Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Povetkin - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Povetkin (/thread-1168.html)



RE: Kliczko vs Povetkin - AdamekFightPL - 03-06-2013 10:35 AM

@kantemir
To Twoje promo?


RE: Kliczko vs Povetkin - kantemir - 03-06-2013 04:31 PM

(03-06-2013 10:35 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @kantemir
To Twoje promo?
nie ,prosto zaszedl w youtube .com zeby popatrzecz na boi Puleva,a tam ten promo-filmik..calkiem niezle..tutaj u was jest filmik pro kubanczyka Rigondox ,fajny

ten kubanczyk to moj kumir ..(choc paskudniki wyje.ali nas na mlrd. i mlrd. dolarow z 1959 r. ,,pomoce dla braci,, ,a potym w 1980-ch zmusili pomagac braci z Nikaragua -sam pamietam,jak bylem malym ,to kupowali zeszyty i ołówki dla dzieci Nikaragua..ha-ha.. nawet mnie zmusili cos oddac ,jakis kilko zeszytow i ogrzyzek olowka ..niech pisza..Shy

choc by bananami borg oddaliBig Grin..ale boks tam fajny...


RE: Kliczko vs Povetkin - AdamekFightPL - 07-06-2013 08:02 AM

http://www.bokser.org/content/2013/06/07/062602/index.jsp#CommentsAnchor

Czyli tak jak myślałem... Kliczko ma coś za uszami. Myślę, że wygrana przetargu kwotą 23 milionów to nie był przypadek... Rosjanie muszą coś wiedzieć o Kliczce czego nikt oprócz ich samych nie wie.


RE: Kliczko vs Povetkin - BMH - 07-06-2013 09:22 AM

AFPL
Praktycznie kazdy z mistrzow mial stycznosc z dopingiem. Jak ktos zna realia, ten wie, ze sport-nie tylko boks- i doping, ida razem w parze.


RE: Kliczko vs Povetkin - kantemir - 07-06-2013 09:27 AM

dla mnie smutnie i promowiste inne,ze interes do tego boju okrom rosja i ukraina stosunkowo niewielki ..a w USa tak w ogole ten boj bedzie nie w ppv,a za darmo...pro co to swiadczy? Nawet dla Niemcow z ich maniakalna gloryfikacja braci kliczko,czasem prosto komiczna ,ale nawet dla niemcow to taki samy boj z kliczko,jak inni boje braci..

dlaczego taka publika,jak amerykanie (a oni w wiekszosci jest dobrzymi ekspertami z boksu,nawet proste ludzi) nie maja interesu do tego boju? dlaczego nie chce placic 40-50 baksow za ten boj? I czy bylla by taka mierna postawa,gdyby zamiast Powetkina byl choc by Dewid Hey ? i jakim czynem Riabinski moze ,,odbic,, ci 23 mln. USD? Za rachunek czego?

Ich niemozliwo odbic ,i wszystcy eksperci w jeden glos to mowi.. ich by mozna bylo odbic tylko gdyby ten boj byl ciekawy dla USA,dla HBO i Showtime..
moze prosto czlek chce spodobac sie Putinowi,jaki bardzo lubia ,,krwawy sport,,-boks,k1,mma i t.p.. ? W Rosji bardzo wazne byc bliskim do wladzy ,tylko tak bedziesz bogatym.. To moze w Polsce mozna poslac na ch.j Donalda Tuska czy kogo tam, jesli jestes miliarderom. Ni Tusk,ni Merkel nie moze mowic ,,daj mnie 300 mln.dolarow,kurwa ,a to bedziesz w Sybiru,, ..a w Rosji to czesto tak i jest..Moze takim czynem Riabinski prosto chce zrobic sobie imidz..bo zarobic na tym boju taki koszty niemozliwe..
szkoda,ze talent -i szybkosc pojedynczego ciosu,i sam cios ,plastyka,i t.p.. wszystko to idzie na zarobienie banalne kosztow ..a gdy powstanie wreszcie jakis wprawdzie grozny rywal,jakis nowy Lewis ,to bedzie Wladkowi 40-43 lata...

