Forum - BOKSER.ORG
Cop - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Cop (/thread-113.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Cop - Sander - 29-04-2013 04:32 PM

Fakt...awatar ;p Ostatnio sporo było dyskusji o sygnaturach i tak mi utkwiło. Dzięki :]


RE: Cop - BMH - 29-04-2013 04:52 PM

Ja dla odmiany napisze, ze cop absolutnie mi nie przeszkadzal... owszem, czasami bylo ciezko przelknac pigule w postaci jego postow, ale zawsze staralem sie podchodzic do tego humorystycznie. Jak wpadam czasem na weekendy na obiad do rodzicow, to z ojcem niejednokrotnie wysmiewalismy to co pisze cop... nawet matula przy stole kiedys zwrocila uwage, ze dlaczego tak z kogos szydzimy.
Tak na marginesie, to dlaczego copa juz nie ma... Czyzby zmienilo sie cos na gorzej?


RE: Cop - Metzger - 29-04-2013 05:41 PM

(29-04-2013 04:52 PM)BMH napisał(a):  staralem sie podchodzic do tego humorystycznie.
Ciężko podchodzić do tego humorystycznie jak ktoś nieustannie szkaluje Twój naród, nawet jeżeli robi to w sposób zawoalowany.

(29-04-2013 04:52 PM)BMH napisał(a):  dlaczego copa juz nie ma
Pewnie szefostwo doszło do wniosku, że bokser.org zawojował na tyle trwałą pozycję w polskim necie, że nie potrzebują już usług trolla do zwiększania ilości wejść.


RE: Cop - Szakal - 29-04-2013 05:56 PM

@Sander
Nie ma sprawy ;]

@BMH
Co do tego, czy coś zmieniło się na gorzej, to moim zdaniem cop już po prostu... przesadził. Jakkolwiek by go nie tolerowano, to jednak regularne nazywanie dyskutantów np. "prowincjonalnymi kmiotkami" musiało się tak wcześniej czy później skończyć. Generalnie, to mimo że na głównej nie udzielam się od bardzo dawna, to jednak muszę przyznać, że parę czytanych przeze mnie dyskusji pomiędzy copem a innymi userami było naprawdę ciekawych, ale częściej (przynajmniej ostatnio) "bohater" tego tematu jednak obrażał innych niż z nimi dyskutował. Więc to, że został zablokowany jednak mnie nie dziwi.


RE: Cop - BMH - 29-04-2013 06:07 PM

Szakal
Widocznie ostatnio malo tam zagladalem, ale ogolnie cop kojarzy mi sie beka.Big Grin


RE: Cop - redd - 29-04-2013 06:20 PM

Mnie typ najbardziej rozśmieszał tekstami o swojej wielkiej kolekcji walk na DVD w super rozdzielczości, kiedy my "Polacy-Cebulacy" oglądamy boks na wieśniackim youtube, albo gale na żywo na "kradzionych streamach" w rozdzielczości dla podludzi.

Śmieszne też były jego teksty, kiedy opisywał jak to jeździ super brykami ze swoimi znajomymi na wielkie gale bokserskie. Zawsze ten sam schemat Smile

Jednak trzeba mu przyznać, że był bardzo solidnym trollem. U niektórych na głównej wywołał tyle bólu dupy, że firmy produkujące środki przeciwbólowe powinny zrzucić się na nagrodę dla niego za napędzanie klienteli ;D


RE: Cop - AdamekFightPL - 30-04-2013 11:14 AM

@Metzger
Bzdura. Redakcja bokser.org nie miała nic wspólnego z tym człowiekiem. Mało tego. Przeszkadzał im on tak samo jak użytkownikom, ale nie mogli go zbanować za nic. Bokser.org to portal nie zależy od nikogo i z pewnością nie potrzebuje takich ludzi jak wirtualny ''cop'' na zwiększenie ilości wejść. Pozdrawiam.


RE: Cop - Metzger - 30-04-2013 11:39 AM

(30-04-2013 11:14 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Bzdura. Redakcja bokser.org nie miała nic wspólnego z tym człowiekiem.
Nie mówię, że redakcja miała z nim coś wspólnego, ale bardzo długo tolerowała jego chamstwo.


RE: Cop - AdamekFightPL - 02-05-2013 06:15 PM

@Metzger
Cop pisał swoje chamskie teksty w tak wyrafinowany sposób, że redakcja nie mogła z tym nic zrobić. Nigdy nie obrażał nikogo dosłownie. Ostatnio jednak copowi puściły nerwy i w końcu popełnił błąd.


RE: Cop - Sander - 02-05-2013 06:29 PM

Tak to był mistrz prowokacji i kamuflażu. Ale miał wíedzę szkoda, że korzystał z niej w taki sposób.