE: Adonis Stevenson - RedHawk - 29-09-2013 11:31 AM

@KrychuTMT
Możliwe, ale dla mnie Hopkins to jest za cwany lis żeby dał się znokautować.


RE: Adonis Stevenson - Martin - 29-09-2013 11:31 AM

Ja z kolei twierdzę, że królem półciężkiej już wkrótce zostanie Kowaliew.


RE: Adonis Stevenson - KrychuTMT - 29-09-2013 11:34 AM

Walka o koronę wagi półciężkiej rozegra się między Stevensonem a Kowalievem . Mam nadzieję ,że z takiej potyczki wyszedłby zwycięsko Adonis , najlepiej gdyby komunista został brutalnie znokautowany .