Wlasnie to i smutnie,ze chlopak,jaki wprawdzie nie zly, moze gorszy od Lewisa czy Holy z 1980-90 -ch ,ale z jakim wiele lat pracowal nie kto inny jak najlepszy trener swiatu w HW i t.p.. tak i nie stal ,,prawdziwym,, tak by mowic misztrzom..chyba dla Fricow ,ale Niemcy to taka publika..dla nich glownie,zeby bokser byl bialym i atrakcyjnym dla kobiet..Ale tutaj takze i inna problem-kogo trzeba pokonac,zeby USA wyznala ,ze jestes prawdziwym? nawet tam,w Mekka boksu,HW jest w gleboka dupa teraz ,dla mnie to w ogole zjawisko niezrozumiale..Czy mogla tak szybko degradowac szkola zawodowa? Czy USA stalo rajem -wiec nie stalo, i nawet wsrod bialych kupa ludzi nie maje roboty , robote znalecz trudno..wszystcy przemysl teraz w Chinach,Meksyka i t.p.gdzie tania prace..zycie tam nie tak i wesole..w tych USA..Dlatego powinni byc ludzi,gotowe ryzykowac glowa na ringu ...ale ich nie baczymo..!
Nawet jesli znokautowac tego samego Heya w 3 rundzie ,to odnakowo wynyka pytanie-a kto taki ten Hey, czy byl Dewid Hey wprawdzie az takim groznym i swietnym bokserom i jak to sprawdzic-wypuscic go na ring przeciw 48 letniego MCCalla czy przeciw narkomana Tysona? dla mnie niema odpowiedzi na to pytanie..


RE: Kliczko vs Povetkin - Crumb - 07-06-2013 03:59 PM

Niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym całym przetargiem gównianym...
PO CO JEST TAKI PRZETARG skoro team, który go wygrał i wyłożył na stół ogromne pieniądze i tak ma gówno do gadania...
Ja myślałem, że jeśli dany team wygrywa przetarg to ustala dosłownie wszystko. Miejsce walki i inne organizacyjne sprawy a team przegranego MUSI po prostu się zgodzić a jeśli nie to ODDAJE PASY. A skoro tak nie jest to co? To Kliczko i tak zachowa swoje pasy a Povetkin co? i co z tymi pieniędzmi? Co jeśli do walki nie dojdzie bo nie pojmuję tego w ogóle... po co w ogóle te jakieś przetargi są skoro i tak ma sie gówno do gadania?


RE: Kliczko vs Povetkin - AdamekFightPL - 07-06-2013 04:05 PM

@Crumb
To nie jest tak, że mają gówno do gadania, po prostu są frajerami i ustępują K2...

[Obrazek: 3b75743c769dc221fa6b68ae9416952d.gif?1370605812]


RE: Kliczko vs Povetkin - Crumb - 07-06-2013 04:07 PM

Jeszcze wyśmiewającego Tysona mi było trzeba do szczęścia teraz<lol2>
No to jak im nie ustąpią to co? Nie powinno być tak, że dany pas powinien oddać Povetkinowi? Wyjaśni mi ktoś to? a co wtedy z milionami? Odzyska je ten cały biznesman?


RE: Kliczko vs Povetkin - Sander - 07-06-2013 04:09 PM

Duży niesmak wytwarza się wokół Wlada.
Ja bym był za tym by testy przeprowadzono i po stronie niemieckiej i rosyjskiej - dla rozjaśnienia sytuacji. Medialna i psychologiczna gra lub Kliczko ma coś do zatuszowania. Rosjanie wygrali przetarg i chyba przy ewentualnym braku porozumienia pas WBA zostanie zwakowany( walka Powietkina z nr 1 z rankingu) lub jego posiadaczem zostanie Powietkin. Mam nadzieję, że federacja WBA zachowa się surowo i tak jak trzeba wobec Ukraińca.


RE: Kliczko vs Povetkin - AdamekFightPL - 07-06-2013 04:12 PM

@Crumb
No właśnie, logicznie myślący człowiek nie ustępowałby Kliczkom i w ten sposób mógłby zdobyć pas WBA bez walki. Rosjanom jednak tak bardzo zależy na tym pojedynku, ponieważ wyłożyli kupę kasy na wygranie przetargu...