Forum - BOKSER.ORG
Cop - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Cop (/thread-113.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Cop - Jerome - 09-10-2012 04:49 PM

Ale po co się mądrujesz?
(08-10-2012 09:58 PM)Jerome napisał(a):  Wyłączam się z dyskusji bo męcząca się robi. Pozdrawiam wytrwałych.
Czego nie zrozumiałeś?


RE: Cop - RSC-2 - 09-10-2012 05:27 PM

A czy ja coś do Ciebie napisałem?
Wyłączyłeś się, więc dotrzymuj słowa, i nie wracaj
Nie przeceniaj swojej wartości i nie myśl że każdy tekst tu napisany jest skierowany do Ciebie.
A jeżeli nawet byłby skierowany do Ciebie to przecież nie musisz odpowiadać skoro się wyłączyłeś.
Chcesz to piszesz. Nie chcesz to nie odpisuj. Czy ja swoje wpisy mam uzależniać od Twojego „włączania” się czy „wyłączania”
Chyba masz zbyt wygórowane mniemanie o swojej pozycji na tym forum


[Co tu za maminsynki jakieś piszą]


RE: Cop - Jerome - 09-10-2012 05:59 PM

Tak. Napisałeś coś do mnie. Myślisz, że nie widzę zależności między moim:
(08-10-2012 09:58 PM)Jerome napisał(a):  Moim nadrzędnym celem nie jest uświadamianie Ci czegoś.
a Twoim
(08-10-2012 10:25 PM)RSC-2 napisał(a):  Forum to nie jest uświadamianie jeden drugiego tylko wymiana poglądów
?

Czy Ty myślisz, że jesteś tu królem? Chyba coś Ci się pomyliło. Jesteś tu na takich samych prawach co ja. Powiedziałem, że się wyłączam i chcę to zrobić,
a Ty kontynuujesz wątek. Nie napisałem też niczego co dałoby Ci powód do chamskiego odpisywania. Chętnie dotrzymam słowa ale chamstwa nie zniosę.
Jeśli chodzi o przecenianie swojej wartości to się ośmieszasz, bo skoro tekst jest do mnie skierowany to odpowiadam nadawcy i jest to bardziej pożądane niż wymuszone. Po to podobno jest forum aby dyskutować. Nie wymagam też od Ciebie uzależniania swoich postów od mojej osoby jednak kulturalnie jest
nie "mówić za czyimiś plecami". Nie stać Cię na odrobinę smaku? Nie mam ochoty rozmawiać na dany temat i o tym mówię a w efekcie jestem za to wyszydzany. Coś tu chyba jest nie tak.

Aha i moja pozycja na tym forum jest zajebista Big Grin ... a z pewnością jestem szanowany przez większą liczbę użytkowników niż jakiś mądrala.


RE: Cop - RSC-2 - 09-10-2012 06:30 PM

Cytat:
„Czy Ty myślisz, że jesteś tu królem? Chyba coś Ci się pomyliło. Jesteś tu na takich samych prawach co ja. Powiedziałem, że się wyłączam i chcę to zrobić,”
Koniec cytatu.
A czy ja Ci zabraniam wyłączenia się.

Ja będę jeszcze tu w tym temacie pisał przez rok.
I mogę komentować kogo chcę i ile chcę, bez względu czy te osoby będą mi odpisywać czy nie będą.
Jeżeli nie chcesz ,aby komentowano Twoje wpisy to po prostu nie pisz.
A jeżeli piszesz to stają się one „publiczne” i każdy może je komentować do woli.
Bo przecież nie jesteśmy na Twoim prywatnym portalu dla zamkniętego grona na którym Ty ustalasz zasady. To jest forum ogólnodostępne.

O co Tobie chodzi?
Ty zachowujesz się jak gówniarz który obrażony wyszedł z piaskownicy zostawił w niej swoje zabawki i ma pretensje że inni kopią nimi piasek i się nimi bawią.
Więc trzeba było tych zabawek nie zostawiać w piaskownicy a najlepiej w ogóle ich nie przynosić.

Wydoroślej chłopie.
Dać Ci chusteczkę?
Obawiam się ,że zaraz się rozbeczysz.


RE: Cop - PeterManfredo - 09-10-2012 06:50 PM

Cop pęcznieje z dumy widząc jaka gorąca dyskusja pod wątkiem na jego temat...


RE: Cop - Metzger - 09-10-2012 06:51 PM

[Obrazek: Trolls.jpg]


RE: Cop - Jerome - 09-10-2012 06:56 PM

@RSC-2
[Obrazek: facepalmh.gif]

Nie ruszają mnie Twoje zabawne prowokacje.
Kompromituj się dalej ;]


RE: Cop - RSC-2 - 09-10-2012 07:47 PM

To raczej nie ja się kompromituję.
Ale może rzeczywiście to ja straciłem kontakt z rzeczywistością tylko tego nie zauważam.

Wiec niech ktoś postronny mi napisze. Może któryś moderator.
Czy ja w tym konkretnym przypadku złamałem jakieś zasady?. Czy zachowałem się nieodpowiednio?
Nie będę miał nikomu za złe, gdy mi to napisze i uzasadni.
Nie chodzi mi o wszystkie wypowiedzi bo ostatnie były wynikiem i reakcją na to co pisał Jerome.
Poszło o mój wpis:
RSC-2
kompletny laik
Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Poziom ostrzeżeń: 0%


RE: Cop
Forum to nie jest uświadamianie jeden drugiego tylko wymiana poglądów

Koniec wpisu
Co ja npisałem złego i co było niestosowne w tym wpisie?
Bo od tego się zaczęło.
Ponoć zgodnie z kulturą powinienem zaprzestać pisania bo Jerome tego zażądał.
Może niech mnie ktoś uświadomi ,że nie powinienem pisać dalej aby ustrzec mnie na przyszłość.
Chcę wiedzieć jakie panują tu zasady, bo może czegoś nie rozumiem.
Będę wdzięczny jeżeli ktoś napisze mi ,że złamałem regulamin i to uzasadni.
Bo już sam nie wiem . czy ja jestem nielogiczny, czy ktoś mi nielogiczność narzuca.
Miałem różne przypadki na forach. Ale z takim przypadkiem się nie spotkałem.
Czekam na opinię jakiegoś autorytetu. Bo ku.. wa nie wiem co znowu tu jest grane.
Czy ja jestem jakiś przygłup?


RE: Cop - Bandit - 09-10-2012 07:47 PM

Zamknijcie ten temat Smile


RE: Cop - BESTIA - 17-03-2013 10:45 PM

lol...Bez obrazy, ale prawdziwe i
kreatywne wymiany pogladow,
opinii i ekspresji sa tylko i
wylacznie pod tematami na stronie
glownbej bokser.org. Sprawdzam to
tzw. "forum" ale niestety brak
aktywnosci a przede wszystkim
uzytkownikow, ktorzy mogliby
zamienic te nudne miejsce w cos
wiecej jest wystarczajacym
powodem by nie zawracac sobie
glowy tym miejscem... "forum na
bokser.org to miejsce martwe, czyli
kompletnie nieistotne. Mozecie mi
uwierzyc na slowo, kontroluje
przebieg wydarzen...lol..

Patrzcie co napisał cop szkoda mi go kiedys jeszcze jako tako mu szło to pisanie, a teraz:-).I co wy na to?