Forum - BOKSER.ORG
W PiSie się dzije - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Polityka (/forum-21.html)
+---- Wątek: W PiSie się dzije (/thread-1091.html)W PiSie się dzije - morder - 20-04-2013 11:50 AM

Kaczyński dyscyplinuje Girzyńskiego. Chodzi o wywiad na temat Smoleńska

Prezes PiS poprosił o wyjaśnienia Zbigniewa Girzyńskiego. Chodzi o wywiad, jakiego poseł udzielił "Rzeczpospolitej". Jarosław Kaczyński chce się dowiedzieć, co miał na myśli Girzyński.

Girzyński odpowiadał na pytanie, kto politycznie zyskuje na mówieniu o zamachu na życie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. "Obserwując scenę polityczną i rosnącą pozycję polityczną Antoniego Macierewicza, budowaną na wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej, gołym okiem widać, że tylko Macierewicz mógłby dzisiaj zbudować nową partię polityczną, która mogłaby osiągnąć sukces" - powiedział poseł PiS.

Kaczyński stwierdził, że odczucia Girzyńskiego są całkowicie subiektywne i zupełnie oderwane od rzeczywistości. "Partia jest szeroka, więc są różne odczucia różnych ludzi" - skomentował. Zapowiedział również, że chce, by Girzyński wyjaśnił, o co mu chodziło, kiedy podejmował decyzję o udzieleniu tego wywiadu.

Macierewicz zaś zignorował słowa Girzsyńskiego, mówiąc że z Kaczyńskim współpracuje od 35 lat, czyli "mniej więcej tyle, ile pan Girzyński ma lat".

( http://www.fronda.pl/a/kaczynski-dyscyplinuje-girzynskiego-chodzi-o-wywiad-na-temat-smolenska,27643.html )


PiS jest lepszy niż kabaret.


RE: W PiSie się dzije - Metzger - 20-04-2013 04:54 PM

Pewnie Girzyński zostanie zaraz wypisany z partii. Było już wiele podobnych przykładów, gdy wyrzucano pisowczyków, którzy stali się zanadto samodzielni.


RE: W PiSie się dzije - Sander - 23-04-2013 09:34 AM

Tymczasem pan Macierewicz udzielił kolejnego kontrowersyjnego wywiadu. Tym razem dla Rzeczpospolitej. Twierdzi w nim między innymi iż wszyscy eksperci pracujący przy jego komisji dotyczącej katastrofy z 10 kwietnia 2010 są przekonani że samolot już w locie rozpadł się na strzępy a jego elementy miały spadać na dachy i podwórka pobliskich domów...


RE: W PiSie się dzije - Maynard - 23-04-2013 07:20 PM

Ten temat to jakaś prowokacja? Szczerze, nie wiem dlaczego akurat tej jednej partii wytyka się wodzowski styl kierowania, brak pluralizmu wewnątrz partii czy obecność szurniętych jednostek. Moim zdaniem wszystkie główne partie w naszym pięknym kraju są równie patologicznymi organizacjami, opartymi o niejasne powiązania i układy, promującymi miernoty i wycinającymi samodzielnie myślące jednostki. I naprawdę nie widzę różnicy między PiS, a PO, poza ich podejściem do "Smoleńska".


RE: W PiSie się dzije - Sander - 23-04-2013 07:45 PM

Kolega morder mógł mieć coś na celu tworząc ten dział... Jak widzimy był to jego pierwszy i zapewne ostatni post tutaj.


RE: W PiSie się dzije - Metzger - 23-04-2013 09:42 PM

W ogóle osobny dział "Polityka" na stricte bokserskim forum jest IMHO bez sensu. Uważam, że działy takie jak film, muzyka, gry, polityka można by usunąć, bo i tak nic się w nich nie dzieje. W zupełności wystarczyłby dział "Inne".


RE: W PiSie się dzije - Sander - 23-04-2013 10:12 PM

Ruch w nich niewielki ale jednak od czasu do czasu ktoś coś skrobnie. Zresztą myślę, że np na temat gorącego ciągle - Smoleńska każdy z nas ma swoje uwagi, refleksje, spostrzeżenia i wywiązałaby się ciekawa dyskusja ale jakoś nikt się do tego nie kwapi a szkoda. Nie samym boksem człowiek żyje Smile


RE: W PiSie się dzije - Metzger - 23-04-2013 11:58 PM

(23-04-2013 10:12 PM)Sander napisał(a):  Ruch w nich niewielki ale jednak od czasu do czasu ktoś coś skrobnie.
Ale można by o tym skrobać we wspólnym dziale. Uważam, że obecna struktura forum jest zanadto rozdrobniona zwłaszcza, że forum w ogóle jest dość kameralne.