Forum - BOKSER.ORG
Waga ciężka - POLSKA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Waga ciężka - POLSKA (/thread-1107.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Waga ciężka - POLSKA - Wit - 30-12-2015 11:17 PM

Mollo wysiądzie szybciej niż w walkach ze Szpilą. Zimnoch po słabej walce, lecz wygranej przez KO, będzie mógł gadać, że pokazał, że jest lepszy od Szpilki. Tongue

No chyba, że przegra, wtedy to już będzie ostra kompromitacja. W sumie zastanawiające jest to, że Mollo wybrał nie byle kogo, bo Sam'a Collonę za trenera. Jakby nie patrzeć, po ew. wygranej nad Zimnochem, jego akcje w Polsce mocno podskoczą.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Wilczekstepowy - 20-01-2016 10:59 AM

Kownacki miał jakąś karierę amatorską? Taki niezły byczek się z niego wydaje, choć za bardzo zatłuszczony, jakby brał wzór z Andy'ego Ruiza J. Wink
EDIT: Już widzę, że miał karierę amatorską. Tutaj nawet fajny artykuł, wraz ze zdjęciem szczuplejszego Kownackiego (to chyba on?):
Adam Kownacki - ten dzieciak będzie mistrzem boksu


RE: Waga ciężka - POLSKA - Wilczekstepowy - 22-01-2016 12:01 AM

Siwego czeka w końcu poważniejsze zadanie i wyjazd do Australii na walkę z Solomonem Haumono.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Wit - 22-01-2016 10:26 AM

Duża niewiadoma. Siwy mocno niesprawdzony. Haumono średniak, który czasem potrafi błysnąć.


RE: Waga ciężka - POLSKA - kubala1122331 - 01-02-2016 11:39 PM

#Podobno podczas PBN III w Krakowie ma dojść do walki Marcina Rekowskiego z Andrzejem Wawrzykiem. Całkiem miłe zestawienie imo jak na polskie podwórko.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Wilczekstepowy - 02-02-2016 12:33 AM

(22-01-2016 10:26 AM)BOKS napisał(a):  Duża niewiadoma. Siwy mocno niesprawdzony. Haumono średniak, który czasem potrafi błysnąć.
Tej walki niestety nie będzie ponieważ gala została odwołana przez organizatorów.

(01-02-2016 11:39 PM)kubala1122331 napisał(a):  #Podobno podczas PBN III w Krakowie ma dojść do walki Marcina Rekowskiego z Andrzejem Wawrzykiem. Całkiem miłe zestawienie imo jak na polskie podwórko.
Dobrze by było zobaczyć taką walkę. Mam nadzieję, że to coś więcej niż tylko plotki. Wink


RE: Waga ciężka - POLSKA - Martin - 02-02-2016 10:22 AM

Myślę, że Wawrzyk powinien to wygrać. Rekowski chyba osiągnął już swoje apogeum i powoli będzie schodzić w dół, a Cycu (oby) rozwijał się dalej.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Wilczekstepowy - 28-02-2016 12:44 PM

Siwy musi być jednak cienki skoro takiego gościa, jak Filipienko nie położył na deski. 42 letni Ukrainiec ma taki bilans: 5-25(11KO)-2, 1 KO.

Jak Polak nie weźmie się za siebie to nie ma dla niego przyszłości choćby na polskim szczycie HW.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Martin - 28-02-2016 04:02 PM

Siwy to niestety słabiak, nie widzę przed nim przyszołści. Taki Kownacki by go rozklepał, a przecież kim jest Kownacki w HW? Kiepsko to wygląda, poza warunkami fizycznymi nie ma nic.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Gogolius - 01-03-2016 08:51 AM

Albert wraca! :/
18 marca na gali organizowanej przez bokserską grupę Fight Events w Żyrardowie na ring po blisko dwuletniej przerwie powróci Albert Sosnowski (48-7-2, 29 KO). - To może być moja ostatnia walka - mówi popularny "Dragon", który w grudniu 2009 roku sięgnął po pas mistrza Europy, a pięć miesięcy później boksował o mistrzostwo świata WBC z Witalijem Kliczką. W Żyrardowie Sosnowski skrzyżuje rękawice z Węgrem Andrasem Csomorem (14-9-1, 12 KO).

- Chcę się przekonać, jaki obecnie prezentuję poziom sportowy. Mam w sobie dużo energii do boksu i czuję motywację, ale nie chcę robić niczego na siłę, zobaczymy jak wypadnę - zastanawia się "Dragon". - Ja wierzę w swoje możliwości, mam nadzieję, że pokażę dobry boks i będę miał podstawy do tego, by podejmować kolejne wyzwania. Jednak w tej chwili nie chcę niczego przesądzać. Jeśli wypadnę słabo, będę wiedział, że trzeba już zawiesić rękawice na kołku.

- Spodziewam się, że mój przeciwnik będzie w dobrej formie i stworzymy świetne widowisko. Csomor ma dodatni bilans walk, 12 nokautów, ostatnio walczył z Dereckiem Chisorą. On na pewno wie, że wygrana ze mną otworzy mu drogę do kolejnych ciekawych pojedynków, ale i ja mam swoje plany - zapowiada Sosnowski.

Na gali w Żyrardowie dojdzie także do ciekawie zapowiadającego się starcia w wadze super średniej pomiędzy Andrzejem Sołdrą i Tomaszem Gargulą. Jeśli Sołdra zwycięży, w kolejnym występie zmierzy się najprawdopodobniej z pogromcą Garguli z zeszłorocznej gali Polsat Boxing Night Maciejem Miszkiniem. 18 marca zaboksują także: Przemysław Runowski, Jordan Kuliński, Artur Nawrocki, Tomasz Piątek i Daniel Bociański.



Kurde, jak przypominam sobie co z nim zrobił Rekowski to aż żal, żeby wychodził do ringu...