Forum - BOKSER.ORG
AIBA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks amatorski (/forum-15.html)
+--- Wątek: AIBA (/thread-1118.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: podniesienie limitu wieku przez aiba - Joker - 06-12-2013 05:46 PM

Gratuluje oscardelaroger jak najwięcej tytułów i pucharów na twej półce.


RE: podniesienie limitu wieku przez aiba - oscardelaroger - 09-12-2013 06:07 PM

dzieki wielkie moze jeszcze w tym roku wejde w ring jak co dam znac Smile


RE: podniesienie limitu wieku przez aiba - Joker - 09-12-2013 06:40 PM

@Oscar
Jaka kategoria? Smile


RE: podniesienie limitu wieku przez aiba - oscardelaroger - 10-12-2013 03:03 PM

70 mialem zjechalem ze spokojem na 64 tak jak bojkowalem lata temu od czerwca zrobilem rowne 200 rund sparingu ostatnio nawet dalem TKO takiemu bokserkowi 20 letniemu ale i tez zaraz pozniej dostalem sam TKO od takiego tutejszego kozaczka punchera cios na watrobe odebral mi oddech na 30 sekund nigdy wczesniej tak nie mialem .....mam troche problemy z biodrem a tak pozatym czuje sie dobrze walka 21 grudnia lub styczen caly czas w treningu , jak co mam bardzo duzo filmikow z treningow
wysle jak daje te tko temu malolatowi malolat na tydzien przed walka https://www.youtube.com/watch?v=9KDNOyfDAQw


RE: podniesienie limitu wieku przez aiba - Joker - 10-12-2013 03:11 PM

Oscar najważniejsze żebyś się w tym spełniał i by dawało Ci to radość.Pozdrawiam


RE: podniesienie limitu wieku przez aiba - oscardelaroger - 20-05-2014 06:15 PM

dopiero w niedziele udalo mi sie powrocic miedzy liny po 14 latach Smile wygralem zdecydowanie na pkt ze szkockim bokserem Smile


RE: podniesienie limitu wieku przez aiba - BESTIA - 20-05-2014 06:19 PM

Gdybyś mogl się postarać, aby ktoś nagral Twoją następną walkę to było by super.Z chęcią zobaczył bym Cię na ringu.


RE: podniesienie limitu wieku przez aiba - oscardelaroger - 21-05-2014 12:06 AM

mam walke szalu nie zrobilem za duzo kontuzji Smile ale wygralem pewnie


RE: podniesienie limitu wieku przez aiba - Joker - 21-05-2014 01:13 AM

Graty oscar! Smile


AIBA - Wilczekstepowy - 22-08-2016 03:08 PM

Szef AIBA zamierza ukarać "oszukanego" boksera

Cytat:- Nie można tak poniżać ludzi, to są sędziowie. Conlan postawił siebie w trudnym położeniu. Czekają go liczne konsekwencje, trzeba zachowywać się odpowiednio. Nie możesz publicznie obrażać arbitrów, gdy nie jesteś zadowolony z werdyktu. Wiele osób chce kary za takie zachowanie, powołamy do tej sprawy specjalną komicję dyscyplinarną - oświadczył w rozmowie z AP szef AIBA Ching-Kuo Wu, komentując mocne słowa i gesty Conlana.

Ci ludzie są porąbani. Ciekawy jestem komu się nie podobało takie zachowanie i kim jest tych "wiele osób", które domagają się kary? Pewnie te spryczałe dziadki od trefnych punktacji i werdyktów.