Forum - BOKSER.ORG
Waga ciężka - POLSKA - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Waga ciężka - POLSKA (/thread-1107.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Waga ciężka - POLSKA - TomaszX - 20-02-2014 08:27 PM

Botha ma spore szanse na pokonanie Wawrzyka.Chociaż faworytem pozostaje Cycu.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Krzych - 20-02-2014 09:52 PM

Oj dobra nie ma się tutaj co rozwodzić co mu da walka z Bothą. To nie jest żaden perspektywiczny zawodnik żeby wymagać od niego jakichś sensownych walk. I tak nic z niego nie będzie, został sobie w boksie po to żeby obić parę przebrzmiałych nazwisk, potem dostać jakąś dobrą walkę i lanie za dobrą kasę, potem znów nazwiska, potem znowu lanie i tak dalej. Dajmy mu spokojnie sobie zarabiać na życie, przecież oczekiwań wobec niego żadnych nie ma to co za różnica z kim walczy.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Martin - 20-02-2014 10:26 PM

W sumie racja @Krzychu niech zarabia na chleb...


RE: Waga ciężka - POLSKA - Krzych - 21-02-2014 03:52 PM

No dokładnie, przecież ma jakąś tam popularność, dobry rekord, pozycje w rankingach, może sobie spokojnie zabijać rekord i dostawać co jakiś czas dobre walki. Przecież nie pójdzie nosić cegieł za 500 zł miesięcznie jak może sobie zarabiać dużo więcej na swojej pasji.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Gogolius - 21-02-2014 05:19 PM

A Rekowski ma walczyc z Malujda - rewanz za dawne czasy, gdy Malujda znokautowal rywala w pierwszej rundzie.
Gdyby Malujda wygral to moze wyjdzie co McCalla?Big Grin

Nie doceniacie Wawrzyka - jego oboz mowi wprost, ze to nie ten bokser co w walce z Povietkinem. Mysle ze chlopak dopiero wchodzi w swoj prime - i bardzo dobrze bo potencjalnych rywali cala masa (Minto, Mollo, Binkowski no i moze zrobi za testera Wlodarczyka wybijajac mu HW z glowy).



TongueTongueTongueTongueTongue


RE: Waga ciężka - POLSKA - Sander - 27-03-2014 01:57 PM

Pod koniec maja na gali w Lublinie ma dojść do walki Andrzeja Wawrzyka z Albertem Sosnowskim. Niewykluczony podczas tej samej gali jest również powrót Mariusza "rozmyśliłem się" Wacha.

@BMH będziesz miał okazję na żywo looknąć trochę boksu zawodowego Wink A w ogóle co Wy tam za halę macie?


RE: Waga ciężka - POLSKA - BMH - 27-03-2014 03:01 PM

Jedyne miejsce w LBN gdzie mozna by zrobic taka gale, to hala Globus-nic innego nie przychodzi mi do glowy.Smile


RE: Waga ciężka - POLSKA - kubala1122331 - 30-03-2014 10:11 PM

Panowie, co byście powiedzieli o Adamie Kownackim? Kawał chłopa, wyróżnia się też idealnym rekordem, niezłymi warunkami, ale też nadwagą. Nie wiem za bardzo na co go stać, bo widziałem go tylko z tym Holmesem i raczej ciężko wyciągać jakieś wnioski. Może ktoś z was widział go w większej ilości walk i może powiedzieć coś konkretnego?


RE: Waga ciężka - POLSKA - Krzych - 31-03-2014 08:26 PM

Widziałem tylko ostatnią jego walkę i oszczędzę sobie komentarza bo nie chcę tutaj nikogo obrażać. Wypaliło mi oczy, prawie oślepłem. To jest dokładnie to co nazywamy tragedią przez wielkie T.


RE: Waga ciężka - POLSKA - Martin - 31-03-2014 08:40 PM

(30-03-2014 10:11 PM)kubala1122331 napisał(a):  Panowie, co byście powiedzieli o Adamie Kownackim?

Właśnie ostatnio próbowałem się o nim czegoś więcej dowiedzieć. Gość jeszcze młody, ale wygląda mało przekonująco.....Rzadko walczy, 6 walk w 5 lat zawodowej kariery, rozumiem że miał przerwę spowodowaną jakąś kontuzją?
Generalnie za wiele o nim nie wiem, ale nie wiążę z nim nadziei na jakieś sukcesy...