Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Povetkin - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Povetkin (/thread-1168.html)



RE: Kliczko vs Povetkin - AdamekFightPL - 04-07-2013 09:02 AM

@Sander
Povetkin przy Roachu obrony nie poprawi, a bez obrony to z Kliczką nic nie zdziała w ataku, przyjmie kilka lewych, Wład dołoży prawy i Povetkin będzie walczył o przetrwanie.


RE: Kliczko vs Povetkin - Sander - 04-07-2013 09:06 AM

Stary wróżbita Maciej przy Tobie wymięka Big Grin


RE: Kliczko vs Povetkin - AdamekFightPL - 04-07-2013 09:57 AM

@Sander
Wróżbita Maciej to mój wujek od strony matki.


RE: Kliczko vs Povetkin - Sander - 04-07-2013 10:44 AM

Gdyby boks był tak przewidywalny.. Nie ma tak łatwo Tongue
Ja jestem spokojny o Saszę.


RE: Kliczko vs Povetkin - SugarRay - 05-07-2013 11:31 AM

Planuje ktoś wyjazd na walkę? Czy wiecie może coś na temat ewentualnego wyjazdu na walkę grupowo, autobusem, autem itd.? Potrzebna jest jeszcze wiza, orientuje się ktoś jakie warunki trzeba spełnić, jak załatwić i ile to kosztuje?


RE: Kliczko vs Povetkin - Sander - 05-07-2013 12:26 PM

Wiza jest konieczna i już za 150 zł ją dostaniesz. Pociąg z Warszawy do Moskwy od 300 do 500 zł w obie strony - polecam kupno od razu biletu powrotnego. Wysiadasz na dworcu blisko naszej ambasady. Bez trudu złapiesz taxi. Co do grupowego wyjazdu to raczej takiego nie będzie.


RE: Kliczko vs Povetkin - AdamekFightPL - 05-07-2013 01:35 PM

@Sander
Ohoho, czyli tysiączek trzeba na taki wyjazd przynajmniej wyłożyć. Nie mówiąc już o takich rzeczach jak jedzenie itd.


RE: Kliczko vs Povetkin - SugarRay - 05-07-2013 02:16 PM

Droga impreza, szczególnie gdy policzymy dwie osoby, ze względu na wizę podejrzewam, że będą problemy na grupowe wyjazdy, bo do Niemiec na walki Władka ludzie jeździli z Wrocka, Warszawy, Krakowa. Chyba pozostanie transmisja w TV Sad


RE: Kliczko vs Povetkin - AdamekFightPL - 05-07-2013 02:26 PM

@SugarRay
Jeżeli zależy Ci na tym żeby koniecznie zobaczyć Kliczkę na żywo to poczekaj na przyszły rok, Wład zagości u nas w Polsce.


RE: Kliczko vs Povetkin - Sander - 05-07-2013 03:41 PM

@AFPL
Aż tak źle życzysz Tomkowi?