Forum - BOKSER.ORG
Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. (/thread-1176.html)

Strony: 1 2 3 4


Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - Pakman - 05-06-2013 12:08 PM






RE: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - AdamekFightPL - 05-06-2013 02:00 PM

I tak Najman dostanie wpier*ol... co do tego nie mam wątpliwości. Ten człowiek nie ma szacunku do samego siebie, ośmiesza się jak tylko może.

Btw. W swoim debiucie Dawid Kostecki walczył właśnie z Najmanem... dziwne, czy walczyli oni w jakimś catch weight czy może Najman gdy zaczynał chodził w LHW albo Kostecki w HW Big Grin ?? orientuje się ktoś może?


RE: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - YuuriBoxing - 05-06-2013 03:49 PM

http://boxrec.com/show_display.php?show_id=118989 (wiem że to w tym przypadku średnie zródło),ale ponoć w Ciężkiej walczyli Big Grin

PS:wie ktoś z kim "El Testosteron" będzie w końcu walczył?


RE: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - AdamekFightPL - 05-06-2013 05:47 PM

@YuuriBoxing
A proszę ja Ciebie, z mistrzem świata Muya Thai Big Grin tylko nie pamiętam jak on się nazywa.
Mam, nazywa się Martin Pacas


RE: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - Splint3rPL - 05-06-2013 06:14 PM

Bawi mnie strasznie ten zwiastun. Mroczna muzyka, ujęcia sali treningowej i zdejmujący kaptur Marcin '"el superfajter" Najman oznajmujący, że wrócił, by zwyciężyć. No kaman...


RE: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - AdamekFightPL - 05-06-2013 07:30 PM





A tutaj PROMO prosto z HBO Big Grin


RE: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - Splint3rPL - 05-06-2013 07:36 PM

@AdamekFightPL - To już wygląda wręcz jak parodia... Mam nadzieję, że Marcin po raz kolejny dostanie wp**ol. On na to po prostu zasługuje, nie trawię gościa.


RE: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - AdamekFightPL - 05-06-2013 08:15 PM

@Splinter
Najman ma już taki styl bycia... chłopak się irytuję bo modą w Polsce stało się jego wyzywanie, nawet przez ludzi, którzy go kompletnie nie znają. W różnych wywiadach itd sprawia wrażenie w porządku gościa, można powiedzieć, że nawet inteligentnego. To co jednak robi ze swoim PR jest chore i przekroczyło pewne granice dobrego smaku. Nie wiem czy on lubi przegrywać i się szmacić?


RE: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - Adammobp - 05-06-2013 09:15 PM

Szkoda, że Najman nie walczył z Riddickiem Bowe, to by było dopiero Big Grin Potem ludzie patrzyliby w boxrecu na ostatnią walkę mistrza lat dziewięćdziesiątych, a tam Polak i to wcale nie Gołota Big Grin

Ja myślę, że na ten powrót Najmana mogła telewizja Orange naciskać. I wcale tu nie żartuję.


RE: Zapowiedź gali w Oświęcimiu. - kubala1122331 - 05-06-2013 11:30 PM

Nie no faktycznie, ten filmik to parodia, jakby co najmniej jakiś Mike Tyson na ring wracałSmile

Adammobp
Masz rację. Na każdym kroku widać, że nie promują oni gali Wawrzyczkiem, tylko Najmanem. To wielu boli, ale to jest zwykły chwyt marketingowy, bo każdy obejrzy wroga publicznego polskiego boksu nr 1.

Splint3rPL
A ja Najmana szanuję, naprawdę. Koleś nie ma za grosz talentu, ale ma za to sposób na zarabianie pieniędzy, ma też dystans do siebie. Widać, że w Polsce można zarabiać kupe szmalu będąc nielubianym. Mi to wydaje się, że on walki w MMA z Pudzianem, Saletą czy Burneiką po prostu puszczał za dodatkową kasę. Nie mówcie mi, że gość który jednak ma coś wspólnego z boksem, nie potrafił by zastopować szaleńczego ataku Koksa lewym prostym. Aż się o to prosiło. Walki z Saletą obie wygrane, nagle odklepywał chyba po to, by nie wygrać. Zresztą walki z Burneiką nie mógł wygrać, bo biznes musi się kręcić, a na Robercie MMAA planowało jeszcze zarobić trochę grosza. Zapłacono mu troszkę więcej chajsu za porażkę i tyle. Ja tak to widzę, a wizerunek wroga publicznego kreuje on sam, zarabiając przez to masę pieniędzy.