Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Povetkin - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Povetkin (/thread-1168.html)



RE: Kliczko vs Povetkin - TomaszX - 28-09-2013 07:20 PM

Gdzie temat Steverson vs Cloud?


RE: Kliczko vs Povetkin - Splint3rPL - 29-09-2013 08:23 PM

Im bliżej walki, tym większe szanse daję Powietkinowi. Szanuję Władimira, cenię jego podejście do tego co robi (zawsze przygotowany na 100%, kulturalny), ale chciałbym aby coś się zaczęło w HW dziać.
A przegrana Władzia na pewno dodała by królewskiej kategorii nieco kolorytu. Kliczko zdecydowanie jest faworytem, ale mam dziwne przeczucie, że Powietkin da sobie radę. Sam nie wiem czemu.


RE: Kliczko vs Povetkin - KrychuTMT - 29-09-2013 08:25 PM

Z dnia na dzień coraz bardziej czekam na walkę , co jest pierwszy raz w życiu napalam się na walkę Kliczki. Chyba to przez to przeczucie , że Povietkin wygra Tongue


RE: Kliczko vs Povetkin - Martin - 29-09-2013 08:27 PM

Faktycznie Krychu ja też czekam na tą walkę coraz bardziej, ale jednak przed pojedynkiem z Hayemakerem emocje były większe...


RE: Kliczko vs Povetkin - kubala1122331 - 29-09-2013 08:47 PM

Ja czekam bardziej na walkę Mastera. Główną pewnie też obejrzę, jak każdą inną walkę w wykonaniu braci Kliczko, ale nie spodziewam się zbyt wielu emocji... choć chciałbym się mylić. Mój stosunek do walki w każdym dniu jest odwrotnie proporcjonalny do waszego. Im bliżej pojedynku, tym mniejsze szansę daje Powietkinowi.


RE: Kliczko vs Povetkin - Pakman - 29-09-2013 09:24 PM

Czy walka Masternak vs Drozd będzie co-main eventem ?


RE: Kliczko vs Povetkin - RedHawk - 30-09-2013 08:10 AM

@Pakman
Tak na prawdę na galach Kliczków nie ma co-main event'ów, no, ale walkę Masternak-Drozd za takową można uznać.


RE: Kliczko vs Povetkin - Crumb - 30-09-2013 09:59 PM

Tak cholernie mnie kusi aby postawić na Povetkina. 7.50 kurs.
Postawiłbym na niego 50 zł. Wiem, że to pieniądze wyrzucone w błoto no ale jakaś nadzieje zawsze jest jednak - to nie Mormeck.


RE: Kliczko vs Povetkin - Gogolius - 01-10-2013 07:58 AM

Z jednej strony licze na szybka wygrana Kliczki, z drugiej chcialbym zeby Povietkin zaprezentowal sie najepiej z pretendentow z ostatnich paru lat.
Ale nie chce zeby wygral, ktos kto mial takie problemy z Huckiem nie powinien mistrzowac w wadze ciezkiej (no chyba ze wygralby z Kliczko w kapitalnym stylu, ale...)


Podziwiam rozwazanie mozliwosci postawienia 50zl na Povietkina z Kliczko Big Grin


RE: Kliczko vs Povetkin - kantemir - 01-10-2013 10:02 AM

Taki Povetkin jak byl momentami bity przez Hucka(przed walka tez widzialem opinie, ze tu MUSI byc czasowka na Marco, a kazdy inny wynik, to bedzie sensacja), slanial sie na nogach, oddychal przez rekawice, a mimo to pokazal jaja i serce. Co by bylo gdyby Wowa byl ledwo cieply, i tak przyjmowal jak Rosjanin... No wlasnie, moglaby byc powtorka z tych "przypadkowych" porazek

tak naprawde,nie rozumiem,gdzie i w czym tam zobaczyl jakiś wyjatkowy heroizm czy twardosc charakteru..sami Rosjanie na roznych forach w sieci i w youtube.ru takze z oburzeniem pisza pro to,jak ich Sachka nieustannie pochylając się do kultu przed bośniackim ,zwlaszsza w konce boju..kłaniając się jak przed jakims bożkiem..a po co ? moze dlatego,zeby nie otrzymac lupnia w glowe..?bardzo na to podobnie..Kliczko z 63 pojedynkow ma jesli ja nie myli jakis 3 porazki..(!)..I przy tym kazdy drugi rywal (glownie wsrod niggerow czyli murzynow ) opowiada przed bojem,ze rozwala tego falszywego,kartonnego czempiona i t.d i t.p..ze nie ma charakteru bojownika ,i t.p.. chcialbym czasami zapytac ich po boju -,, a po co nie poszedl znowu do walki ? Po co tak walczyl ? gdzie twoj zelazny charakter,wolia i t.p.Po co oddal temu Kliczkowi pole bitwy?,,